Kodėl girdisi "variklio darbas" stotelėje?

Standartinė Arunčiks 2013-08-26, Pir. 20:41:24

Uždėk feritinį žiedą ant stotelės maitinimo laido pradžiai
Tiesa slypi kažkur anapus..
Vartotojo avataras
Arunčiks
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2007-12-18
Miestas: Šakiai
HAM šaukinys: LY3OO
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: UVS-300 & 6m-80m dipolis
Radijo stotelė 2: YAESU FT-897D

Standartinė millhouse 2013-08-27, Ant. 09:58:58

Arunčiks rašė:Uždėk feritinį žiedą ant stotelės maitinimo laido pradžiai

Kurioje laido dalyje reiketu montuoti feritini zieda? Kokie siu ziedu parametrai?
Uzdejau filtra is spikares uz 13lt ant maitinimo grandines, tai jis galima sakyti nei kiek nepadejo. Kame dar gali buti kampas? Gal reiketu apvynioti zvaklaidzius folga kokia ? :D
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė 3KM 2013-08-27, Ant. 12:48:43

millhouse rašė:
Arunčiks rašė:Uždėk feritinį žiedą ant stotelės maitinimo laido pradžiai

Kurioje laido dalyje reiketu montuoti feritini zieda? Kokie siu ziedu parametrai?
Uzdejau filtra is spikares uz 13lt ant maitinimo grandines, tai jis galima sakyti nei kiek nepadejo. Kame dar gali buti kampas? Gal reiketu apvynioti zvaklaidzius folga kokia ? :D


O tu pirmiausia pasitikrink, ar tikrai per maitinimo laidą atkeliauja tas trukdis.
Atjunk anteną ir paklausyk... Gal triukšmai dings?????? Tada žinosi, kad per anteną ateina tavo triukšmas...
Nes dabar prikrausi filtrų ant maitinimo grandinės, o triukšmas per anteną...
Bet kokiu atveju reikia žiūrėti kuri dalis triukšmauja, ir jeigu įmanoma keisti/remontuoti..
Sėkmės.
3KM
Dalyvis
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010-01-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY3KM
Antena: Sirio AS 145
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: savadarbis vertikalas+delta loop + autotiuneris
Radijo stotelė 2: YAESU FT-897D

Standartinė millhouse 2013-08-27, Ant. 21:53:48

O tu pirmiausia pasitikrink, ar tikrai per maitinimo laidą atkeliauja tas trukdis.
Atjunk anteną ir paklausyk... Gal triukšmai dings?????? Tada žinosi, kad per anteną ateina tavo triukšmas...
Nes dabar prikrausi filtrų ant maitinimo grandinės, o triukšmas per anteną...
Bet kokiu atveju reikia žiūrėti kuri dalis triukšmauja, ir jeigu įmanoma keisti/remontuoti..
Sėkmės.[/quote]
Realiai tai tu visiskai teisus esi.
Pirmiausiai reikia priezasti nusistatyti.
Bet seip ar taip, vazineju su Honda, o ji pasizymi tikrai geros kokybes elektros instaliacija. Jei jau zvaklaidziai pramusti butu, dujos man saudytu, o tokio dalyko net nera buve. KAi vazinejau su Renault laguna, saude kas antra diena, nes ten zvaklaidziai nezinau is ko padaryti. Tad uztai man ir keista.
Beja sitas variklio darbas girdisi tik ant AM moduliacijos, ant FM nesigirdi :/
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė tranzistorius 2013-08-28, Tre. 13:25:39

Ne butinai zvakes laidai triuksma skleidzia buna dar ir generatorius ir siaip visokia elektronika tad cia niekas nepades nustatyti bedos per atstuma reikia kantrybes ir viska nuosekliai pasitikrinti :)
Vartotojo avataras
tranzistorius
Senbuvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2010-11-10
Miestas: Mažeikiai
Antena: Sirio TURBO-5000
Radijo stotelė: Team TS9M
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Harry
Radijo stotelė 2: Wouxun KG-UVD1P

Standartinė millhouse 2013-08-28, Tre. 14:27:28

Na ka, padariau kolegos patarta tikrinima ir ka jus manot?
Triuksmas ateina per antena! Atjungus antena visi triuksmai variklio dingsta :(
Kaip elgtis tokiu atveju? Keisti antena? Gal padetu feritiniai ziedai?
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė millhouse 2013-08-28, Tre. 17:47:01

Na taip, pasekme man labai svarbi, bet pasekme ne antenos anuliavimas, o triuksmu anuliavimas,tad noretusi juos anuoliuoti, anuliuojant priezasti.
Zmogus is kurio pirkau antena, keite jos laida, gal sakau kaskas sujungta netaip?
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė Neidukas 2013-08-29, Ket. 10:08:22

millhouse rašė:Na taip, pasekme man labai svarbi, bet pasekme ne antenos anuliavimas, o triuksmu anuliavimas,tad noretusi juos anuoliuoti, anuliuojant priezasti.
Zmogus is kurio pirkau antena, keite jos laida, gal sakau kaskas sujungta netaip?


Pas mane ta pati beda su variklio darbo per stotele girdejimu, taciau tu pabandyk pastatyt ta pacia stotele i kita masina ir tada bus aiskiau, ar cia stotelej ar antenoj problema ar aplamai slieku ieskoti pacioj masinoj. As perstaciau savo stotele i kita masina ir ten tokiu dalyku nei su zibusiu nerasi. Yra zmoniu sakanciu kad kai kuriu masinu elektrinis akseleratoriaus pedalas dirba 27Mhz dazniu, todel trigdziai ateina is ten.. tipo reik kronuoti laidus, bet ar cia tiesai tai nezinau, kazkaip nelabai tikiu, kad masina projektuodami sitaip galejo padaryti... nors pas mane Peugeot Boxer III 2007 m. 3.0 Hdi variklis tai su prancuzais visko gali buti.. neatmesciau ir sito varianto.
Neidukas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-08-17
Miestas: Kaunas

Standartinė millhouse 2013-08-29, Ket. 10:14:51

Neidukas rašė:
millhouse rašė:Na taip, pasekme man labai svarbi, bet pasekme ne antenos anuliavimas, o triuksmu anuliavimas,tad noretusi juos anuoliuoti, anuliuojant priezasti.
Zmogus is kurio pirkau antena, keite jos laida, gal sakau kaskas sujungta netaip?


Pas mane ta pati beda su variklio darbo per stotele girdejimu, taciau tu pabandyk pastatyt ta pacia stotele i kita masina ir tada bus aiskiau, ar cia stotelej ar antenoj problema ar aplamai slieku ieskoti pacioj masinoj. As perstaciau savo stotele i kita masina ir ten tokiu dalyku nei su zibusiu nerasi. Yra zmoniu sakanciu kad kai kuriu masinu elektrinis akseleratoriaus pedalas dirba 27Mhz dazniu, todel trigdziai ateina is ten.. tipo reik kronuoti laidus, bet ar cia tiesai tai nezinau, kazkaip nelabai tikiu, kad masina projektuodami sitaip galejo padaryti... nors pas mane Peugeot Boxer III 2007 m. 3.0 Hdi variklis tai su prancuzais visko gali buti.. neatmesciau ir sito varianto.


Oi ne, pas mane tikrai ne elektroninis akseleratorius :)
Pas mane garantuotai patenka nuo zvaklaidziu ar seip nuo uzdegimo sistemos trikdziai i bendra grandine. Gal sakau reikia antenos laido sarva bandyt sujungt su masinos mase?
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė Neidukas 2013-08-29, Ket. 11:44:11

Na bet beda ta pati :) pabandyk sujungt, taciau as jau tai bandziau, is esmes tik blogiau pasidare ir atsirado didesnis variklio garsas su dar didesniais trigdziais, bet zinoma tu pabandyk, tau gal pades, jei ka issiaiskinsi, butinai nepatingek parasyt, idomu pasikeist informacija. Gal kazkaip bendrom jegom surasim sliekus kur jie pasislepe.. :)
Neidukas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-08-17
Miestas: Kaunas

Standartinė millhouse 2013-08-29, Ket. 13:13:43

As manau kad cia pas mane beda grynai del duju jungiklio... Siandien galutinai isitikinsiu. Seiptai nervina tas trikdis taip, kad kita syki norisi ismest laukum ta racija :D
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė Neidukas 2013-08-29, Ket. 16:36:14

millhouse rašė:As manau kad cia pas mane beda grynai del duju jungiklio... Siandien galutinai isitikinsiu. Seiptai nervina tas trikdis taip, kad kita syki norisi ismest laukum ta racija :D


Ne tas zodis kaip nervina, na as islekiu atostogaut, bet po atostogu po karsta Turkijos saule manau surasiu kame reples ir nuo ko tas garsas sklinda, dabar kazkaip ne tas galvoj, o jei tu greiciau rasi beda parasyk, nebuk vienas laimingas :)
Neidukas
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-08-17
Miestas: Kaunas

Standartinė millhouse 2013-09-15, Sek. 08:53:27

Na ka, manuoju atveju aiskiai girdejosi zvakiu darbas, tad pirmiausiai nuo ju ir pradejau.
Apsukus visus zvaklaidzius folija, ant virsaus graziai susukant juoda izoliacija, taip pat neaplenkiant ir tramploriaus - zvakiu darbo garsai eteryje isnyko. Galima sakyti visiskai nebesigirdi.
Bet uztatos siektiek girdisi dabar generatoriaus svilpavimas, taciau labai silpani.
Taip pat pasikeiciau stotele, dabartine turi funkcija "ANL" , yjungus ja praktiskai visiskai nebesigirdi jokiu masinos skleidziamu trikdziu. NA aisku pasigirsta svilpimas ir pan. ijungus valytuvus ar isijungus ventiliatoriui...
millhouse
Dalyvis
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-08-22
Miestas: kaunas

Standartinė Daurius 2013-09-15, Sek. 21:05:27

vat pas mane irgi girdisi generatoriaus svilpimas, bet juk jo tai neisuksi i folija :D
Daurius
Senbuvis
 
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2011-08-12
Miestas: Kaunas
Antena: President Maryland
Radijo stotelė: President Teddy

Standartinė leygan 2013-09-15, Sek. 22:19:54

Kaip kam jau reiktu galvoti ka kalba... Ir moderatoriai turetu trinti ne mano pranesimus o kaikuriu kitu.. :evil:
Vartotojo avataras
leygan
Senbuvis
 
Pranešimai: 658
Užsiregistravo: 2013-01-03
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML
Radijo stotelė: Stabo XM 4006
Antena 2: Sirio 827
Radijo stotelė 2: President Harry III

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Kita Triukšmai