Mane girdi puikiai, o aš kitus su triukšmais

Standartinė kaspa 2013-01-10, Ket. 17:49:32

Sveiki, racija turiu nuo vasaros, niekada nebuvo problemų, taip pat turiu stiprintuva, tačiau paskutiniu metu mane girdi gerai ir net labai gerai, o aš visus net ir per maža atstuma labai prastai girdžiu, su didžiuliais trikdžiais. Racijos dar garantini turiu bet nežinau ar vežt gal dėl antenos viskas. Gal kas turit pamatavimo įrengini ar antena priima stipru signala.
kaspa
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-07-06
Miestas: Kaunas
Antena: Alan ML145 CB
Radijo stotelė: TEAM TS-6M

Standartinė 919 2013-01-10, Ket. 18:00:41

Asmeniskai man buvo antenos laidas istrukes (ties magnetu) ir tokia situacija kaip apibudinai. Perlitavom laida ir viskas susitvarke :)
73
Vartotojo avataras
919
Senbuvis
 
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2011-10-30
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1MK
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Benjamin
Radijo stotelė: President William
Radijo stotelė 2: Wouxun KG-UV6D V2

Standartinė kaspa 2013-01-10, Ket. 22:30:00

Na man prieš šia problema išvis buvo jog ryšio negaudė, nusukau magneta antenos laidas buvo nutrukęs, prilitavau lyg ir tvarkingai gražiai, bet va ryši rodo normalu, mane girdi švariai gražiai, o aš visus prastai :/
kaspa
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-07-06
Miestas: Kaunas
Antena: Alan ML145 CB
Radijo stotelė: TEAM TS-6M

Standartinė Arunčiks 2013-01-16, Tre. 19:04:04

Xenonai yra? Kokiu metu triukšmai yra: visada, įjungus degimą ar užvedus?
Tiesa slypi kažkur anapus..
Vartotojo avataras
Arunčiks
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2007-12-18
Miestas: Šakiai
HAM šaukinys: LY3OO
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: UVS-300 & 6m-80m dipolis
Radijo stotelė 2: YAESU FT-897D

Standartinė mirkazas 2013-01-16, Tre. 21:42:07

kaspa rašė:... o į mano bėda kas dėmesi gali atkreipti?? :/ Šiandien girdėjau kažka šnekant bet jau su didžiausiais trikdžiais, užklausiau kur randasi pašnekovas, tik supratau jog jis man aiškina kur randasi, bet per trikdžius nieko aiškaus neišgirdau ://

Na spėlioti galima daug. Bet visgi norečiau pasiūlyti nuvažiuoti į meeta. Gal bendrom jėgom kauniškiai kauniškiui padėtu taip sakant "gyvai"
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Marchiux 2013-01-16, Tre. 22:33:29

Labai daug nezinomuju. Racija, papildomi agregatai pajungti masinoje? ir t.t.? Nes pagal aprasyma tai milijonai priezasciu. Sekantis dalykas kas yra "rysy rodo normaliai"? cia sita fraze kaip suprasti ar buvo matuotas SWR (SBK)?
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė Aukstaitis 2013-06-02, Sek. 19:39:20

Susiduriau su panasia problema vilkyke "MAN" . Gal pratesciau :"Marchiux " ,tema, triuksmo saltiniu daug. Kuo tolyn , tuo daugyn .... Ko pasekoje rysio atstumas mazeja, nes 'ASC" daro savo . Rankiniu reguliavimu zenkliai reguliatoriaus padetis skyresi , kai racija lengvojoje - sunkvezimyje( "S" metras rodo dvi padalas, kai eteryje ramu)...Racija nauja "Prezident Tedi" antena nauja magnetine "Prezident"
Pasitaiko racijos "triuksmauja" (susizadina, svilpia) , pakeiti keleta kondecatoriu ir normaliai veikia .
Vilkyke daug elektronikos : deze pavaru automatine, tachografas, borto kompas, ABS , keitiklis 24>12V , .... Gal ir cia koks maitinimo filtras isdziuves???? Nes ,juk stebuklu nebuna. Jei prikrausiu daug FERITINIU ziedu ant maitinimo ar kas pageres???
Remontuot "MAN*o nezadu. Gal yra kokiu gudrybiu rysiui pagerint?
Vartotojo avataras
Aukstaitis
Dalyvis
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2008-12-28
Miestas: Suriu miestas, Rokiskis
Antena: Alan Storm 27 CB
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+

Standartinė flaotte 2013-06-03, Pir. 13:47:30

lengva priežastis rasti:
bandom kitą anteną,
bandom maitinimą nuo akumo (užvedus/užgesinus),
bandom stotelę kitoj mašinoj,
bandom kitą stotelę savo mašinoj nuo prikurkės/akumo/užvedus/užgesinus.

manau tiek užtenka rasti problemą, o tam tereikia bet kokio 12v akumo ir draugo su racija ir antena.
flaotte
Dalyvis
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2012-04-19
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: ly5dk
Antena: UW4HW (morka)
Radijo stotelė: kenwood TS-570

Standartinė Aukstaitis 2013-06-07, Pen. 20:51:27

Na gerai , rysio sistema istyktrinu. Kas is to , jai prasilenki kelyje su kitu "auto", ir pasigirsta "jo" ksenonai, keitykliai, kaip ir nuo aukstos itampos elektros liniju ....Pasitaiko lietuj lyjan tsovi aiksteleje, pravaziuoja kita "auto" su ijungtais stiklo valituvais ir girdisi specifinys triuksmas. O kai yra "ACS" ,tai ir rysis prasteja.

Cia viena aisku: "Kuo toliau miskan ,tuo riebesni partizanai" (kuo daugiau triuksmo , tuo problemu daugiau)
Vartotojo avataras
Aukstaitis
Dalyvis
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2008-12-28
Miestas: Suriu miestas, Rokiskis
Antena: Alan Storm 27 CB
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+

Standartinė armaturinis 2013-07-14, Sek. 09:57:52

o ko tu stebiesi? visų aikštelėje stovinčių QRM šaltinių nenudusinsi juk, teks užsukti daugiau Squelch ir reikalas baigtas. pirmiausia susižiūrėk ir apsitvarkyk savo automobilio triukšmadarius, čia jau yra geležinė taisyklė.
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė stanaz 2017-05-20, Šeš. 11:36:37

sveiki,

radau uzvesta panasia tema, kaip ir mano problema. Vilkike (2017 MB actros)ysidejau Thunderpoole 800 stotele su stacionare antena ant vilkiko stogo apie 90cm aukscio(springer). Kadangi gyvenu UK tai vietiniai vairuotojai naudoja FM 19 -U kanala, per jy gerai girdziu visus ir pats galiu puikiai bendrauti. Bet kai persijungiu y AM 12 CE noredmas su tautieciais pabendrauti, atsiranda problema. Mane jie puikiai girdi, o as juos per trikdzius gan nemazus, kartais vos vos eina juos suprasti ka sako, nors vaziuoju paskui uz 20 metru. Turiu vilkike saldytuva ymontuota ir mikrobangu krosnele, bet ja atjungiu visiskai snekedamas, nes turiu atskira integruota panelej invertoriaus jungikly, ir siaip jokiu trukdziu nesigirdi pasaliniu, nebent kai bunu salia aukstos ytampos laidu.

Ar gali buti kad pati stotele nelabai gerai priima Am bangas? gal brokas? ar gal per prasta stotele? nes pirkau tiesiog pagal atsiliepimus UK , bet esme ta kad jie cia Am nenaudoja bangu..tai taip va ir vargstu nzn kur bedos ieskoti, ir neina su tautieciais kalbetis.

dekui,
stanaz
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2017-05-20
Miestas: Londonas

Standartinė dinux 2017-05-20, Šeš. 15:56:26

Ne bus problema tame, kad UK kalba UK standarte, o Lietuvoje 12AM bendraujama PL standarte?
REDAGUOTA:
stanaz rašė:Bet kai persijungiu y AM 12 CE noredmas su tautieciais pabendrauti, atsiranda problema.

Tau reikia persijungti į AM 12 PL
dinux
Dalyvis
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2008-11-12
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY5SD
Antena: Nagoya 771/Yagi 5 elementų
Radijo stotelė: Baofeng UV-5R
Antena 2: Sirio OMEGA 27
Antena 2: Stacionariai Venom 5/8
Radijo stotelė 2: CRT SS 9900 / CRT Mike

Standartinė stanaz 2017-05-20, Šeš. 18:34:57

dinux rašė:Ne bus problema tame, kad UK kalba UK standarte, o Lietuvoje 12AM bendraujama PL standarte?
REDAGUOTA:
stanaz rašė:Bet kai persijungiu y AM 12 CE noredmas su tautieciais pabendrauti, atsiranda problema.

Tau reikia persijungti į AM 12 PL



kai persijungiu y PL tai isvis nera rysio jokio, tyluma visiska, jokio rysio. Cia kiek isiaiskinau, jei noriu bendrauti su europos vairuotojais reikia naudoti CE, cia jie tvirtina, kad CE UK kaip PL europoj..
stanaz
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2017-05-20
Miestas: Londonas


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Kita Triukšmai

cron