GSM pasiklausymas

Standartinė Vaidas 2010-09-21, Ant. 16:56:39

siaip pats esu girdejes ta aida, jis toks lyg uzveluotu signalas, cia kaip 2 kambariuose 2 TV ir vienas eina su paprasta antena o kitas per kabeline, ir vienas is ju veliau gauna signala, tai pasakes zodi, paskutines raides igirsti vel :D reiks kada ka gudraus pasakyt kai isgirsiu kazka panasaus :D paziuresim ar kas reguos :)
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė omni 2010-09-21, Ant. 19:20:23

Nu teisingai. As irgi esu kalbedamas save girdejes ir tai yra techninis bugas o ne koks pasiklausymas. Visus mus klauso.
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė dima 2010-10-13, Tre. 15:07:46

Gali ideti i telefona kokia nors sifravimo iranga (http://saugusgsm.lt/). O siaip buvo gi kalba, kai stojom i sengena, kad absoliuciai visi visu Lietuvos zmoniu pokalibiai, sms ir net "majakai" yra fiksuojami operatoriu ir dar koordinates prirasomos. O jei kam reikia kokio zuliko pokalbiu tai tada ir pasiima ko reikia is duomenu bazes. Beda ta kad uz ta pasiklausimo yranga sumokejo ne zulikai, kurios pagavo, ar kurie dar skambina ir sako kad mire koks tavo giminaitis, o mes visi - mokesciu moketojai. Beto ne tik telefus klauso, lyg tai sake kad ir internetini trafika irasineja, ir Skype visokius ir t.t. Per televizoriu rode laida apie anglija, tai nen 2 metus saugoja irasus. Tai ten vienas zmogelis sako, ateis pasibels i duris ir paklaus kur as buvau pires du metu tokiu ir tokiu laiku, as sako atsakikiu nepamenu, o jie atsakis, o mes zinom kur buvai :)
CB19FM /12AM_Dima; LY0RVL(RX 438.650 / TX 431.050)_LY2DS {LY Du Danute Sigitas}
dima
Dalyvis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-03-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY2DS
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: TTI TCB-660

Standartinė omni 2010-10-13, Tre. 16:08:44

dima rašė:Gali ideti i telefona kokia nors sifravimo iranga (http://saugusgsm.lt/). O siaip buvo gi kalba, kai stojom i sengena, kad absoliuciai visi visu Lietuvos zmoniu pokalibiai, sms ir net "majakai" yra fiksuojami operatoriu ir dar koordinates prirasomos. O jei kam reikia kokio zuliko pokalbiu tai tada ir pasiima ko reikia is duomenu bazes. Beda ta kad uz ta pasiklausimo yranga sumokejo ne zulikai, kurios pagavo, ar kurie dar skambina ir sako kad mire koks tavo giminaitis, o mes visi - mokesciu moketojai. Beto ne tik telefus klauso, lyg tai sake kad ir internetini trafika irasineja, ir Skype visokius ir t.t. Per televizoriu rode laida apie anglija, tai nen 2 metus saugoja irasus. Tai ten vienas zmogelis sako, ateis pasibels i duris ir paklaus kur as buvau pires du metu tokiu ir tokiu laiku, as sako atsakikiu nepamenu, o jie atsakis, o mes zinom kur buvai :)

Visas skaipo trafikas yra šifruojamas AES-256 bitu algoritmu.
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė dima 2010-10-13, Tre. 17:56:26

Skype kogero dar kaiuresnis nei GSM :) ten net paprastas chakeris viska ir klausiti ir girdeti gali. Gi paskaitikit interneta... per skype net prie kompo galima per nuotoli prisijungti, neveltui ji daugumoj rimtu istaigu isviso uzdraude.
CB19FM /12AM_Dima; LY0RVL(RX 438.650 / TX 431.050)_LY2DS {LY Du Danute Sigitas}
dima
Dalyvis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-03-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY2DS
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: TTI TCB-660

Standartinė Radioshop 2010-10-29, Pen. 12:23:10

KirminuX rašė: ..... - jūs gerai pagalvokite - ar įmanoma vienu kartu - praktiškai nuo tos pačios sekundės - paimti ir pakeisti visos kompanijos (viso draugų tinklo) visus telefonų numerius (SIM kortelės), telefonų aparatus (IMEI) ir to pakeimo momentu radikaliai pakeisti jų visų buvimo vietą, kad pasikeistų bazinės stotys kuriose registuojasi telefonas (standartiškai vienas aparatas rankoje dirba 6-8 kanalais - rišasi su keliomis bazinėmis stotimis) . O visa tai reiškia, kad jei liks bent vienas asmuo kažkur sąraše, kuriam pamirši pakeisti bent vieną kintamąjį, tai užteks tik vieno skambučio jam arba iš jo ir visas pasikeitusių telefonų numerių tinklas gan paprastu būdu tampa aiškus labai greit. Gan paprastu kompiuteriu tai būtų suskaičiuota per keletą sekundžių.


Iš pirmo žvilgsnio šis samprotavimas atrodo ir teisingas, ir įspūdingas. Bet tik iš pirmo.

Sakykim as sumasčiau daryti kažkokius negerus darbus, ir noriu su sėbrais pasikalbeti saugiai. Ka daryčiau?
Visu pirma, tokiu blogiečiu - sėbrų, su kuriais man reiktų pasikalbet dabar ir iškart, operatyviai, tikrai nebus daug . Veikiausiai vienas, na gal du. ( pamenat ? Ką žino 2, jau nebe paslaptis, ka žino 3 - žino visi)
Jokiu būdu neturėsiu poreikio kalbėtis "saugiai" su visu savo draugų, pažystamų, bendradarbių, giminaičiu ratu. Todel senaji tilipona, su sena SIM pasilikciau ir naudočiaus juom po senovei.

O "jautriems" pokalbiams - kur nors gariūnuose nusipirkčiau kokius 2-3 kitus tiliponus. Geriau jei būtų atvežtiniai, kontrabandiniai, ar pilko importo, t.y. nepraėję pro jokio oficialaus LTU importuotojo rankas. Na - arba bent kokios patrintos senienos, jau anksčiau naudotos bent keleto kitu žmonių. Tada perku ir dedu i kiekvieną iš jų po PILDYK ar EZIO SIM kortelę, ir susitikęs personaliai, padalinu tuos jau paruoštus, santykinai gan saugius "naujus" telefonus savo sėbrams. Ir nuo šiol kiekvienas dabar visur nešiosimės po DU telefonus. Sena įprastini ir ta "nauja" saugią senieną. Ir iš to saugiojo aišku privalu skambinti TIK į kitus du tokius pat paruoštus saugius, ir NIEKAM kitam !. Čia jau griežtų griežčiausiai - niekam daugiau! Ir numeriai tie PILDYK niekam daugiau nepasakomi. Dar geriau bus - jei kiti du mano sėbrai net ir nežinotu nei savo naujojo numerio, nei kitų sėbrų numerio. Tik quick Dial. Prieš tai aišku reiktų visiems trims nustatyti - kad skambinant numeris butu gavejui nerodomas.
Tokiu budu griūna 98% visų aukščiau Kirminuko išvardintų prielaidų apie naujų SIM atsiradima, namų zona, savo tinklo išryškinimą. Nesakau kad laikui begant tai 100,00% neįmanoma. Bet....argi taip jau sunku butų bent kokį karta per menesį visiems trims sėbrams susibėgti, ir vel įsidėti po nauja PILDYK ar EŽIO SIM kortele. Dar geriau, jei pas vienas ezys, pas kita pildyk, o trecio - LABAS. Kita kart jau pasiskirtoma kitaip. ( Nu ir kas kad tada pokalbiu minutes brangesnes -Saugumas NERA pigus dalykas!)
Ir po tokios eilines nauju SIM'u rotacijos sekliu morku triusas nubraukiamass, ir vel viskas iš naujo. Susekti (o visu pirma - bent itarti) tokius 3 NUMERIUS, kurie kalba mazai, po keleta kartu per savaite, atsiranda is niekur, nekaupia apie save jokios duomenu bazes ir poto amziams nutyla - manau tikrai nera paprastas dalykas. Balso tembro analizes tikimybe aisku islieka. Bet ir tam yra techniniu priemoniu. Buna tokios "nakladkes" ant ragelio, pakeiciancios tembra. Aišku, tai vėl papildomos išlaidos, ir dar papildomas svoris kišeneje. Kita vertus - tai šimtus kartu pigiau nei kad http://saugusgsm.lt siulomi sprendimai. Kompromisas? Taip. Bet sakyčiau - su gan geru kainos-kokybes/galimybiu santykiu.

O del kodavimo saugumo.... yra 1 aksioma: NERA NEIŠKODUOJAMŲ DALYKŲ !
SKIRASI tik kiek tam darbui sėkmingai atlikti reikia LAIKO ir PINIGŲ. LAIKO ! ir PINIGŲ ! .

Kai ju reikia itin daug - paprasciau buna net nebedandyti, o eiti kazkokiu kitu , aplinkiniu keliu
Vartotojo avataras
Radioshop
Senbuvis
 
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2008-09-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1A
Antena: Alan Funk 90 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-1100
Radijo stotelė: YAESU FT-857D, TCB-R2000
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė KirminuX 2010-10-29, Pen. 20:05:33

Radioshop rašė:Iš pirmo žvilgsnio šis samprotavimas atrodo ir teisingas, ir įspūdingas. Bet tik iš pirmo.

Mokslo pagrindas - matematika. Nepamirškime. O suskaičiuoti ir labai tiksliai galima labai daug ką. Net ir vardą, kurį gaus jūsų proproanūkis su tam tikra tikimybe galima suskaičiuoti.
Radioshop rašė:operatyviai, tikrai nebus daug . Veikiausiai vienas, na gal du.

Dėl visa ko pastebėkime, kad tų negeriečių sėbrai irgi bus sekami. Greičiausia, tie, kam patikėsite savo paslaptį bus jums labai artimi/geri/patikimi draugai, o tai automatiškai didina tikimybę, kad jais domėsis ir specialioji tarnyba.
Radioshop rašė: Ir nuo šiol kiekvienas dabar visur nešiosimės po DU telefonus. Sena įprastini ir ta "nauja" saugią senieną.

Jūsų „naujasis“ telefonas jau surastas. Ar žinot kur klaida?
Radioshop rašė: Ir iš to saugiojo aišku privalu skambinti TIK į kitus du tokius pat paruoštus saugius, ir NIEKAM kitam !.

Nereikia skambučio, kad būtų surastas ryšys tarp telefono ir žmogaus. Ar jau žinot kur klaida?
Radioshop rašė:Tokiu budu griūna 98% visų aukščiau Kirminuko išvardintų prielaidų apie naujų SIM atsiradima, namų zona, savo tinklo išryškinimą.

Atsakymas paprastas kaip du pirštai - du telefonai judantys „įtartinai“ vienodomis trajektorijomis ir tuo pačiu metu. O jei iš tų „naujų“ telefonų daroma ryšių į mažai kitų numerių, tai labai greit aišku, kas yra kitų savininkai. Kitaip sakant - patys padedame greičiau būti identifikuoti.
Radioshop rašė: ...argi taip jau sunku butų bent kokį karta per menesį visiems trims sėbrams susibėgti, ir vel įsidėti po nauja PILDYK ar EŽIO SIM kortele.

Na, kad neužtenka keisti tik SIM korteles. SIM kortelė tik vienas kintamasis ir daugybės. Net nereikia, kad pas Lietuvos importuotojus būtų registruotas telefonai. Jie gali būti atvežti nors ir iš nežinomo gamintojo fabrikėlio paslėpto kažkur Kamčiatkos ugnikalnio krateryje.
Radioshop rašė: Dar geriau, jei pas vienas ezys, pas kita pildyk, o trecio - LABAS. Kita kart jau pasiskirtoma kitaip. ( Nu ir kas kad tada pokalbiu minutes brangesnes -Saugumas NERA pigus dalykas!)

Operatoriai visiškas niekas yra. Tai yra tik pasidalinimas, kas valdo kurią bazinę stotelę ir tiek. O be vargo visų trijų Lietuvos operatorių tinklą galima laikyti vienu tinklu.
Radioshop rašė:Ir po tokios eilines nauju SIM'u rotacijos sekliu morku triusas nubraukiamass, ir vel viskas iš naujo.

Primenu, kad SIM kortelė, jos numeris ir telefono numeris yra tik keli menki kintamieji iš daugybės kintamųjų, kurie labai susieti tarpusavyje.
Radioshop rašė:Susekti (o visu pirma - bent itarti) tokius 3 NUMERIUS, kurie kalba mazai, po keleta kartu per savaite, atsiranda is niekur, nekaupia apie save jokios duomenu bazes ir poto amziams nutyla - manau tikrai nera paprastas dalykas.

Kad būtų tikrai sunku, tai tie trys telefonai turėtų būti įjungiami ir išjungiami tik tam tikru momentu, kas kartą vis kitose vietose. Dar geriau, kad būtų naudojamas vis kitas ragelis, šalia neturėtumėte savo „viešojo“ telefono, susisiektumėte ir greit išjungtumėte.
O ką tai reikštų - prieš norėdami paskambinti, jūs turite žinoti, kad ryšio seansas vyks tam tikru laiku. Prieš tą seansą, turite vieną telefoną palikti saugioje vietoje. Su išjungtu „nelegaliuoju“ nusigauti vis į kitą vietą, bet neatsidurti per arti pašnekovo. Nuvykus į tą vietą, tam tikru laiko metu įjungtumėte telefoną, sulauktumėte skambučio arba paskambintumėte pats. Iš karto po to ryšį išjungiate. Bet ir tai jau įdomus elgesys - vienu metu įjungiami telefonai užsiregistruojantys tinkluose atlieka ryšio seansą ir vėl išsijungia. Priversti kompiuterinę sistemą reaguoti į tokį elgesį tikrai nesunku.
Radioshop rašė: Balso tembro analizes tikimybe aisku islieka. Bet ir tam yra techniniu priemoniu. Buna tokios "nakladkes" ant ragelio, pakeiciancios tembra.

Nakladkės iškoduojamos gan primityviais keliais. Sakykime, kad net paprastos racijos scrambleris yra nakladkė, kuri ne tik kad tembrą pakeičia... Bet kiek trunka tą skremblerį išverst?
Radioshop rašė: Aišku, tai vėl papildomos išlaidos, ir dar papildomas svoris kišeneje. Kita vertus - tai šimtus kartu pigiau nei kad http://saugusgsm.lt siulomi sprendimai. Kompromisas? Taip. Bet sakyčiau - su gan geru kainos-kokybes/galimybiu santykiu.

Viskas priklauso nuo to kiek speciali tarnyba norės jus sekt. Ar pasitenkins jūsų judėjimu, ar labai rūpės jūsų kalbos.
Radioshop rašė:Kai ju reikia itin daug - paprasciau buna net nebedandyti, o eiti kazkokiu kitu , aplinkiniu keliu

būtent. O kelių yra labai daug.
Ir vis tik. Jei norėtumėte su kuo nors nuveikti ką nors nedoro, tai kaži ar ne paprasčiau būtų nusipirkti trumpųjų bangų stotelę. „Jautrios“ informacijos perdavimui ją ir naudoti. O pačią informaciją koduoti patobulintu Vernamo šifru, kai reikiamas tekstas parašomas kompiuteryje ir užkoduojamas, o užkoduotąją informaciją skaito robotinis kintantis balsas į eterį, kurio dažnio nelabai žino kiti, kada kur jo reikia klausytis. Panašiai kaip eteryje vis dar neišnykę skaitinės stotys (http://en.wikipedia.org/wiki/Number_stations).
Beje, patobulintas Vernamo šifras - Vienkartinis bloknotas - yra įrodytas neįveikiamas šifras (http://en.wikipedia.org/wiki/One-time_pad).
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė dima 2010-11-24, Tre. 15:03:15

Na va pradejom nuo aido ragelije ir baigem nenulauziamais kodais. :)
Jei testi sita tema, tai vakar berots amerikonai paleido kazkoki tai palydova, kuris kaip teigiama bus skirtas pokalbiu paklausymui. Asmeniskai man nera suprantama, kaip pakilus virs zemes daug kilometru (1000 ar daugiau) galima klausiti GSM pokalbio, jug baziniu stociu dazniai jau pradeda kartotis vos ne kas 100km, o kartais ir dazniau. Tai ka girdes tas imtuvas sedintis kosmose? Bet matyt yra tecnologijos kazkokios kad suzinoti ka kalba Benladenas ne tik salies, bet ir visos zemes mastu. Gal po kokiu 50 metu ir mes zinosim kaip tai buvo daroma.
CB19FM /12AM_Dima; LY0RVL(RX 438.650 / TX 431.050)_LY2DS {LY Du Danute Sigitas}
dima
Dalyvis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-03-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY2DS
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: TTI TCB-660

Standartinė robertas81 2011-12-21, Tre. 21:05:48

skaiciau as situs tris lapus marazmo apie GSM pasiklausima,ir tik nedaugelio samprotavimai yra teisybe. 99% galiu jus visus patikinti, kad realiu laiku spec. tarnybos jusu nesiklauso,o viskas vyksta geriausiu atveju po pokalbio. Esme yra ta, kad GSM provaideriai saugo irashus garso failuose, o pvz kriminalke pagal aparato IMEI ir priklausancius numerius juos atsipucia ir tuos irashus perklauso kai jiems reikia.
PL 19ch FM , Skoda Octavia sidabrine
Vartotojo avataras
robertas81
Dalyvis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2011-12-21
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY3RP
Antena: Diamond NR-770H
Radijo stotelė: Motorola GM950/ Icom IC-f510
Antena 2: President ML-145
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė mirkazas 2011-12-22, Ket. 14:05:49

robertas81 rašė:skaiciau as situs tris lapus marazmo apie GSM pasiklausima,ir tik nedaugelio samprotavimai yra teisybe. 99% galiu jus visus patikinti, kad realiu laiku spec. tarnybos jusu nesiklauso,o viskas vyksta geriausiu atveju po pokalbio. Esme yra ta, kad GSM provaideriai saugo irashus garso failuose, o pvz kriminalke pagal aparato IMEI ir priklausancius numerius juos atsipucia ir tuos irashus perklauso kai jiems reikia.

Saugoma 6 menesiai nuo rugsejo berods 2010m
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė armaturinis 2011-12-22, Ket. 19:49:33

kuo toliau, tuo mažiau juntamas, ir tuo didesnis sekimas... dabar visi alei vieno yra ar bus sekami... tiesiog eina tokia tendencija...
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1118
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė sauluxs 2011-12-27, Ant. 20:10:23

Yra programele i kuria irasomas zmogaus balso `unikalus daznis` ir is bet kurios vietos pasaulio kai sistema isgirsta ta balsa isijungia irasymo funkcija....
sauluxs
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-11-23
Miestas: vilnius
Antena: Alan Funk 90 CB
Radijo stotelė: Alan-Midland 100+

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Kitas radijo ryšys