Tvarka forume!!!

Forumo pasikeitimai užrašomi čia

Standartinė Vaidas 2011-06-27, Pir. 17:45:35

tai taip išeina niekas čia negali nieko paklaus apie ką žino daugelis forume esančių bent porą metų :?: tai dabar pradėsiu klausinėt su kokiu geriausiu lituokliu lituot, po to kokį lydmetalį naudot, kokio nominalo rezistorius ar droselius lituot, kad tinklelis pasikeistų ir keli radioelektronikai pradės šitaip stumt ant manęs, kad aš nieko nežinau ir panašiai ir galų gale mane išbanina už tai kad aš neesu gyvenime nieko litavęs ? :?: ? Čia tik savanaudiškumo instinktas kažkoks :D
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė mirkazas 2011-06-29, Tre. 19:39:47

v.pavardenis rašė:.......

Vaidas rašė:nebeturit ką daryt jau , Rimai tu iš pat pradžių su savo įtarimais manau padarei klaidingą sprendimą išsiliet ir taip pradėjai visą šitą SAVO nesąmonę. Galbūt reiktų tik paklaust TAVO kaltinamojo versijos ne PM aišku ;)


Tai jei kalta aplinka, o ne >>šitas nekaltas žmogus-dalyvis-veikėjas<< :G kodėl jo 14 iš 19 postų nuėjo taip tolyn į "archyvą" iš Š raidės? :mrgreen: Manau kalti nekantrus senbuviai,o žmogus dabar taip ir nesužynojo ka daryt >>su miersu ir antenom<< ir ne iki galo suprato- tai kaip ten tas >>>>>callbook šaukinys ham ir ne hamcb<<<<< :lol: :mrgreen: Kažkaip nejaukiai jaučios, kad tik 5 kartus spėjau išaiškint kas tas callbookas ir šaukiniai ir bac....tema užrakino
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Administratorių pranešimai