Parašai

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė KirminuX 2011-02-03, Ket. 08:10:40

Nežinau ar įmanoma padaryti kaip nors kad būtų ribojamas vartotojo parašo dydis, bet kažkaip kartais pasižiūrėjus į kai kurių parašus po žinutėmis, tai tikrai kyla noras, kad būtų kažkas daroma - nežiūrint to, kad parašas būna surašytas net ir smulkutėliu šriftu, jis vis tiek gali užimti daugiau vietos nei visas rašančiojo pasisakymas, o jei šiek tiek nesaikingai pacituojami kiti, tai rezultate kai kada net ir pačio pasisakymo pavyksta nepastebėt :)
Aš visada siūliau suformuoti gan griežtas forumo taisykles, kuriose pvz. gali būti ir paminėta, kad darytume protingus ir saikingus parašus.

Armatūrini, nepyk, bet šį rytą labiausiai užkliuvo tavo parašas, kuriame yra šitiek informacijos:
tti TCB-770 Free-Band + Midland Energy 5/8 12AMPL 19FMPL 20FMPL
Storno RULAND 5 + Inverted V TX/RX 145.500 FM
WOUXUN KG-UVD1P
LY1JI
KO15VS40MQ 55°45'10.01"N, 23°47'14.83"E
Parduodu Audi 100 CS Avant '87m. dalimis


Daug kas panašiai prideda panašios informacijos, bet ar ji tikrai reikalinga paraše. Panašu, kaip būna, kad elektroninio pašto paraše nurodo elektroninio pašto adresą - nors toks savaime gaunamas iš ko nors gavus elektroninį laišką. Pvz. naudojamos radijo stotelės, antenos - visiškai normaliai galima tą informaciją sutalpinti, kad būtų rodoma prie avataro. O kai kas sutalpina ir ten, ir paraše - ar reikia dubliuot?
Gyvenamoji vieta - irgi panašiai. O ar reikia kaip nors mandrai pagal WWL ir GPS nurodyti namus? Ne man spręsti.
Kadangi CBistų rate atsirado daug LY-kų, tai siūlyčiau administratoriams, esant galimybei, padaryti LY šaukinio nurodymą prie avataro.
Naudojami kanalai... 19FM, 12AM... Ar juos tikrai reikia paraše minėt, kai visas forumas ir skirtas 19FM populiarinimui, o apie 12AM ir taip visi žino. Dar suprantu, kad būtų minimas kažkuris kitas kanalas, bet tai tada geriau ir nurodyt specifiškai kuriame regione ir kokiu tikslu tas papildomas kanalas. Lygiai taip pat su radijo mėgėjų diapazono dažniais - jie juk yra beveik nerašytas senas susitarimas ir savaime žinomi tiems kam reikia. Ar žinodami, kad regione yra radijo mėgėjas nebandysite pirmiausia jo ieškoti taip vadinamame „CQ“ dažnyje?

Ir vienintelis dalykas ką tikrai galima toleruoti - skelbimas su nuoroda - nesusmulkinant paraše skelbimo, o tiesiog padarant nuorodą į skelbimą.
Visada gražiai atrodo vienos eilutės parašas, atspindintis vartotojo požiūrį į dalykus, kuriems skirtas forumas, ar šiaip vartotojo požiūrį į gyvenimą.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė Transitas 2011-02-03, Ket. 08:20:45

Aš irgi už tai!
Vartotojo avataras
Transitas
Senbuvis
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 2010-11-20
Miestas: Vilnius
Antena: Lenkiška, kuri kita diena po nusipirkimo sulūžo
Radijo stotelė: Midland Alan 102
Radijo stotelė 2: Motorola CP040 VHF, Motorola MTP850

Standartinė arvydasius 2011-02-03, Ket. 12:55:23

Negražu, kai parašas užgožia tekstą. Tai liečia ne tik tekstinę informaciją, bet ir vaizdinę.
Beate vivere est honeste vivere
arvydasius
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2008-07-08
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė mirkazas 2011-02-03, Ket. 13:26:23

Viskas suprantama aisku. Bet ar tai kazkokia problema? Asmeniskai man atrodo forume buna ir rimtesniu problemu. Pvz su kultura, kai kur MANO MANIMU kai kam reik ir bana ar kazko panasaus uzmest uz tam tikrus postus. Bet as tiesiog tokiu neskaitau ir lieku prie savo nuomones. Tarp kitko daznai skaitau foruma per telefono ekrana- netgi tai nesukelia nepatogumu. Na neben del peles galima kelti veja, skrolinimas irgi ribotas pas ja (kai kuriom pelem skirta TIK milijonas kliku ) :D :D
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė v.pavardenis 2011-02-03, Ket. 13:54:22

kadangi dauguma į parašą įsideda savo turimų stotelių modelius, dar kai kas prideda miestą, siūlau išeitį - sukurti temą, kurioje kiekvienas galės pasigirti, kokią įrangą turi, kokį miestą atstovauja. niekas nedraus patalpinti ten nuotraukas. aš asmeniškai esu už tai, kad parašo ilgis būtų apribotas iki vienos eilutės.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė arvydasius 2011-02-03, Ket. 15:13:41

v.pavardenis rašė:aš asmeniškai esu už tai, kad parašo ilgis būtų apribotas iki vienos eilutės.

Ir tos parašo eilutės aukštis galėtų būti mažesnis.
Beate vivere est honeste vivere
arvydasius
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2008-07-08
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė KirminuX 2011-02-03, Ket. 15:14:44

Aš linkęs į kompromisą - ne viena eilutė, o dvi. Viena, kaip minėjau - „požiūrio“ - tas tikrasis parašas, antroji - nuorodai į skelbimą jei kam prireiktų. Bet daugiau... Nebent dauguma nori kitaip.
Šiaip jau logiška, kad paraše šriftas turėtų būti smulkesnis, nei pats tekstas. Estetika - taip sakant. :)
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė arvydasius 2011-02-03, Ket. 15:23:11

KirminuX rašė:Nebent dauguma nori kitaip.

Inicijuok balsavimą (+)
Beate vivere est honeste vivere
arvydasius
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2008-07-08
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė KirminuX 2011-02-03, Ket. 15:43:55

v.pavardenis rašė:kadangi dauguma į parašą įsideda savo turimų stotelių modelius, dar kai kas prideda miestą, siūlau išeitį - sukurti temą, kurioje kiekvienas galės pasigirti, kokią įrangą turi, kokį miestą atstovauja. niekas nedraus patalpinti ten nuotraukas.

Galima kurti net ne temą, o pvz. visą grupę, kur kiekvienas galės savo atskiroje temoje pristatyti savo įrangą, parodyti kaip ją susimontavo, gal kaip ką „pasitiuningavo“ ir t.t. O iš parašo tiesiog galės pasidaryti nuorodą į konkrečiai tą temą, kurioje yra jo įrangos aprašymai. Pavyzdys yra LT Riders forumo, skiltis „Mūsų dviračiai“ arba velomanų forume „Dviratis ir aš“ ir kai kurių tų forumų narių parašai - atsidarai temą ir pamatai visą istoriją nuo to koks dviratis buvo pirktas ir kaip jis buvo tobulinamas ir koks jo tolimesnis likimas. Taip ir su radijom gali būti, ar pačiu radijistų tobulėjimo istorijos ar kažkas panašaus.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė mirkazas 2011-02-03, Ket. 16:59:07

Peizazas rašė:Aš irgi už tai!

Ankščiau net nesusimastęs jaučiu buvote apie tai :lol:

O kur problema viso šito? Taupyt internetą norisi, pelės ratuką, ar tiesiog rytas ne koks, nes ne tą koją buvo pradėtas :D Skaičiau skaičiau ir nedašlo, taip sakant. Asmeniškai pasikartosiu- nuo parašo ilgumo man alga nedidėja, už šildymą reikia mokėti tiek pat, į darbą kad gauti pinigus vistiek reikės vaikščiot. Nesuprantu bėdos. O jei bus paskelbtas balsavimas, pabalsuosiu už viena dvi ar kiek ten kažkam patinka eilučių. Tik sakau - a nafig to reikia, yra ir kitokiu problemų: PVZ kaip kalbibukišky visus pervaryt į 19fm, netgi pabalsuot už variantus būtu galima. Ne ten energiją kolegos nukreipiat :!: :wink:
PS: 12/19 ištriniau :lol:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė v.pavardenis 2011-02-03, Ket. 17:27:51

mirkazas rašė:PS: 12/19 ištriniau :lol:

paimprovizavau:

mirk.png
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė mirkazas 2011-02-03, Ket. 17:30:45

v.pavardenis rašė:
mirkazas rašė:PS: 12/19 ištriniau :lol:

paimprovizavau:

mirk.png

Juokinga tikrai :lol: Alga ta pati, šalčiau nepasidarė ir į darbą vistiek šeštadieni :lol: ir... :wink:
Paimprovizavau ir aš- ar tinka? Tiek laiko buvo ok, nuo šiendien - ne ok. :lol: :lol: :lol: Bet į klausimą kur beda niekas neatsakė.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė armaturinis 2011-02-03, Ket. 17:39:02

Taigi, pasitaisiau, pritrumpinau savo parašą. Aš asmeniškai nėkiek nesupykau, kad užkliuvo mano parašas. Ko gero, ir pats persistengiau su savo parašu. Kas liečia aparatūros pristatymo temas ar grupes, tai gal jos ir nebūtinos, bet gali būti, kad ir atsiras, nebūtinai forumo administratoriaus iniciatyva, gal kurio nors vartotojo iniciatyva.
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė mirkazas 2011-02-03, Ket. 17:41:33

armaturinis rašė:Taigi, pasitaisiau, pritrumpinau savo parašą. Aš asmeniškai nėkiek nesupykau, kad užkliuvo mano parašas. Ko gero, ir pats persistengiau su savo parašu. Kas liečia aparatūros pristatymo temas ar grupes, tai gal jos ir nebūtinos, bet gali būti, kad ir atsiras, nebūtinai forumo administratoriaus iniciatyva, gal kurio nors vartotojo iniciatyva.

Vistiek didelis parašas, Pvz pažiurėk į mano, mano trumpesnis :lol: :lol: :lol:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė armaturinis 2011-02-03, Ket. 17:44:49

netyčia buvo neišsisaugojęs pritrumpintas, dabar tikrai pritrumpintas :)
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos

cron