Rangai

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė RolF2 2010-12-24, Pen. 12:39:31

Vaidas rašė: skypes CB forumas :D :D :D ......, o šiandien kūčios ryt kalėdos, smagių jum švenčių.


cia super mamos, o ten super teciai :mrgreen:
Vartotojo avataras
RolF2
Senbuvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2009-12-19
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1RF
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Maycom EM-27
Antena 2: Team Eco 050
Radijo stotelė 2: Zodiac M-3000

Standartinė Arunčiks 2010-12-24, Pen. 12:56:38

.
Tiesa slypi kažkur anapus..
Vartotojo avataras
Arunčiks
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2007-12-18
Miestas: Šakiai
HAM šaukinys: LY3OO
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: UVS-300 & 6m-80m dipolis
Radijo stotelė 2: YAESU FT-897D

Standartinė RolF2 2010-12-24, Pen. 13:01:28

tikrai visi jautrus pasidare , kaledinis stresas matyt (z) ,uz mosikavimasi organais reiktu paciam truputi atostogu duot (+) , reik perkelt diskusija i "apskrita stala" 19 kanale :mrgreen:
Vartotojo avataras
RolF2
Senbuvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2009-12-19
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1RF
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Maycom EM-27
Antena 2: Team Eco 050
Radijo stotelė 2: Zodiac M-3000

Standartinė mirkazas 2010-12-24, Pen. 15:28:25

Jonce rašė:O jeigu rimtai tai dėl parašų visgi siūlyčiau pamąstyti.. Pvz namie aš ant NB turiu 1680x1050 rezoliucija, tai man tie parašai praktiškai vienodai šviečia, bet jeigu aš atsidarau darbe forumą, kur rezoliucija yra kur kas mažesnė, tai postas ir po juo einantis parašas užima praktiškai visą langą...

Vien dėl tavo hr*novo :mrgreen: monitoriaus aš tai ir padariau. ir kitiems sūlau atlikti tai dėl Jonces moniko su, hm, bloga rezoliucija. :lol: :lol: :mrgreen:
Marchiux girdi? Jonce rašo ir skaito dažniausia Kauno tema. Ten tie parašai matyt ir užkliuvo. Tai tau negali pasakyt tiesiai, tai ant manės najezdą padarė :mrgreen: :mrgreen: O ilgiausias tai tavo (parašas :lol: )
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė mirkazas 2010-12-24, Pen. 15:35:49

to Jonce
suinstaliuok Mozilla firefox naršykle, paspausk mygtuką Ctrl ir neatleisdamas suk (skrolink) mausa (pelė). Puslapis gražiai sumažėja arba padidėja. Kita syki atidarysi- visi išmatavimai liks tokie kurios nusistatei paskutini kartą. Tilps visi parašai su visais kitais pribambasais. Nežinau gal ir kitokiose naršyklėse tas yra.
>>Prieš keisdamas kitus, manau kitą kartą nuo savęs reiktu pradėti<<<
(čia nepyktai, pridedu keletas smailų :D :D :D )
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė LY3BRA 2010-12-24, Pen. 15:59:26

jau tikrai reik atskiros temos kuri vandintusi apskritas stalas tai galetu visi is peties det vieni ant kitu vienoij vietoij o ne po visas temas
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio

Standartinė mirkazas 2010-12-24, Pen. 16:13:04

Tema forumo pakeitimai, taip? Taip. Žmogus nori keisti forumo atvaizdavimą, o aš parašiau kad forumo keisti nebūtina, tai galima padaryti naršykles pagalba ( nes jo monitorius nesutalpina mano parašo). Tai kur kita temą...
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė promo 2010-12-24, Pen. 16:28:25

mirkazas rašė:Tema forumo pakeitimai, taip? Taip. Žmogus nori keisti forumo atvaizdavimą, o aš parašiau kad forumo keisti nebūtina, tai galima padaryti naršykles pagalba ( nes jo monitorius nesutalpina mano parašo). Tai kur kita temą...

Gal uzteks cia :G
Vartotojo avataras
promo
Senbuvis
 
Pranešimai: 724
Užsiregistravo: 2008-03-10
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY
Antena: Poliofke
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Radijo stotelė: VEF-201
Antena 2: Zaibolaidis
Radijo stotelė 2: SPIDOLA-231

Standartinė Jonce 2010-12-24, Pen. 17:11:43

Mirkazai, nu tu biški nesusivoki ir labai pasijutai užkalbintas žiūrių :D Buvai paminėtas, kaip pavizdys su savo parašu, nei tavęs, kas prašė jį nuimti nei aplamai aš noriu su tavim diskutuoti dėl tavo asmeninio parašo ar kokio kito velnio :D O, kaip susikonfigūruoti naršyklę ir kokį man nusipirkti monitorių ir aplamai jis lėvas ar ne, nu gal nekliedėk, ba atrodo, kad su 16 metų vaikiu susirašinėju, kuris peza belenką, neturi aplamai jokio argumento nerašyk nieko, bus geriau... Tau, man ir visam forumui...
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė LY3BRA 2010-12-24, Pen. 17:15:18

nors sy vakara galima jau nieko nerasyt jau koktu daros vistik siandie kucios ramybes ir susikaupimo metas. Ramybes visiems
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio

Standartinė Marius 901 2010-12-24, Pen. 17:21:38

:D VISIEMS GERU SVENCIU!
mieste PL 19FM, trasoje PL 12AM
Vartotojo avataras
Marius 901
Senbuvis
 
Pranešimai: 250
Užsiregistravo: 2009-06-12
Miestas: kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Taylor III asc
Antena 2: President Alaska

Standartinė mirkazas 2010-12-24, Pen. 17:45:03

Jonce rašė:Mirkazai, nu tu biški nesusivoki ir labai pasijutai užkalbintas žiūrių :D Buvai paminėtas, kaip pavizdys su savo parašu, nei tavęs, kas prašė jį nuimti nei aplamai aš noriu su tavim diskutuoti dėl tavo asmeninio parašo ar kokio kito velnio :D O, kaip susikonfigūruoti naršyklę ir kokį man nusipirkti monitorių ir aplamai jis lėvas ar ne, nu gal nekliedėk, ba atrodo, kad su 16 metų vaikiu susirašinėju, kuris peza belenką, neturi aplamai jokio argumento nerašyk nieko, bus geriau... Tau, man ir visam forumui...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Geru tau švenčių taip pat. Manau čia senai moderatoriaus nebuvo :!:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos

cron