Rangai

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė mirkazas 2010-12-23, Ket. 14:57:11

Nemanau kad čia kažkokio balsavimo reikia, nevarginkim vardenio :roll: gali tai padaryti kiekvienas sau, jei jau kažką taip žiauriai tai trikdo, tiesiog iš pagarbos kitam (na ka jau dėl kolegos nepadarysi, nu nepatinka jam mano ar dar kieno pvz parašas). Galu gale ka jau tas parašas duoda? Visiškai nieko. Bet tada palikim teisė į avatarų patikimo-nepatikimo. Kažkam nepatiko (buvo čia pavlikas su fricu kryžium pvz kuris man pvz nepatiko :mrgreen: ) aš pasakau ir jis privalo ištrinti? Nesąmone, ar ne? Tad neieškokim problemų ten kur jų nėra chebra. :lol: (Tai buvo mano nuomone, gal nesupyksyt :lol: )
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė v.pavardenis 2010-12-23, Ket. 15:06:03

mirkazas rašė:Nemanau kad čia kažkokio balsavimo reikia, nevarginkim vardenio :roll: gali tai padaryti kiekvienas sau, jei jau kažką taip žiauriai tai trikdo, tiesiog iš pagarbos kitam (na ka jau dėl kolegos nepadarysi, nu nepatinka jam mano ar dar kieno pvz parašas). Galu gale ka jau tas parašas duoda? Visiškai nieko. Bet tada palikim teisė į avatarų patikimo-nepatikimo. Kažkam nepatiko (buvo čia pavlikas su fricu kryžium pvz kuris man pvz nepatiko :mrgreen: ) aš pasakau ir jis privalo ištrinti? Nesąmone, ar ne? Tad neieškokim problemų ten kur jų nėra chebra. :lol: (Tai buvo mano nuomone, gal nesupyksyt :lol: )

tai dar nereiškia, kad reikia apsivalyti iki tiek, kad ir miesto nebenurodai
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė mirkazas 2010-12-23, Ket. 15:08:54

v.pavardenis rašė:
mirkazas rašė:Nemanau kad čia kažkokio balsavimo reikia, nevarginkim vardenio :roll: gali tai padaryti kiekvienas sau, jei jau kažką taip žiauriai tai trikdo, tiesiog iš pagarbos kitam (na ka jau dėl kolegos nepadarysi, nu nepatinka jam mano ar dar kieno pvz parašas). Galu gale ka jau tas parašas duoda? Visiškai nieko. Bet tada palikim teisė į avatarų patikimo-nepatikimo. Kažkam nepatiko (buvo čia pavlikas su fricu kryžium pvz kuris man pvz nepatiko :mrgreen: ) aš pasakau ir jis privalo ištrinti? Nesąmone, ar ne? Tad neieškokim problemų ten kur jų nėra chebra. :lol: (Tai buvo mano nuomone, gal nesupyksyt :lol: )

tai dar nereiškia, kad reikia apsivalyti iki tiek, kad ir miesto nebenurodai

persistengiau. Juk Kalėdos, ir ko nepadarysi dėl kolegų :lol:
Jau gražinau :wink: Na kas kam dar? :mrgreen:
(jei kam reitingas nepatinka, pranešimų skaičius, nickas, nicko šriftas ir jo spalva - kreipkitės aukščiau :mrgreen: manau pakeis, galima bus pačiam ir išrinkti, pagal norus. Fuf, manau daugiau nieko nėra :roll: )
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Jonce 2010-12-23, Ket. 17:18:43

Jeigu ateičiau pasakyčiau, kad reikia apgenėti medžiui šakas, tai ateitų mirkazas ir sakytų: ei nepatinka šakos? nu tai iškertam visą mišką :D Lygiai tas pats ir su DOS aplinka ir t.t. :D Žodžiu maladėc gerą pavyzdį rodai, tik nesusireikšmink taip labai :)
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė mirkazas 2010-12-23, Ket. 22:44:46

Jonce rašė:Jeigu ateičiau pasakyčiau, kad reikia apgenėti medžiui šakas, tai ateitų mirkazas ir sakytų: ei nepatinka šakos? nu tai iškertam visą mišką :D Lygiai tas pats ir su DOS aplinka ir t.t. :D Žodžiu maladėc gerą pavyzdį rodai, tik nesusireikšmink taip labai :)

jonce pakeisk parašą ir avatarą- nepriimk asmeniškai- ar galėtum? taip sakant dėl manės ? :P Vien dėl manes, bučiau dėkingas. Va čia tai pavyzdys (tikiuosi Jonce pakete tai ką prašiau :lol: :wink: ) Dos užmiršau (+)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Jonce 2010-12-23, Ket. 22:53:54

Visiškai nežadu nieko keisti, aš pateikiau pasiūlymus kuriuos galima vienaip ar kitaip svarstyt... O jeigu tamsta priėmei viską asmeniškai ir puoliai čia drastiškai kažką kaitaliot ir vaidint nuskriausta, tai čia tavo bėdos...
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė Vaidas 2010-12-23, Ket. 22:55:12

kartais norisi rėkt, kartais miego noriu, bet kartais skaitau CB forumą ir norisi parašyt taip, kad ištrynus mano žinutę užblokuotu mane, kažkaip jau tikrai dėl tų žinučių skaičiaus rašot čia, rašykit nesąmones savo per skype tam forume, kur tokios nesąmonės tik ir eina, nuomonė yra nuomonė bet čia vistiek ištrins.
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė Jonce 2010-12-23, Ket. 23:09:40

Ko tu čia nervinės :)
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė Rimasilgas 2010-12-23, Ket. 23:10:28

Vyrai šudą malat, neišradinėkit dviračio :!:
Vartotojo avataras
Rimasilgas
Senbuvis
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 2009-03-22
Miestas: Kaunas

Standartinė v.pavardenis 2010-12-23, Ket. 23:29:43

klausykit, ar čia kalėdinė depresija ar šiaip vienu metu vieni kitus taip užkniso? netgi tai, kad pradėjome rašyti bet kur ir bet ką?
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Jonce 2010-12-24, Pen. 10:33:59

Viskas čia normaliai yra, ko jūs čia visi nervinatės, nukrypom nuo diskusijos na ir ką jau čia padarysi... Tuoj mirkazui irgi praeis akcija susimažinimo ir viskas bus OK ;)

O jeigu rimtai tai dėl parašų visgi siūlyčiau pamąstyti.. Pvz namie aš ant NB turiu 1680x1050 rezoliucija, tai man tie parašai praktiškai vienodai šviečia, bet jeigu aš atsidarau darbe forumą, kur rezoliucija yra kur kas mažesnė, tai postas ir po juo einantis parašas užima praktiškai visą langą...
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė Vaidas 2010-12-24, Pen. 11:16:36

Jonce rašė:Ko tu čia nervinės :)

nesinervinu aš :D tiesiog šypsenėlių nedėjau :D o nesąmonių vietą gerą esu tikrai matęs, tai skypes CB forumas :D :D :D galit viską rašyt, tik ne ant admino, nes jis nesupranta bajerių, o šiandien kūčios ryt kalėdos, smagių jum švenčių.
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė Arunčiks 2010-12-24, Pen. 11:42:27

Pats tu vaikščiojantis bajeris
Tiesa slypi kažkur anapus..
Vartotojo avataras
Arunčiks
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2007-12-18
Miestas: Šakiai
HAM šaukinys: LY3OO
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: UVS-300 & 6m-80m dipolis
Radijo stotelė 2: YAESU FT-897D

Standartinė LY3BRA 2010-12-24, Pen. 12:38:19

:D
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio

Standartinė RolF2 2010-12-24, Pen. 12:39:31

Vaidas rašė: skypes CB forumas :D :D :D ......, o šiandien kūčios ryt kalėdos, smagių jum švenčių.


cia super mamos, o ten super teciai :mrgreen:
Vartotojo avataras
RolF2
Senbuvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2009-12-19
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1RF
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Maycom EM-27
Antena 2: Team Eco 050
Radijo stotelė 2: Zodiac M-3000

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos