Padirbtos President stotelės - kliedesiai?

Standartinė SaMaras 2010-02-28, Sek. 20:20:36

na negirdejau niekur teigiant kad Originalios Prezidento stoteles prancuzijoje ir renkamos...
bet kad dauguma technikos tiek elektronines tiek kitokios surinkimas iskeltas i tolimuosius rytus... tik tie kas iskelia gamyklas perkelia ten ir kokybes kontrole.. bet yra ir "biznieriai" kurie gamina ten pat arba uzraso kad ten pat bet kokybes kontroles apskritas "0"
Jeigu tu ginčijiesi su idijotu... jis greičiausiai daro tą patį...
Vartotojo avataras
SaMaras
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 660
Užsiregistravo: 2008-05-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė armaturinis 2010-02-28, Sek. 21:01:50

būna tokių atvejų neretų, kad toje pačioje gamykloje pasitaiko daugiau mažiau brokuotų gaminių, ir jie neretai nesunaikinami būna, bet "iškišami" su visomis pakuotėmis ir t.t., apeinama kokybės kontrolė...
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė Girteka 2010-03-13, Šeš. 22:23:16

Stambule maciau tokiu padirbtu Nokia telefoniuku, kad jei neturejes tokio pat, nezinosi kad jo kaina 50$ uz E.. modeli :)
Ir tas permatomas lipdukas ir visi made in taiwan ir t.t....
Tad jiems paprasta stotele nukopijoti, kaip 2 pirstus... ir nereikia iki Kinijos vaziuot :mrgreen:
Ford Fiesta
Audi A6 quattro
*Dievas dave vairuotojui dvi akis - viena kelia stebeti, kita policijos ekipazu ieskoti
Vartotojo avataras
Girteka
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2009-03-06
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: TTI TCB-771

Standartinė mirkazas 2010-05-31, Pir. 00:16:06

Užmačiau rusiškame saite apie prisedent-uniden feisu kopijas (neaišku kas ka , čia jos nepadirbtos, bet vienas prie vieno nukopintos) http://www.unidendirect.com/itemlist.cf ... rd&catid=5 kainos 10 kart mažesnės, o funkcionalumas tas pats :shock:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė v.pavardenis 2010-05-31, Pir. 08:54:35

mirkazas rašė:Užmačiau rusiškame saite apie prisedent-uniden feisu kopijas (neaišku kas ka , čia jos nepadirbtos, bet vienas prie vieno nukopintos) http://www.unidendirect.com/itemlist.cf ... rd&catid=5 kainos 10 kart mažesnės, o funkcionalumas tas pats :shock:

amerikoje tiktais AM :)
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė mirkazas 2010-05-31, Pir. 10:01:44

v.pavardenis rašė:
tomazzz rašė:Nebent USA turint pazystamu :( neshippina i lietuvele :-(

amerikoje tiktais AM :)

bet visgi panašumai stebina, kaip ir kainų skirtumas.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė v.pavardenis 2010-05-31, Pir. 20:32:02

mirkazas rašė:bet visgi panašumai stebina, kaip ir kainų skirtumas.

jei atidžiau pasižiūrėsi bet kurios tikros president stotelės vidurius, tai rasi kad dauguma mikroschemų o taip pat ir montažinė schema pagaminta uniden gamykloje.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė armaturinis 2010-05-31, Pir. 21:35:32

tai panašu, kad UNIDEN yra kaipo PRESIDENT padalinys...
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė Vaidas 2010-05-31, Pir. 21:51:14

stabo, uniden, president, emperor - tai viena ir tas pats ;)
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė armaturinis 2010-05-31, Pir. 22:10:33

Vaidas rašė:stabo, uniden, president, emperor - tai viena ir tas pats ;)

viena didelė korporacija ir daug mažų nupirktų gamyklėlių :)
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė Bajoras 2010-06-07, Pir. 17:06:05

Kadangi mano imone niekam neatstovauja, niekam nepriklauso ir su nei vienais tiekejais neturiu jokiu isipareigojimu ar kitokiu karteliniu susitarimu, tad idomu ir man patapo.
Radio stotelemis pradejau prekiauti dar kitoje imoneje kurioje buvau tiesiog darbuotojas, tikrai po vidurius nelandziojau stoteles bei ju nelyginau, nebuvo ir tokios temos kuria ir tik dabar pamaciau, taciau presidento produkcija apsirupinu taipogi is atstovu kaune. Vienos dezutes budavo tuomet su 3 metu garantiniu uzrasu, kitos jau buna su 5 metu, taciau pirmosios partijos - tiesiog ant virsaus uzlipinta.
Kaip man buvo tuo metu pasakyta - presidentas pakele garantini laikotarpi.

Taip kad tokie mano mazi pastebejimai.
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė mirkazas 2010-06-07, Pir. 17:17:12

Bajoras rašė:Kadangi mano imone niekam neatstovauja, niekam nepriklauso ir su nei vienais tiekejais neturiu jokiu isipareigojimu ar kitokiu karteliniu susitarimu, tad idomu ir man patapo.
Radio stotelemis pradejau prekiauti dar kitoje imoneje kurioje buvau tiesiog darbuotojas, tikrai po vidurius nelandziojau stoteles bei ju nelyginau, nebuvo ir tokios temos kuria ir tik dabar pamaciau, taciau presidento produkcija apsirupinu taipogi is atstovu kaune. Vienos dezutes budavo tuomet su 3 metu garantiniu uzrasu, kitos jau buna su 5 metu, taciau pirmosios partijos - tiesiog ant virsaus uzlipinta.
Kaip man buvo tuo metu pasakyta - presidentas pakele garantini laikotarpi.

Taip kad tokie mano mazi pastebejimai

Kažkur teko skaityt kad President vadovybe su savitu charakteriu :roll:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Bajoras 2010-06-07, Pir. 17:19:31

mirkazas rašė:Kažkur teko skaityt kad President vadovybe su savitu charakteriu :roll:


Na i situos klausimus as neatsakysiu. Visokiu musu yra, visokiu reikia, bei prie skirtingu salygu skirtingai elgiames. Charakteris el.technikai itakos neturi, taciau kaip minejau, pats tuo metu "buvau rinkoje" kuomet dar prekiavau is ju 3 metu garantja turincia iranga, paskui ji kito i 5 metus.

Neabejoju kad ne viska zinau, gal ir nesigilinau, taciau tai faktai ir neturiu ka slepti.
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė nalivaika 2010-06-09, Tre. 20:18:26

Man irgi kažkaip į reklama panašu, originaliam mėlyni konderiai stambiu planu, o "paddelka" su juodais. Kaip žinoma mėlyni yra preciziniai, ir naudojami tik brangioje audio technikoje.
Amžiams su Citroen.
Vartotojo avataras
nalivaika
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-05-26
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Maxon CM 10

Standartinė roswell 2010-06-10, Ket. 14:59:33

Bajoras rašė:Kadangi mano imone niekam neatstovauja, niekam nepriklauso ir su nei vienais tiekejais neturiu jokiu isipareigojimu ar kitokiu karteliniu susitarimu, tad idomu ir man patapo.
Radio stotelemis pradejau prekiauti dar kitoje imoneje kurioje buvau tiesiog darbuotojas, tikrai po vidurius nelandziojau stoteles bei ju nelyginau, nebuvo ir tokios temos kuria ir tik dabar pamaciau, taciau presidento produkcija apsirupinu taipogi is atstovu kaune. Vienos dezutes budavo tuomet su 3 metu garantiniu uzrasu, kitos jau buna su 5 metu, taciau pirmosios partijos - tiesiog ant virsaus uzlipinta.
Kaip man buvo tuo metu pasakyta - presidentas pakele garantini laikotarpi.

Taip kad tokie mano mazi pastebejimai.

Įdomumi dėlei gal žinot kas kiek laiko gaminamas stotelės modelis yra keičiamas nauju ir ar artimiausiu laiku nenumatoma pristatyt kokį naują gaminį pvz. TaylorIV , JacksonIII ar pan?
Audi C4 tamsiai mėlyna + ,,President Maryland,,
Vartotojo avataras
roswell
Dalyvis
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2010-02-05
Miestas: mažeikiai
Antena: President Ohio
Antena: Sirio Titanium 1400 Black
Radijo stotelė: President Taylor II
Antena 2: President Maryland
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 100+
Radijo stotelė 2: President Harry III ASC

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys President / STABO

cron