Triukšmai automobilyje

Standartinė omni 2009-05-04, Pir. 15:54:39

SaMaras rašė:
omni rašė:Stai ir pasklido gandas apie tai kad alanai blogos stoteles. Nors kuo tai pagrista tik pliatkais. O as lygiai tokiu pliatku teigsiu kad alanai puikios stoteles kol i jas neilenda lietuviskos kreivos letenos.


as pats turiu alan 42 ir juo labai patenkintas ir neturiu nusiskundimu jo darbu... bet man idomu kokiu butu galima isigyti tarkim alan 100+ prie kurio nebutu prikistos "kreivos lietuviskos letenos" jei orginaliai stotele dirba eu standarte... na jei pasiseks tuomet bus prikistos "kreivos lenkiskos letenos" bet ar cia sekme?

apie alan 100 ir kalbu. Droseliuka ilipdo ir tipo pl. Poto pareina pliotkas kad tas alan 100 blogai veikia. Normali ta stotis. ismeciau velniop ta droseliuka, kiek kartu buvau be antenos junginejas, buvau pliusa su minusu supainiojas. nei ji uzkaista nei ka. taip kad mano pamokslas butu toks, kad jei ji nera perdarineta tai yra normali stotis Eu standarte. Bet zmones yra jau nuteikti psichologiskai, kad jokiais budais neimti to alan 100 nes tai yra *numoderuota*. ir gamintojas greiciausia pasakytu kad *numoderuota* nes kazkokiu budu kazkas ta droseliuka ilipdo kurio nera schemoje. jei kam blogai veikia alan100 paprasykit garantinio remonto pas gamintoja :roll:
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė andriusv 2009-05-04, Pir. 18:28:44

Arunas7 rašė:
Arunas7 rašė:As del fonavimo noriu pasidomet, kuris girdimas stotelei esant signalo priemimo rezime. Nesu 100proc tikras, ar tikrai tas triuksmas vadinasi fonavimas, bet garso pobudis toks, kaip kad girdim stovedami salia aukstos (110kV ar pan )itampos liniju, ar kokio didelio transformatoriaus. Taciau, sie triuksmai girdsi yra tik esant nuspaustam gazo pedalui - atleidus viskas puiku. Stotele siuo metu pajungta nuo prikuritelio, ar verta vesti laidus tiesiai nuo akumo? (papildymas: pajungiau nuo akumo - nepadejo) Iranga TTI660+Sirio100, masinos variklis dyzelinis, elektronikos reguliuojamu kuro padavimu.


Keliu tema, siame forume taip niekas ir neatsake. Kitam forume praejo toks paaiskinimas, kas galetu (is elektroniku, ko gero) pakomentuoti, ar yra sansu kazkaip isvengti tu triuksmu?
citata:
>problema dažna, ypač dažnai sutinkama naujesniuose sunkvežimiuose, kuriuose akseleracija valdoma tiristoriais. Jie išdavinėja itin stačius frontus, ko >pasekoje atsiranda triukšmai. Nieko gero nepadarysi čia. Yra lygtai filtras tam dalykui, bet jo kaina virš 1000Lt, nelogiška net kalbėt apie tai. Tas pats yra >su triukšmais nuo pigių xenon. Bet geros rimtos stotelės dažnai yra mažiau jautrios nei pigieji alanai ir onwos ir kiti velniai, kainuojantys ~200Lt


joma jo,pas mane mikroautobusas citroen jumper ir tikrai jis skleidzia nemazai trukdziu,o taip norisi daug girdeti kelyje.jei kas sia problema esat issprende tai visai idomu butu suzinoti rezultatus
andriusv
Dalyvis
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2007-08-31

Standartinė kipsus 2009-05-04, Pir. 19:03:24

Tema apie automobilių triukšmus, o ne stotelių mod'ų aktualijas.

Aš taip ir neišsprendžiau, kame kampas buvo mano mašinoj, tikimiausia versija - klaikiai triukšmingai kuro varikliukas, matyt paduodavo kvadratą į korpusą - ko pasekoj ir gavosi puikus plačiajuostis trukdytuvas, kartu su generatorium (padavus gazo triukšmas pastiprėdavo, pakeisdavo pobūdį). Gal galingas ekranavimas ir atitinkamų mazgų keitimas ir būtų davęs rezultato, bet tingėjau terliotis su mašina, kurią vis tiek žadėjau parduoti už pusmečio.

Šiaip ar taip, tą mašiną pardaviau, o naujoj (irgi benzinas) negirdžiu jokių triukšmų nei užvedus, nei išjungus. Pasekmė - kampe įsukta antena su 1,7SWR realiai duoda didesnį atstumą (ir žinoma didesnį klausymo komfortą) nei anoj stogo centre, su SWR 1,0-1,1.

Taip kad triukšmų problema manau yra svarbi, bet jei elektra labai netvarkinga, tai gali kainuoti labai daug laiko ir pinigų viską sutvarkyti..
Vartotojo avataras
kipsus
Dalyvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2008-04-22
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1KV
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: AnyTone AT-5555

Standartinė dzukas 2009-05-09, Šeš. 18:05:21

ischekinus galimus variantus papildomu triuksmu radau, kad jei perdege xenonu lempute, tada tas balastas triuksmauja ir tai jaucias per racija :)
ishabdnziau pas save :) pas mane 4 balastai, numire viena lempute, taigi zyzimas buvo, atjungiau balasta zyzimas dingo :) laukiam nauju lempuciu (algu dienos) :):) tada galutinis patikrinimas :D
VW passat CC cinkuoto kibiro spalvos. Dar be antenos - nelimpa prie plastiko :)
Audi a6 c4 2.5TDI + chip. Siek tiek puvena :) Puvena parduota :D
Vartotojo avataras
dzukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2009-04-23
Miestas: Vilnius-Druskininkai
Antena: President Dakota
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė seattm 2009-08-26, Tre. 20:28:08

SaMaras rašė:ta as irgi pastebejau kad normalus alano darbas sq ties 12-13 val... jei pastoviai pirstas ant ratuko (daznai vaziuodamas laikau stotele rankoj o ranka ant pavaru perjungimo) tai uzmiesti galima ir ties 10-11 bet ca jau turi but pasiruoses del bet kokio aukstos itampos laido ar seip ko sukti rata... (cia tik tada kai jau tikrai aktualus atstumas nes siukslytes vistiek praeina) na o vasara per saules aktyvumus tai kartais net ir ant 16val tekdavo atsukti kad galetum vaziuot neplystancia galva nuo triuksmu...



na pas mane nauja TTI880 racija bet irgi snypscia ikiriai ir SQ esu priverstas laikyti ties 13-15 valandom ir as manau kadd tai yra nenormalu iskaitant kad pas mane dyzeliukas nera kazkokiu ipadingu veiksniu (kompu) aisku nuo mago labai jauciasi trugdziai ,bet cia tai tikriausiai nuo stiprintuvo gali but.
tai va nzn net ka daryti?kad butu geresnis rysys is toliau.
seattm
Dalyvis
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2009-08-08
Miestas: Panevėžys-Anykščiai
Antena: midland
Radijo stotelė: TTI TCB-880
Antena 2: midland
Radijo stotelė 2: TTI TCB-660

Standartinė v.pavardenis 2009-08-26, Tre. 20:35:19

seattm rašė:na pas mane nauja TTI880 racija bet irgi snypscia ikiriai ir SQ esu priverstas laikyti ties 13-15 valandom ir as manau kadd tai yra nenormalu iskaitant kad pas mane dyzeliukas nera kazkokiu ipadingu veiksniu (kompu) aisku nuo mago labai jauciasi trugdziai ,bet cia tai tikriausiai nuo stiprintuvo gali but.
tai va nzn net ka daryti?kad butu geresnis rysys is toliau.

viewtopic.php?f=40&t=1133
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė seattm 2009-08-26, Tre. 21:03:10

stai kas dar vyksta nustatai SQ kad nebecirkstu atitraukineji ranka nuo stoteles ir vel pradeda cirkst , vel prikisi ranka ir vel nutyla :D
seattm
Dalyvis
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2009-08-08
Miestas: Panevėžys-Anykščiai
Antena: midland
Radijo stotelė: TTI TCB-880
Antena 2: midland
Radijo stotelė 2: TTI TCB-660

Standartinė omni 2009-08-27, Ket. 14:36:46

seattm rašė:stai kas dar vyksta nustatai SQ kad nebecirkstu atitraukineji ranka nuo stoteles ir vel pradeda cirkst , vel prikisi ranka ir vel nutyla :D

manyciau jog stotelei truksta Paveikslėlis
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė Arunas7 2009-08-27, Ket. 17:53:11

o nesigauna, kad jei ji pajungta prie maitinimo, tai reiskia ir izeminta, nes minusas gi yra masinos korpusas?
Arunas7
Dalyvis
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2008-11-14
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Johnson II

Standartinė Korundas 2009-08-27, Ket. 23:20:48

Būna tokių atvejų kai sujungimas nekontaktuoja (vadinama dar kartais "šalta paikė"), arba būna oksidu pasidengęs, juk minusinio laido tai neprilitavęs prie automobilio korpuso. Tas pats laidas gal neturi gero kontakto su stotelės korpusu, gal neužtenka to kontakto tam pačiam statiniui krūviui nuimti nuo stotelės korpuso... Daug priežasčių gali būti :?
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė mirkazas 2009-12-28, Pir. 01:29:22

Suveikus ABS "smagiai" traška mano Sintra :evil: Esant ekstremaliai situacijai ir maksimaliai atsuktam vol galima užmiršt ko čia sedi prie to vairo- dezorintuoja :twisted: Gerai kad geležinkelyje pripratau prie tokiu staiga atsirandančiu triukšmų r/st, bet kiti to nesupranta :lol:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė miba 2010-01-18, Pir. 15:24:25

Taigi suprantu kad nuo triuksmo kuriuos sukele naujesniuose sunkvežimiuose, kuriuose akseleracija valdoma tiristoriais, vaistu nera. Nes pas mane irgi ta pati problema (Fiat Ducato), jei kam pavyko panaikinti triuksmus ar issiaiskino kaip parasykit. :roll:
miba
Naujokas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2010-01-14
Miestas: Klaipeda
Antena: President Oregon
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: President ML-145
Radijo stotelė 2: President Harry II ASC

Standartinė 0477 2010-01-19, Ant. 00:16:22

miba rašė:...parasykit. :roll:

...papeikima auto gamintojui :G
Vartotojo avataras
0477
Senbuvis
 
Pranešimai: 683
Užsiregistravo: 2007-09-11
Miestas: Ukmergė
Antena: Midland 9Plus
Radijo stotelė: MJ-600 turbo
Antena 2: SG-7900
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė EvkaEvka 2010-02-20, Šeš. 18:55:30

Niekur neradau info. Gal kas bandė įžeminimo uodegėlę prikabinti (gumine tokią, kur prie kelio dangos liečiasi)? Ar ji ką nors padeda?
EvkaEvka
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-02-18
Miestas: Vilnius
Antena: President Super Florida

Standartinė armaturinis 2010-02-21, Sek. 15:02:15

EvkaEvka rašė:Niekur neradau info. Gal kas bandė įžeminimo uodegėlę prikabinti (gumine tokią, kur prie kelio dangos liečiasi)? Ar ji ką nors padeda?

o kas būtent per situacija pas tave? jei guma be metalo, tada niekuo nepadės...
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Kita Triukšmai