forumo politika į tai kas nesusiję su CB

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė Student 2012-02-29, Tre. 21:21:57

Sveiki,

Pastebėjau, kad forumas labai stipriai yra moderuojamas ties vieta, kad viskas kas nesusiję su CB yra trinama (beveik). Tačiau manau, kad esant tokiai bendruomenei nėra blogai tarkim pasidalinti tuo kuo gyvenam. Pvz gal vieni parduoda ne tik radio įranga, ar gali pasiūlyti kitokias paslaugas. Pvz autoservisai, kompiuteriu remontai, auto dalių pardavimai, ar panašiai...

Mano nuomonė Forumas - tai vieta kur renkasi benrdus pomėgius turinti bendruomenė - šiuo atveju CB, tačiau nereiktų drausti Jai plėstis ir į kitas erdves.

Pagarbiai,
Studenčiokas :D
Student
Sidabrinė mazda 323 FFV xxx :)
Student
Dalyvis
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2012-01-23
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 145
Radijo stotelė: TTI TCB-771

Standartinė v.pavardenis 2012-02-29, Tre. 21:32:24

turim skyrių „plepalai“, kuriame kalbame temomis, netilpusiomis po radijo ryšio sąvoka.
skelbimams, nesusijusiems su radijo ryšiu yra daug puikių skelbimų portalų »
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė armaturinis 2012-02-29, Tre. 21:33:52

Studente, kaliega. Jei nors kiek paleisi vadeles, tai bus пошло говно по трубом... :) jei kitos erdvės nors kažkiek siejasi su CB/HAM, tada valio, viskas ok (+)

73! LY1JI Jonas
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė Pilaite 2012-02-29, Tre. 21:48:24

Pritariu. Forumas visdelto yra teminis "daiktas" kur zmones pagrinde bendrauja apie savo pomegi. Bendravimui apie betka ir dalinimuisi idomybemis yra tema "plepalai", aisku galbut ja galima butu ir kazkaip kitaip- graziau pavadinti.. Cia moderatoriu reikalas. Kiek teko susidurti, kiti tvarkingi forumai taip pat yra pakankamai grieztai moderuojami ir turi vos viena kita tema kur zmones raso betka kas nesusije su tuo pomegiu. Istikruju, jei forumo taisykles leistu stumdyti dar ir visokius daiktus pvz "parduodu sena saldytuva, pigEi.. ", tai forumas greiciausiai ilgainiui pavirstu i "alio reklama" ..
Iš automobilio- "Pilaitė mobyl" :)

Kviečiu kurti tvarkingą CB bendruomenę, kad CB ryšiu būtų gera naudotis visiems!
Informacija: http://www.cbforumas.lt/viewtopic.php?p=24287#p24287
Vartotojo avataras
Pilaite
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 2008-08-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1MY
Antena: 5/8
Radijo stotelė: Icom 735
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė LY1GP 2012-02-29, Tre. 22:00:15

O tai kiek tas saldytuvas?

:G
Atėjau, pamačiau... ale kas per bardakas...
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė Kykas 2012-05-14, Pir. 12:43:40

Iš tikrųjų- nusivyliau...
Subforume "plepalai" sukūriau temą, kurioje paprašiau užpildyti 19 klausimų anketą reikalingą mano merginos bakalauriniam darbui.
Ištrynėt :?

Subforumo aprašyme parašyta "Skyrius, kuriame galima nukrypti nuo CB radijo ryšio"
Taisyklių jokių nepažeidžiau, nes jų čia kaip ir nėra (ben jau neradau- yra tema apie jas, bet ne pačios taisyklės).

Blemba vyrai, kas per baikos?
Apie visokias bergždžias nesamones, plepalų temoj, dikutuota pridiskutuota, o kelioms dienoms palikti temą, kuri bent jau kažkam padės, gaila?
Nerimta (-) gi dėl mokslų, o ne iš neturėjimo ką veikt...

Aš džiaugiuosi, kad šis forumas egzistuoja ir trečius metus juo mielai naudojuosi, tiosiog šioje situacijoje adminstracijos požiūris man nuvylė :-/
Kykas
Dalyvis
 
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2009-07-29
Miestas: Kaunas

Standartinė Arunčiks 2012-05-14, Pir. 22:32:59

Kykai, turbūt ateiviai nunešė tavo temą, nes jos nėra o niekas nieko netrynė. Mačiau 4x4forume ją, pabalsavau, čia nemačiau.. :roll:
Tiesa slypi kažkur anapus..
Vartotojo avataras
Arunčiks
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2007-12-18
Miestas: Šakiai
HAM šaukinys: LY3OO
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: UVS-300 & 6m-80m dipolis
Radijo stotelė 2: YAESU FT-897D

Standartinė v.pavardenis 2012-05-14, Pir. 22:39:19

Kykas rašė:Iš tikrųjų- nusivyliau...
Subforume "plepalai" sukūriau temą, kurioje paprašiau užpildyti 19 klausimų anketą reikalingą mano merginos bakalauriniam darbui.
Ištrynėt :?

Subforumo aprašyme parašyta "Skyrius, kuriame galima nukrypti nuo CB radijo ryšio"
Taisyklių jokių nepažeidžiau, nes jų čia kaip ir nėra (ben jau neradau- yra tema apie jas, bet ne pačios taisyklės).

Blemba vyrai, kas per baikos?
Apie visokias bergždžias nesamones, plepalų temoj, dikutuota pridiskutuota, o kelioms dienoms palikti temą, kuri bent jau kažkam padės, gaila?
Nerimta (-) gi dėl mokslų, o ne iš neturėjimo ką veikt...

Aš džiaugiuosi, kad šis forumas egzistuoja ir trečius metus juo mielai naudojuosi, tiosiog šioje situacijoje adminstracijos požiūris man nuvylė :-/

labas, Kykai,
temų registre nėra likę jokios informacijos apie sukurtą ar ištrintą temą. forumo moderatoriai irgi sako, jog tema rankiniu būdu ištrinta nebuvo. administratorius v.pavardenis jau keli mėnesiai atostogauja ir šiuo laiku temų netrina. kas atsitiko su tavo tema — atsakyti negaliu. galiu tik patarti ją sukurti iš naujo.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė perihellis 2012-05-15, Ant. 00:00:27

aš tai pat vis karts nuo karto užbėgu į forumą, nemačiau jokios tavo tokios temos ;)
the bigger the speed, the bigger the mess
žaliai mėlyna mazda
Vartotojo avataras
perihellis
Senbuvis
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 2010-04-27
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio TITANIUM 1400
Antena: juoda antena
Radijo stotelė: president harry III

Standartinė LY1GP 2012-05-15, Ant. 09:49:11

perihellis rašė:aš tai pat vis karts nuo karto užbėgu į forumą, nemačiau jokios tavo tokios temos ;)


ir aš..
Atėjau, pamačiau... ale kas per bardakas...
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė mirkazas 2012-05-15, Ant. 21:53:40

perihellis rašė:aš tai pat vis karts nuo karto užbėgu į forumą, nemačiau jokios tavo tokios temos ;)

Patvirtinu,
bunu cia daznai, nebent greitai atsirado ir dar greiciau dingo :G (na ar gal pats neidejai :lol: buna) Kurk Kykai nauja- atsakysim, jei klausimai ne provakuojantys :lol: :wink:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Kykas 2012-05-16, Tre. 07:12:31

Nu tokiu atveju gaunasi, kad pats Durnas :oops:
Atsiprašau. Nuoširdžiai. (+)
Labai nepykit...

O temos kaip ir nebereikia, jau yra pakankamai užpildytų anketų...

Ačiū už supratingumą :wink:
Kykas
Dalyvis
 
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2009-07-29
Miestas: Kaunas


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos