Parašai

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė mirkazas 2011-02-03, Ket. 17:46:52

armaturinis rašė:netyčia buvo neišsisaugojęs pritrumpintas, dabar tikrai pritrumpintas :)

Gerai kad Marchiuxo nenužiurėjai, pas ji iiiiilgas. :lol: Parašas ta prasme :lol: (Marchiuxsai nieko asmeniško :wink: ) Toj visus patvarkysim, einu per parašus, gal sąraša reiktu juoda sudaryt :lol:
Gal palauksiu ryto, ir iš lovos su kairė koja lipsiu nu tada laikykitės :twisted: :mrgreen: :lol:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Marchiux 2011-02-03, Ket. 18:30:55

Va va laukiau kada prie manes kas prisikabins :D
Parasas pasidare tik raidinis :) Bet tai tik techniniai reikalai o gal ir paliksim :) Bet siaip bandau susimaketuot kazka matomesnio :) Ir lengvesnio :)
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė v.pavardenis 2011-02-03, Ket. 19:57:59

KirminuX rašė:siūlyčiau administratoriams, esant galimybei, padaryti LY šaukinio nurodymą prie avataro

atsirado šiokia tokia galimybė
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė v.pavardenis 2011-02-03, Ket. 21:06:32

prie jau labai geros minties apie tai, kad parašą gali sudaryti dvi eilutės, siūlau pridėti ir tai, kad paraše negali būti paveikslėlių. 8)
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė arvydasius 2011-02-03, Ket. 21:09:34

v.pavardenis rašė:kad paraše negali būti paveikslėlių. 8)

Va čia tai tikra tiesa. Dabar kaip vaikų darželyje, kieno mašinytė spalvingesnė.
Beate vivere est honeste vivere
arvydasius
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2008-07-08
Miestas: Vilnius
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė Marchiux 2011-02-03, Ket. 21:29:08

O flaeris gali but parase? :D Nes pas mane buvo tik flaeris bet ne paveiksliukas :D
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė KirminuX 2011-02-03, Ket. 21:42:51

mirkazas rašė: PVZ kaip kalbibukišky visus pervaryt į 19fm, netgi pabalsuot už variantus būtu galima. Ne ten energiją kolegos nukreipiat :!: :wink:
PS: 12/19 ištriniau :lol:

Na žiūrėk. sakai, kad reikia Kala...išky reklamuot 19FM. O dar atidžiai apžiūrėk kaip atrodo tavo parašas. Kad žinutę rašo mirkazas parašyta prieš pat žinutę, kairėje, žemiau avataro dešinėje, o tau negana - įdedi dar vieną piešinuką su savo nicku/šaukiniu stilizuotai, kaip numeris papaišyta ir dar po žinutės. Ir beje iš viso to piešinukų rinkinio, tik jis aiškiai suprantamas, kas nupiešta. Tie stotelių mikro piešiniai, antsiuvo piešinys ir t.t. nei jie įžiūrimi normaliai, nei jie informatyvūs, o plotą užima ir nelabai tą pačią informavimo funkciją atlieka. O rezultatas toks, kad tarsi save reklamuoji (vienai žinutei, net trys tavo šaukinio paminėjimai). Ir ne pelės gaila, bet tiesiog kartais su tais piešiniais jau savotiškas lenktyniavimas kai kada pasidaro. Tai ir kyla klausimas ar tai teisingai nukreipta energija?
Bet paprasčiausiai, kai tvarkingiau ir mažiau bereikalingos informacijos tarp reikiamos informacijos mėtosi, tai lengviau rasti ir reikalingą informaciją.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė mirkazas 2011-02-03, Ket. 22:27:30

KirminuX rašė: Ir ne pelės gaila, bet tiesiog kartais su tais piešiniais jau savotiškas lenktyniavimas kai kada pasidaro.
Na žiūrėk. sakai, kad reikia Kala...išky reklamuot 19FM. O dar atidžiai apžiūrėk kaip atrodo tavo parašas. Kad žinutę rašo mirkazas parašyta prieš pat žinutę, kairėje, žemiau avataro dešinėje, o tau negana - įdedi dar vieną piešinuką su savo nicku/šaukiniu stilizuotai, kaip numeris papaišyta ir dar po žinutės.
Važiojant Trasoje mane galima atpažinti pagal stilizuota numerį- butent toki koki matote (pagamintas ofice one ar panš...)
KirminuX rašė: Tie stotelių mikro piešiniai, antsiuvo piešinys ir t.t. nei jie įžiūrimi normaliai, nei jie informatyvūs, o plotą užima ir nelabai tą pačią informavimo funkciją atlieka. O rezultatas toks, kad tarsi save reklamuoji (vienai ....
O man butu įdomu jei jau taip ir paklausčiau kas ten pavaizduota (tarp kitko buvo klausimų ir iš v.pavardenio- apie LG ryšį)
KirminuX rašė: Ir ne pelės gaila, bet tiesiog kartais su tais piešiniais jau savotiškas lenktyniavimas kai kada pasidaro.

Asmeniškai su tuo problemų nėra- ar nemanote kad turi jas kažkas? :wink:
Na ir pabaigai- kur beda, kad ne taupam- internetą? :-(
Jei dėl estetikos, tai reiktu kai kuriu dalyviu dėmesį atkreipti ir dėl etikos. Tad neitikinote gerbiamasis (-)

Dėl Kala...išky- jus skaitote tai ką norite matyti- aš rašiau ne kalabibiškis, o kalbibukišky. O čia ir praverstu WWL arba GPS. :lol: Tad .... nematykim tai ką neretume matyti. Jei man nepatiks raudona spalva cb forumo logotipe- nemanau kad aš kelsiu bangas dėl to :!: Ir dar savo asmenine nuomone aš visada laikau prie savęs. 73!
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė KirminuX 2011-02-03, Ket. 22:48:09

mirkazas rašė:Važiojant Trasoje mane galima atpažinti pagal stilizuota numerį- butent toki koki matote (pagamintas ofice one ar panš...)

Tai gaunasi, kad tikrai reklamuoji save. Bet šiaip tai forume esantis žmogus ir žinantis tavo niką, manai, nesupras ką reiškia tas stilizuotas numeris pamatytas trasoje?
mirkazas rašė: O man butu įdomu jei jau taip ir paklausčiau kas ten pavaizduota (tarp kitko buvo klausimų ir iš v.pavardenio- apie LG ryšį)

Kartais, kai kažkuo labai susidomi ir įdėmiai ieškai, tai žinoma, kad gali įžiūrėti ir tuos mikro piešinius. Bet greitai skrolininat tarp pranešimų, tikrai ne kiekvienas bandys narstyti pagal pikseliukus kas per radijos ten nupieštos.
mirkazas rašė:Asmeniškai su tuo problemų nėra- ar nemanote kad turi jas kažkas? :wink:

O jūs atsimenante tų piešinukinių parašų evoliucijas?
Gaila tuo laiku žinodamas, kad tai progresuos, nesugalvojau išsaugoti to laiko parašų.
mirkazas rašė:Na ir pabaigai- kur beda, kad ne taupam- internetą? :-(

Galima ir taip sakyt. Nors aišku - tie laikai, kai taupėm kiekvieną baitą jau seniai užnugaryje.
mirkazas rašė:
Jei dėl estetikos, tai reiktu kai kuriu dalyviu dėmesį atkreipti ir dėl etikos.

Dėl etikos kaip tik pavardenis užvedė paralelinę temą apie taisykles. Manau, kad subrendo reikalas jas turėti.
mirkazas rašė: Tad neitikinote gerbiamasis (-)

Niesiekiau kažko įtikinti. Visada visi turi nuomonę. Bet paralelė gali būti ir tokia - jei pasidarome kažkokią tvarką radijo eteryje, tai kažkokia tvarka ir forume gali būti. Pvz. kaip atrodytų, pvz. aš forume vadinuosi KirminuX, o eteryje prisistatinėju „TomazokasSuLabaiFainaRacijaIrAntenaAntToyotosStogoIšCBForumoKirminuXas“ Piešiniais apkrautas parašas tolygu nenormaliai ilgam šaukiniui eteryje.
Diskusijoje apie taisykles vieną punktą apie piešininius parašus paminėjau.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė mirkazas 2011-02-03, Ket. 23:02:31

KirminuX rašė:
mirkazas rašė:Važiojant Trasoje mane galima atpažinti pagal stilizuota numerį- butent toki koki matote (pagamintas ofice one ar panš...)

Tai gaunasi, kad tikrai reklamuoji save. Bet šiaip tai forume esantis žmogus ir žinantis tavo niką, manai, nesupras ką reiškia tas stilizuotas numeris pamatytas trasoje?
mirkazas rašė: O man butu įdomu jei jau taip ir paklausčiau kas ten pavaizduota (tarp kitko buvo klausimų ir iš v.pavardenio- apie LG ryšį)

Kartais, kai kažkuo labai susidomi ir įdėmiai ieškai, tai žinoma, kad gali įžiūrėti ir tuos mikro piešinius. Bet greitai skrolininat tarp pranešimų, tikrai ne kiekvienas bandys narstyti pagal pikseliukus kas per radijos ten nupieštos.
mirkazas rašė:Asmeniškai su tuo problemų nėra- ar nemanote kad turi jas kažkas? :wink:

O jūs atsimenante tų piešinukinių parašų evoliucijas?
Gaila tuo laiku žinodamas, kad tai progresuos, nesugalvojau išsaugoti to laiko parašų.
mirkazas rašė:Na ir pabaigai- kur beda, kad ne taupam- internetą? :-(

Galima ir taip sakyt. Nors aišku - tie laikai, kai taupėm kiekvieną baitą jau seniai užnugaryje.
mirkazas rašė:
Jei dėl estetikos, tai reiktu kai kuriu dalyviu dėmesį atkreipti ir dėl etikos.

Dėl etikos kaip tik pavardenis užvedė paralelinę temą apie taisykles. Manau, kad subrendo reikalas jas turėti.
mirkazas rašė: Tad neitikinote gerbiamasis (-)

Niesiekiau kažko įtikinti. Visada visi turi nuomonę. Bet paralelė gali būti ir tokia - jei pasidarome kažkokią tvarką radijo eteryje, tai kažkokia tvarka ir forume gali būti. Pvz. kaip atrodytų, pvz. aš forume vadinuosi KirminuX, o eteryje prisistatinėju „TomazokasSuLabaiFainaRacijaIrAntenaAntToyotosStogoIšCBForumoKirminuXas“ Piešiniais apkrautas parašas tolygu nenormaliai ilgam šaukiniui eteryje.
Diskusijoje apie taisykles vieną punktą apie piešininius parašus paminėjau.

Pradėsiu nuo to kad per mano Samsunga Galaxy S Jūsu postai atrodo ilgesni negu Armaturinio parašai. Dėl "parašo " etery- gal ant galo jus pavartotumete dar ir išpletymą- tipo " mirkazas taškas jotpege/ar bempe (jpeg/bmp). Nereikia viska suvesti iki ribu. Dėl kuo "kariauju" :wink: - man patinka pasirinkimo laisvė. Ir nepatinka kai ji sumažėja vienos/dveju nuomonės pagalba atsikėlusios iš ryto iš kairės pusės/čia nepyktybiškai- tiesiog man taip atrodo/
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė KirminuX 2011-02-03, Ket. 23:17:23

Na, mirkazai, kam dabar šitoks citavimas?
Pirmiausia - žinutė, tam ir žinutė, kad ji ilgesnė už parašą. Nuo to ir pradėjau diskusiją, kad parašai pasidaro didesni, nei pati žinutė. Ar mes skaitome parašus ar žinutes?
Dėl kariavimo - aš nesu prieš piešinukus paraše ar panašiai. Bet kažkaip nelabai matau prasmės paraše dėti savo šaukinį, kuris ir taip jau du kartus parašytas. Arba prikraunama informacijos, kuri po rodoma kiekvienos žinutės pabaigoje, kur tik parašo žmogus - ar to reikia?
Įsivaizduok pvz. spaustuvėje guli atspaustas vienas egzempliorius laikraščio. Ir tegul jį kas nors padeda tarp kelių tūkstančių egzempliorių tiražo visai kito laikraščio. Tau dabar reikia tarp tų visų tūkstančių egzempliorių rasti tą vienintelį egzempliorių.
Infromacijos kaupimas, pateikimas, sistematizavimas, paieška - tai yra mokslas. Ir to mokslo žmonės ieško būtų, kad visa tai su informacija būtų daroma racionaliai. Kai kurias racionalumo taisykles turi priimti ir paprasti žmonės, kad jiems patiems būtų paprasčiau.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė mirkazas 2011-02-03, Ket. 23:25:20

Racionalumą gerbiu, ir dievinu. Taupau dar savo laiką ir... (na sakykim nervus) . Aš vis apie pasirinkimo laisvė- tad... nu nepatinka kad man kažkas, o forume tai leidžiama (ir bent kol kas adminu nedraudžiama-> kas nedraudžiama tas leidžiama :!: ) vietoje 50 eilių sumaste 1 ar 2 eilės parašui. (-)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė mirkazas 2011-02-03, Ket. 23:50:17

Dabar Kirminux trumpai ir aiškiai----> KUR ILGO PARAŠO (4-5eilutės smulkiai :roll: Armaturinis pasistenge- bet....) PROBLEMA? AŠ (ir 19fm busimi ir jau naudotojai) SUTAUPYSIU INTERNETĄ? 8)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė KirminuX 2011-02-04, Pen. 00:02:25

4-5 Eilutės smulkiai, kurios sumoje savo aukščiu užimdavo daugiau nei pats to paties armatūrinio pasisakymas, o ir tas pasisakymas po nemažos citatos... pasisakymo tiesiog beveik nesimato.
4-5 eilutės informacijos kuri, didele dalimi dubliuojasi su tuo, kas gali būti pateikta ten, kur turi būti pateikta.
Jau šie du punktai neturi nieko bendro su racionalumu.
Nesakau, kad ir punktai prie avataro yra kažkas ypatinga - jeigu jų daug užpildyta, tai atsiranda daug tuščio ploto. O tai irgi neracionalu.
Šiaip tai iškėliau diskusiją ir tiek. Jei norite, tai galima vertinti, net kaip tyrimą apie žmonių elgesį - kodėl jie dubliuoja ir taip aiškią informaciją, kodėl jie informacijos nededa ten kur priklauso ir t.t. Dar galima pridėti tas pačias estetines problemas.
Nėra vienareikšmiai absoliutaus blogio, bet nėra ir nieko gero tame.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė mirkazas 2011-02-04, Pen. 00:09:10

Tarp kitko is psichologines puses galima daug ka suzinoti. Pvz kai zmogus paraso tusinuku stambiu dideliu rastu, reiskia kad zmogus nori buti ipatyngas, pastebetas ir tt.Na cia jau kaligrafijos su psichologijos kokteilis...
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos