ADMIN MODER - TOTAL 0. kur jie visi????

Vieta Jūsų pasiūlymams ar pastaboms dėl forumo veiklos

Standartinė Korundas 2018-03-03, Šeš. 04:08:14

čia aš (kažkoks psixinis, "pensinykas forume" , kartais užsukantis pasidomintis veikla) . pasiskaityt užsuku, pasidomiu juk ..

ar kaip??? nesupratau.. kur jei visi dingo - tie ADMINAI MODERAI?? ar forumas tiesiog - paliktas dabar likimo valiai??? prašau visų koment, kas žino real situaciją.. Mirtis alyvose? su viršininkų aktyvumu????

kas yra gyvų ir kaip yra šiai dienai šitam forume.. ačiū kas ką žino kas ką sugebės pakomentuoti

mano meilas reg nepasikeitė per šitus visus metus.. galit man ir PM rašyt.. (matau gi , gaunu veiklos atsakymus adresuotus man)
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė leygan 2018-03-03, Šeš. 09:12:11

Atsidarai dalyviu sarasa ir matai kurie lankosi kurie ne... Du jau senai nesilanke :)

Seip visas CB tikrai jau dusta. Mes Kaune jau mytu nelabai darom. O ir yra pigesniu priemoniu pvz zelo Tik jai nori miske susikalbeti nelabai jis veikia :D Trukineja risys.. Tai bent keliata zmoniu itikinau kad jiems CB reik.. Tai visokie offrouderiai manau ir toliau naudosis tokiu daigtu.
Vartotojo avataras
leygan
Senbuvis
 
Pranešimai: 656
Užsiregistravo: 2013-01-03
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML
Radijo stotelė: Stabo XM 4006
Antena 2: Sirio 827
Radijo stotelė 2: President Harry III

Standartinė 0477 2018-03-03, Šeš. 14:47:24

leygan rašė:Atsidarai dalyviu sarasa ir matai kurie lankosi kurie ne... Du jau senai nesilanke :)

niu ir kaip ti matyt lankomumą :?: Dabar gal ir mokymo įstaigose taip: negavai šedieną įvertinimo - vadnas nebuvo tavęs paskaitoj.. :?:
Vartotojo avataras
0477
Senbuvis
 
Pranešimai: 683
Užsiregistravo: 2007-09-11
Miestas: Ukmergė
Antena: Midland 9Plus
Radijo stotelė: MJ-600 turbo
Antena 2: SG-7900
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė KaimoRadistas 2018-03-03, Šeš. 16:21:33

Korunda per pilnati iš psichuškės išsleido
idomu atostogu ar suvisam ?
Vartotojo avataras
KaimoRadistas
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2017-08-27
Miestas: Kalab_biskes
HAM šaukinys: LY69KR

Standartinė leygan 2018-03-04, Sek. 15:58:44

0477 rašė:
leygan rašė:Atsidarai dalyviu sarasa ir matai kurie lankosi kurie ne... Du jau senai nesilanke :)

niu ir kaip ti matyt lankomumą :?: Dabar gal ir mokymo įstaigose taip: negavai šedieną įvertinimo - vadnas nebuvo tavęs paskaitoj.. :?:


Nelabai suprantua ka norejai pasakyti bet.. Spaudi ant zmogaus profilio ir raso; Paskutinį kartą prisijungė:
Del paskaitu na kaip ir taip Neturi pazimiu vadinas nebuvai...
Vartotojo avataras
leygan
Senbuvis
 
Pranešimai: 656
Užsiregistravo: 2013-01-03
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML
Radijo stotelė: Stabo XM 4006
Antena 2: Sirio 827
Radijo stotelė 2: President Harry III

Standartinė Korundas 2018-06-15, Pen. 00:18:41

KaimoRadistas rašė:Korunda per pilnati iš psichuškės išsleido
idomu atostogu ar suvisam ?

galima man dabar švelniai nesikeikt ant norinčio užvažiuot komentarais "naujoko".
LABAI PRAŠAU kolegų paprotint šį šviežią asmenį...
protingai nutylėsiu , nei garsiai jo komentarui atsakymui nusikeiksiu "didžiosiomis raidėmis" (visi puikiai žino didžiųjų raidžių komentaruose reikšmę)
"Negąsdink šviežiokas manęs verto psichūškės grąsinimu, nes netyčia gali pats ten pakliūt"
Galvok ką rašai, kur ir kam tai adresuojama.. vartyk akis eidamas į laiptinę ;) radio megėjų - juk visur pilna ant tokių kurie ypatingai nemoka liežuviu vartyt protingai..

šį kartą atleidžiu.. nevelnėk .. neverta... jei blevyzgosi... nu plem taigi momentaliai susirasiu, nuo manęs dar nei vienas nepabėgo .. aga,. net ir ant FB

neklausk kas - ramiau miegosi, vaikių daugiau turėsi.. ;)
Leygaqn, Pokiui .. ten Kaune jums užduotis šį nesusipratėlį verkiantį psichūįškėm man.. pasigaut ir parotint.. jei los toliaui - bus juk laaaabai blogybė... toiesioginis įžeidimas saniūlomu psichiniu procedūriniu, įtaroiu kad pats nelabai psichiškai stabilus lojikas šviežias, naujokas... netyčia už tokius įžeidimus psicho-kontorų siūlymais man gali pats būt išmestas iš bendruomenės.. tegu apsiramina, ir suvirškina kur papuolė... kolkas nutylėsiu , protingai šį "pasiūlymą" man į psichūškę.. kolkas nutylėsiu forume, bet užklausą dėl tokio LY69 call'ing į RRT išsiunčiau, (neatpažintas, reglamento neatitinkantis šaukinys registrui)
Pradėtas šio šaukinio patikrinimas, ką jis sau galvoja? reglamentas neleidžia naudoti dvigubo skaičiaus.. total šaukinio feikas

Psitikrinau esamą lentelę online #RRT .. tokio LY69KR išvis nerasta.. kas čia per fruktas šviežiokas senbūviams psichūškėm besimėtantis??? tai išvis yra toks eteryje legalus??? nerandu online tokio registro via RRT call'ingų worldwide lentelėse.. kas čia toks???? Ką jis ma siūlo.. ???? o Gal Laimi jį netyčia į poligoną į kryžminę pratyboms nusivežt .. nu teip.. ups... netyčia??? ;)
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė Korundas 2018-06-15, Pen. 01:15:40

KaimoRadistas rašė:Korunda per pilnati iš psichuškės išsleido
idomu atostogu ar suvisam ?

Su visam.. vykis jei spėsi.. o tai patį pagaus ir įkiš už trigrotės langų..
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė LY3BRA 2018-07-11, Tre. 17:44:13

Korundas rašė:
KaimoRadistas rašė:Korunda per pilnati iš psichuškės išsleido
idomu atostogu ar suvisam ?

Su visam.. vykis jei spėsi.. o tai patį pagaus ir įkiš už trigrotės langų..


Standartinė Korundas 2015-04-28, Ant. 00:08:28

Niekas mano nuomonės jau nepakeis.. Pamačiau per šiuos kelis metus, tai nuo ko bandžiau vengti nusisukt, žiūrėti pro pirštus, bandžiau su tuom susigyventi ir rasti sprendimus, taip, laikiausi pozicijos , intereso dėl visų, kas matė net RRT reglamentai dėl PR27 buvo ne vieną kartą keičiami.... Sorry , kolegos .... bet ..... jau man pačiam gana to pilstymo iš tuščio į kiaurą.. Buvo asmeninių grąsinimų (Miltinių Kalipėdos krašto ir jo draugų, buvo ir Quadrinių iš Kauno pusės tieisoginių susuidorojimo žinučių).. , bandžiau tyliai ramiai.. buvo viešų šmeižimų.. nutylėjau to viešinimo... sukramčiau.. dabar gavau galutinį smūgį per kepenis, kad net man tenka tai priimti kaip asmeninio gyvenimo iššūkį.. tradicijų LT nusižengimas, pretenzijos , taisylkių susitarimų "tipo bendruomenės" , po kurių vat vat jau nebeatsilaikiau.. psio ales.. dingstu išvis visam laikui...darykit kaip kas norit, kaip kas sugeba.. sugebėsit geriau kažką - paspausiu dešinę, nuširdžiai

73!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kaip sakė on TV Valinskų Arūnis.. ATIA

cia kaip Korundui tabletes pakeite? kad vel suaktyvejo :)
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Pasiūlymai ir pastabos