Noriu pasirinkti geriausia derini

Standartinė 001 2011-06-16, Ket. 19:24:30

Sveiki. Esu naujokas ir ka tik uzsiregistravau siame forume. Taciau CB pasaulyje,nesu naujokas :)
Pries kelis metus ivykdziau savo begalini nora ir isigijau CB komlekta :) Norejau geros kokybes ir uz prienama kaina. Ta ir gavau. Pirkau kazkurioje internetineje parduotuveje is vieno zmogelio, kuris gyveno Kaune,jis man atveze nauja komplekta uz prieinama kaina. Kaip sake radijo stotele nera tokia svarbi kaip antena. Stotele buvo TCB 550 ar 771 nepamenu jau :) o antena tiktai igreziama ir pakankamai ilga (zinojau,jog kuo ilgesne -tuo geresne) ML-145 CN. Kokybe buvo nepriekaistinga,nors ant pakankamai nedideles masinos Audi A4 antena atrodydavo kaip meskere :)
laikui begant masina pardaviau,o esant pigu trukumui labai greitai pardaviau visa savo CB iranga.
Siuo metu turiu rimtesni ir didesni aparata ir atitinkamai noreciau geresnes (nepriekaistingos) kokybes CB radijo irangos derinio. Ka man patartumete ir kur pirkti :)? Lyg ir nebrangi parduotuve Kirtimu 47 Vilniuje kiek maciau,ar yra dar pigesniu "tasku",o gal is Jusu kas tuo uzsiima :)?
Taigi,aciu uz issakytas nuomones,pasiulymus ir patarimus :)
Saukinys 001 (pirmas)
001
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2011-06-16
Miestas: Vilnius
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: TTI TCB-771

Standartinė Vaidas 2011-06-16, Ket. 20:50:03

na antena kaip ir gera president ml-145 magnetinė ar įgrežiama, o racija manau president harry III ASC ;)
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė 001 2011-06-16, Ket. 21:15:50

Kadangi as turejau radijo stotele pakankamai nebrangia, bet uztat antena viena is brangesniu, todel manau ir rysio kokybe buvo nepriekaistinga :) siuo metu noreciau vienos is geriausiu igreziamu antenu iki 2m ilgio( na Texas jau per ilga siek tiek butu :) ) kokia pasiulytumete gera,galinga,ilga, kad ir brangia igreziama antena? O stotele man reikalinga pakankamai nedidele, kad tiktu pagal ismatavimus i "bardacioka" :) nes kitur nelabai ir tiktu montuoti,visur oda ir versta oda,gaila grezti kazka butu.
Beje-kur labiausiai apsimoka pirkti visa CB iranga? Kokiu pasiulymu turite?
Saukinys 001 (pirmas)
001
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2011-06-16
Miestas: Vilnius
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: TTI TCB-771

Standartinė Bajoras 2011-06-17, Pen. 08:47:11

Tai jei iki 2 metrų, tai texas ir tinka :) o jei ~1,5 metro - tai Alabama, Meryland'as is presidentines grupes...
Kas liecia stotele... Na jei reikia papildomu knopkiu, tai kad ir harry III, bet jei uztenka pilnavertes stoteles, puikiai tiks ir Truman
Aisku kalba eina apie presidentus.
O kur pirkti - cia jau pats nuspresi, bile pats patenkintas butum ;) O uzsiima cia daug kas prekybomis.
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė mirkazas 2011-06-17, Pen. 16:10:24

Bajoras rašė:...
O kur pirkti - cia jau pats nuspresi, bile pats patenkintas butum ;) O uzsiima cia daug kas prekybomis.

Paspausk šito žmogaus parašą, ten slypi :) parduotuvės linkas- aš naudojausi, viskas liuks ir ok. Pirkau savo President JFK2 (+) :wink:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Marchiux 2011-06-17, Pen. 20:08:08

mirkazas rašė:Paspausk šito žmogaus parašą, ten slypi :) parduotuvės linkas- aš naudojausi, viskas liuks ir ok. Pirkau savo President JFK2 (+) :wink:


Galima ir mano parasa spausti :D
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas Patarimai besirenkantiems

cron