CB forumo taisyklės

Standartinė Lukas 2012-12-23, Sek. 13:36:17

Bendrai:
— Forumas yra vieša diskusijų vieta, kurioje tvarką prižiūri moderatoriai ir administratoriai. Turite gerbti jame besilankančius ir aktyviai dalyvaujančius žmones.
— Žinutės, neatitinkančios forumo tematikos ar prieštaraujančios šioms taisyklėms, bus trinamos iš karto. Nesilaikantys taisyklių bei ignoruojantys pastabas bus įspėjami. Jei įspėjimai nepadės susiprotėti, vartotojas gali būti šalinamas iš forumo neribotam laikui.
— Prisijungęs naujas dalyvis turi gerbti forumo senbuvius, bei nusistovėjusią tvarką, o senbuviai būti kantrūs ir atlaidūs forumo naujokų atžvilgiu.
— Pastebėję forumo taisyklių pažeidimus praneškite apie tai paspausdami ant jūsų manymu netinkamo pranešimo, mygtuką '' ! '' (Raportuoti apie šį pranešimą) ir išdėstykite savo pastebėjimus raporte.

Rašymui:
— Prieš pradėdami diskusiją, pasinaudokite forumo paieška. Galbūt visai neseniai Jums rūpimu klausimu jau buvo diskutuota ir yra pateikti atsakymai į Jus dominančius klausimus.
— Prieš kuriant naują temą, reikia pasirinkti tinkamiausią vieną forumo skiltį. Tema netinkamoje skiltyje bus perkelta į tinkamą. Besikartojančios temos bus trinamos. Forumo temos kuriamos tik tada, kai yra aiškiai suformuluotas klausimas. Temos pavadinimas turi atspindėti temoje nagrinėjamus klausimus.
— Rekomenduojama rašant pranešimus aiškiai suformuluoti atsakymus ir laikytis temos. Jeigu norite atsakyti panašia ar kita tema – geriau sukurkite tam naują temą - taip palengvinsite paiešką forume. Pranešimas turėtų būti rišlus, vien tik didžiosios raidės pranešime prilygsta rėkimui. Prieš rašydami pagalvokite, ar Jūsų žinutė bus įdomi ir naudinga visiems.
— Pageidautina rašyti lietuviškai bei naudoti lietuviškus rašmenis, forume draudžiama rašyti internetiniu slengu (L33t, cbforumjiukazz ir pan.).
— Necituokite pranešimų be reikalo. Cituokite tik tada kai atsakote į seną pranešimą arba kai tema nukrypo nuo ankstesnio pranešimo.
— Jei norite padiskutuoti su vienu žmogumi, rašykite jam asmeninę žinutę, tam yra mygtukas „PM“ .
— Nereikėtų rašyti kelių pranešimų vienoje temoje iš eilės. Jei norite papildyti temą, kurioje paskutinis pranešimas yra jūsų, spauskite mygtuką „keisti“, nebent paskutinis pranešimas rašytas seniai ir norite temą iškelti į viršų.

Skelbimams:
— Skelbimuose galima talpinti pranešimus tik apie radijo ryšio įrangos pardavimus.
— Apie parduotą prekę pardavėjas informuoja skelbime atsakydamas žinute „parduota“.
— Draudžiama komentuoti pardavėjo skelbime nurodytą kainą, šie pranešimai bus ištrinti be perspėjimo.
— Skelbime būtina nurodyti savo kontaktinį tel numerį ar elektroninio pašto adresą (be kontakto skelbimas trinamas lauk autoriui forume neapsilankius tris dienas)
— Skelbimuose privaloma nurodyti kainą. Skelbimai be kainos trinami iškart.
— Skelbimai saugomi tris mėnesius, po trijų mėnesių automatiškai trinamas kaip pasibaigęs.
— Skelbimas, kuris pardavėjo yra keliamas kiekviena diena (komentaras, ikona ir pan.) trinamas iškart, o vartotojas gauna įspėjimą. Galimas kėlimas nedažniau kaip kas 5 paras.
— Skelbimai su kontaktais ir kitais duomenimis trinami tuomet, jei skelbimo autorius nepasirodo forume 14 dienų nuo skelbimo paskelbimo.
— Skelbime nuslėpus parduodamos prekės defektus, pažeidimus ir kitus trūkumus, vartotojas gali gauti įspėjimą arba baną bei autorius patalpinamas į temą "Nepatikimi pardavėjai"
— Rekomenduotina skelbimuose įdėti parduodamos prekės nuotrauką.

Draudžiama:
— Skelbti informaciją, kuri kursto tautinę, rasinę, religinę, socialinę bei lyčių neapykantą; platina, propaguoja ar reklamuoja smurtą, pornografiją, seksualines paslaugas, narkotines ar psichotropines medžiagas, bei kita teisės aktams prieštaraujanti informacija. Informacija, šmeižianti, įžeidžianti žmogų, žeminanti jo garbę ir orumą, įžeidžianti arba kenksminga bet kurio asmens atžvilgiu, kuri pažeistų bet kurio asmens teisę į privatumą, pažeistų bet kuriuos kitus Lietuvos Respublikos įstatymus bei tarptautinius susitarimus taip pat pažeistų bet kokias autorines teises, prekinius ženklus arba patentus.
— Vartoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, skelbti grubaus tono komentarus.
— Rašyti netemines žinutes ar rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba keliais nereikšmingais žodžiais.
— Turėti daugiau nei vieną profilį – jei negalite prisijungti arba norite pakeisti vartotojo vardą prašome kreiptis į administratorių v.pavardenis asmenine žinute(pm) arba rašyti el. paštu: admin@cbforumas.lt
— Skelbti tą patį pranešimą keliose temose.

Siūlome vadovautis protingumo principu ir tikimės, kad visas iškilusias problemas galėsime išspręsti geranoriškai.
Pastabos ir pasiūlymai, dėl forumo taisyklių papildymo ar pakeitimo laukiami temoje Taisyklės.

Malonaus bendravimo.

Moderatoriai: Arunčiks, SaMaras, Lukas, Pilaite, Marchiux
Vartotojo avataras
Lukas
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: 2008-07-14
Miestas: Marijampolė
HAM šaukinys: LY1LK
Antena: X-510
Radijo stotelė: Yaesu FT-7800
Antena 2: Sirio AS100
Radijo stotelė 2: Yaesu VX-3E

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Kitas radijo ryšys RTV