INTEK M-100 Plus

Standartinė Gintis 2009-09-24, Ket. 18:11:07

Nusipirkau sita zveri, tai nusprendziau truputi aprasyti ispudzius. Na del matmenu, tai tikrai siaurokas 10cm. Pirmas dalykas kas sunervino, tai, kad ant mikrafo mygtukas kur paspausti kad kalbeti barska. pakratai ta mikrafa ir barska, net vaziuojant barskejo :) pries tai turejau Intek m-110plus , mikrafas tokspat buvo, tai ten niekas nebarskejo. nezinau, gal su broku pasitaike, tai isardziau, ten ilydziau termo tokiu kliju tarp mygtuko ir plastmases paspaudimo, tai tvarkoj sita problema. Kitas dalykas, kuris labai nervina, tai jungus racija kelias sekundes kol uzsikrauna snypscia. pas mane is prikurkes pajungta, tai kiekviena karta ijungus degima ar vedant girdisi tas snypstimas. Sitas dalykas mane labiausiai nervina, galvoju gal konstruoti kazka tai problemai pasalinti, kogero darysiu RC grandine su tranzu ir rele, kad ijungus kelias sekundes atjungtu garsiakalbi :D auto triuksmo reguliatorius tai nesupratau ar veikia ar ne, nes ji ijungus niekas nepasikeicia lyg, arba nemoku as jo naudoti. Siaip lcd toks neblogas, melynai sviecia, man gerai atrodo. dar patiko, kad ant sito modelio pasirenkant standartus, jau renkiesi ne skaiciu, o salies pavadinima raidemis, nebereikia instrukcijos po ranka laikyti :D
beje kas labai nustebino, kad instrukcijos gale ideta ir stoteles schema, kaip senais gerais laikais, kaip kad prie lempiniu teliku pridedavo schemas :)
Chrysler grand voyager
Gintis
Dalyvis
 
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2008-08-19
Miestas: Šilalė
Antena: Sunker ELITE CB 114
Radijo stotelė: INTEK M-100 Plus

Standartinė Vaidas 2009-09-27, Sek. 14:51:54

tai pasidaryk ne nuo prikurkes maitinima, nuo mago ar atskira atsivaryk nuo akumo su saugikliu kokiu. o dar LT instrukcija berods yra bce.lt jei neklystu ir forume viewtopic.php?f=32&t=885
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys Intek

cron