Euro team 4012 nekeičia kanalų

Standartinė vytas85 2013-07-30, Ant. 21:23:54

sveiki.taigi pradesiu nuo to jog esu visiskai naujokas cb radio rysyje,o tai atsitiko del to jog turguje uzmaciau euro team stotele 4012 galvoju nusipirksiu,nes kaip tik kelione nusimato netrumpa tai kelyje prireiks,bet esme jog ijungus stotele viskas veikia bet norint keisti kanala ''nes tik ijungus visada buna 9'',neleidzia perjungti is viso nereaguoja,bet pora kartu buvo jog kanalai junginejos be problemu,tai man dabar klausimas ta stotele parvazevus i lt nest tvarkyti ar as cia ko nemoku?ir dar klausimukas anglijoje perkant stotele,kaip issirinkti jog ji veiktu likusioje europos dalyje,nes teko girdeti jog anglu stoteliu daznei kiti,ar cia gal tik paistalai?dekui uz pagalba
vytas85
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-07-21
Miestas: uk

Standartinė tranzistorius 2013-07-31, Tre. 08:24:14

Dėl euro team 4012 tai cia sunku ka pasakyt pagal simtomus gedimas tiksliai. Na o UK dazniai kiti , tad siūlyčiau nesikankinti ir pirkti multistandartinę stotelę. Jos palaiko UK , EU, EC, PL tinlelius. Pirkis naują,nes su devėtom būna taip, kad gerų daiktų žmonės neparduoda pusvelčiui :D
Vartotojo avataras
tranzistorius
Senbuvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2010-11-10
Miestas: Mažeikiai
Antena: Sirio TURBO-5000
Radijo stotelė: Team TS9M
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Harry
Radijo stotelė 2: Wouxun KG-UVD1P

Standartinė leygan 2013-07-31, Tre. 20:54:39

Viskas sutaisoma ir viskas persukma ir susukama :) Bet speju kad procas stoteles neuzsikrauna (-)
Vartotojo avataras
leygan
Senbuvis
 
Pranešimai: 656
Užsiregistravo: 2013-01-03
Miestas: Kaunas
Antena: Sirio ML
Radijo stotelė: Stabo XM 4006
Antena 2: Sirio 827
Radijo stotelė 2: President Harry III

Standartinė vytas85 2013-07-31, Tre. 23:58:45

kadangi ta stotele pirkau uz kelis svarus tai nelabai svarbu,labiau gaila uz president ml 145 antena sumoketus pinigus,o kad nebutu labai gaila uzsisakiau president teddy nauja racija,pasiskaitinejau foruma ir nutariau kad man tos pigios racijos uzteks,nes vistiek kogero naudosiu tik kelionem,tai ten tu ivairiu privalumu nereikes :D
vytas85
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-07-21
Miestas: uk


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys Kitos

cron