LEMM TIGER 27

Standartinė Gintis 2009-09-19, Šeš. 15:25:10

gal kas zino apie sita aparata? ar tai multistandartine stotis? kazka lenku forumuose radau, kad atjungus maitinima uzmirsta kanala, ant kokio paskutini karta buvo pajungta, kazin ar tiesa? :) svarstau ar imti sita, ar imti INTEK M-100 Plus. LEMM gerokai pigiau gautusi.
Chrysler grand voyager
Gintis
Dalyvis
 
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2008-08-19
Miestas: Šilalė
Antena: Sunker ELITE CB 114
Radijo stotelė: INTEK M-100 Plus

Standartinė 0477 2009-09-20, Sek. 09:26:02

http://radioshop.org.ua/index.php?productID=679
http://akcesoriatir.bazarek.pl/opis/254 ... escription
kiek supratau, tai arba "0", arba "5", priklauso kur pirksi. Arba "sutvarkyti" viena jungikliuka, kad perjunginetu :wink:
Vartotojo avataras
0477
Senbuvis
 
Pranešimai: 683
Užsiregistravo: 2007-09-11
Miestas: Ukmergė
Antena: Midland 9Plus
Radijo stotelė: MJ-600 turbo
Antena 2: SG-7900
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė v.pavardenis 2009-09-20, Sek. 10:11:12

0477 rašė:http://radioshop.org.ua/index.php?productID=679
http://akcesoriatir.bazarek.pl/opis/254 ... escription
kiek supratau, tai arba "0", arba "5", priklauso kur pirksi. Arba "sutvarkyti" viena jungikliuka, kad perjunginetu :wink:

pirks turbūt lemonoje. užvežė jie...
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Gintis 2009-09-20, Sek. 15:45:19

nu va patvirtino, kad atjungus jam maitinima, uzmirsta ant kokio kanalo buvo. Tarkim is prikurkes jeigu pasijungiu, tai kaskart degima ijungus gausiu kanalaus jungineti :? nebent atvesti pastovu maitinima, bet man nelabai patinka , dar ta cb jungineti. beje Midland 100+ ir Tiger 27 yra
tas pats daiktas, tik viena uzsake anglai, kita italai. O ant midland 100+ irgi neatsimena kanalo?
Chrysler grand voyager
Gintis
Dalyvis
 
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2008-08-19
Miestas: Šilalė
Antena: Sunker ELITE CB 114
Radijo stotelė: INTEK M-100 Plus

Standartinė v.pavardenis 2009-09-20, Sek. 16:35:08

Gintis rašė:nu va patvirtino, kad atjungus jam maitinima, uzmirsta ant kokio kanalo buvo. Tarkim is prikurkes jeigu pasijungiu, tai kaskart degima ijungus gausiu kanalaus jungineti :? nebent atvesti pastovu maitinima, bet man nelabai patinka , dar ta cb jungineti. beje Midland 100+ ir Tiger 27 yra
tas pats daiktas, tik viena uzsake anglai, kita italai. O ant midland 100+ irgi neatsimena kanalo?

o ar LEMM yra anglų? hm...

reikėtų pavartyti schemą, o gal ir gyvai pasižiūrėti stotin. tikėtina, kad atmintį palaiko kondikas (pas mane maycom'e taip yra). žinau, kad galima mesti kondiką, dėti diodą ir užmesti batareiką tabletinę.

teko skaityti kaip chebra su magnetolom darydavo. sukraudavo į kokią tūbelę batarkių kad būtų 12v ir tą tūbelę į magnetolos korpusą :) laidelius prie maitinimo ir atmintis lieka. sakė, kad baterijų keliems metams užtekdavo. aišku man keistai dabar skamba, kai labiau pasigilinu, bet jaučiu kad triukas labai paparastas turėtų būti
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Gintis 2009-09-20, Sek. 17:25:52

galima aisku sukonstruoti, siaip dabar kai gamina dedamas yra eepromas i kuri isiraso konfiguracija, o ne ant kondiko. galima ir pastoviai ji ten uzmaitinti, bet tada kaskart isedus i masina junginek ta racija, jau nebepatogu. bet kogero geriau imsiu intek, maziau hemarojaus bus, ir siaip intek man fainesnis atrodo.
o kazin kaip LEMM antenos? :D

v.pavardenis rašė:
Gintis rašė:nu va patvirtino, kad atjungus jam maitinima, uzmirsta ant kokio kanalo buvo. Tarkim is prikurkes jeigu pasijungiu, tai kaskart degima ijungus gausiu kanalaus jungineti :? nebent atvesti pastovu maitinima, bet man nelabai patinka , dar ta cb jungineti. beje Midland 100+ ir Tiger 27 yra
tas pats daiktas, tik viena uzsake anglai, kita italai. O ant midland 100+ irgi neatsimena kanalo?

o ar LEMM yra anglų? hm...

reikėtų pavartyti schemą, o gal ir gyvai pasižiūrėti stotin. tikėtina, kad atmintį palaiko kondikas (pas mane maycom'e taip yra). žinau, kad galima mesti kondiką, dėti diodą ir užmesti batareiką tabletinę.

teko skaityti kaip chebra su magnetolom darydavo. sukraudavo į kokią tūbelę batarkių kad būtų 12v ir tą tūbelę į magnetolos korpusą :) laidelius prie maitinimo ir atmintis lieka. sakė, kad baterijų keliems metams užtekdavo. aišku man keistai dabar skamba, kai labiau pasigilinu, bet jaučiu kad triukas labai paparastas turėtų būti
Chrysler grand voyager
Gintis
Dalyvis
 
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2008-08-19
Miestas: Šilalė
Antena: Sunker ELITE CB 114
Radijo stotelė: INTEK M-100 Plus

Standartinė Carisma 2009-09-20, Sek. 18:12:56

Gintis rašė:gal kas zino apie sita aparata? ar tai multistandartine stotis? kazka lenku forumuose radau, kad atjungus maitinima uzmirsta kanala, ant kokio paskutini karta buvo pajungta, kazin ar tiesa? :) svarstau ar imti sita, ar imti INTEK M-100 Plus. LEMM gerokai pigiau gautusi.


Kiek idomu kainuoja ta Lemm kad svarstai apie jos pirkima? 150 Lt? Dabar multistandartine TTI TCB-660 pvz galima nusipirkti uz ~185 Lt nauja su garantija.
Carisma
Senbuvis
 
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 2008-08-25
Miestas: Vilnius

Standartinė Gintis 2009-09-20, Sek. 18:41:33

beveik kaina atspejai :) o del TTI TCB-660, tai svarsciau, bet galvoju gal geriau imsiu INTEK M-100 Plus, ta pacia siauriasia pasaulyje. Ar kazkuo tas TTI TCB-660 zymiai geresne?
Chrysler grand voyager
Gintis
Dalyvis
 
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2008-08-19
Miestas: Šilalė
Antena: Sunker ELITE CB 114
Radijo stotelė: INTEK M-100 Plus

Standartinė v.pavardenis 2009-09-20, Sek. 18:58:43

Gintis rašė:gal geriau imsiu INTEK M-100 Plus, ta pacia siauriasia pasaulyje

kaip bepažiūrėsi ar tas siaurumas vietoje

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys Kitos

cron