Padirbtos President stotelės - kliedesiai?

Standartinė roswell 2010-06-10, Ket. 14:59:33

Bajoras rašė:Kadangi mano imone niekam neatstovauja, niekam nepriklauso ir su nei vienais tiekejais neturiu jokiu isipareigojimu ar kitokiu karteliniu susitarimu, tad idomu ir man patapo.
Radio stotelemis pradejau prekiauti dar kitoje imoneje kurioje buvau tiesiog darbuotojas, tikrai po vidurius nelandziojau stoteles bei ju nelyginau, nebuvo ir tokios temos kuria ir tik dabar pamaciau, taciau presidento produkcija apsirupinu taipogi is atstovu kaune. Vienos dezutes budavo tuomet su 3 metu garantiniu uzrasu, kitos jau buna su 5 metu, taciau pirmosios partijos - tiesiog ant virsaus uzlipinta.
Kaip man buvo tuo metu pasakyta - presidentas pakele garantini laikotarpi.

Taip kad tokie mano mazi pastebejimai.

Įdomumi dėlei gal žinot kas kiek laiko gaminamas stotelės modelis yra keičiamas nauju ir ar artimiausiu laiku nenumatoma pristatyt kokį naują gaminį pvz. TaylorIV , JacksonIII ar pan?
Audi C4 tamsiai mėlyna + ,,President Maryland,,
Vartotojo avataras
roswell
Dalyvis
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2010-02-05
Miestas: mažeikiai
Antena: President Ohio
Antena: Sirio Titanium 1400 Black
Radijo stotelė: President Taylor II
Antena 2: President Maryland
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 100+
Radijo stotelė 2: President Harry III ASC

Standartinė Bajoras 2010-06-11, Pen. 08:36:49

Dėja tokios informacijos dėja nežinau.
Naujesni modeliai paleidžiami į rinką, kai tai apsimoka ir reikia pajudinti tam tikrų modelių pardavimus. Tad kol yra senų, juos perka - tol ir naujo nelabai reikia ;)
President produkcijos katalogas -

RADIOiranga.lt - gal būt didžiausias asortimentas Lietuvoje
Kaunas, Jonavos g. 204a, 8 640 22223
Vartotojo avataras
Bajoras
Senbuvis
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2008-08-22
Miestas: Kaunas
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: President Thomas
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys President / STABO

cron