Triukšmas klausantis CB lokaliai

Standartinė nafania 2016-04-11, Pir. 22:55:50

Sveiki drūti.
Pjaunu grybą, nesuprantu kažko kažkur :) neišskaitau niekur suprantamai, tai domiuosi čia...

Pažaidimo setup'as toks: planšetė su SDR'u+teleskopinė antena ir CB su akumais. Iš gretimo kambario transliuojant SDR'e bjaurus triukšmas praktiškai užgožia turinį. Nesuprantu fizikos kas gali tą triukšmą generuot. Tai ir pašalint neaišku kaip :) gal eina paburt iš kavos tirščių kodėl gali taip būt?
nafania
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2016-02-07
Miestas: Vilnius

Standartinė pe3 2016-05-29, Sek. 08:05:38

Nesu raketų inžinierius, bet jei abi antenos vidui, tai gali būti dėl atspindžių ir triukšmo tarp antenų, pvz laidai 220v sienoje, trafukas koks nors, kad ir tiesiog ant grindų gulintys laidai, jei apkrovimas juose yra tai kažko kito ir nereiktų tikėtis. Dar kiek žinau, aplink siūstuvo anteną neturėtų būti jokių objektų minimum per bangos ilgį ar tai pusę bangos ilgio, žodžiu kuo toliau nepageidaujami objektai nuo siūstuvo antenos - tuo geriau. 27mhz atveju 5,5~11m.
Kitas nemažiau reikšmingas parametras yra SDR antenos SWR'as reikiamam dažniui. Net jei ir viską susireguliuotum, uždaroje patalpoje tikėtis gero ryšio su tokiu setupu nevertėtų.
Koks ten SDR? Turiu hackrf one (1mhz-6ghz, 20mhz plotis), tai prie jo yra teleskopinė antena, kurią turėjau galimybę pratestuoti su normalia įranga, tai SWR "geras" tik ties 100mhz, kitaip sakant skirta radijai klausyt. Pakeitus antena į skirtą dirbti aktualiam dažnyje viskas pasikeičia kaip diena ir naktis.
pe3
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-03-25
Miestas: Kaunas, Šlienava
Antena: Sunker ELITE CB 116
Radijo stotelė: Intek M-150 Plus


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Kita Triukšmai

cron