trukdziai su duju iranga, antenos ilgis

Standartinė studentas 2009-10-05, Pir. 10:15:37

norejau tokios konsultacijos, pas mane yra gan dideli trukdziai spaudziant gaza, ant benzo viskas gerai, tik ant duju tai yra, SQ nusuktas turi but ties 1-2h kad nesigirdetu ju... nes ant benzo ties 12h stovi be triuksmu... tai vat ir toks klausimas, ar man apsimoka det ilga antena (1m) kai tokie triuksmai juntami? nes vis tiek kai prisuku SQ atstumas susikalbejimo mazeja... visokie filtai, feritiniai ziedai deti, niekas nepadeda...
studentas
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2008-11-06
Miestas: vilnius

Standartinė Jonava 2009-10-05, Pir. 10:39:33

Antenos keitimas manau nepades. Reiketu ieskoti problemos duju irangoje :wink:
Jonava
Senbuvis
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-09-16
Miestas: Jonava - Kaunas

Standartinė studentas 2009-10-05, Pir. 10:49:01

nea tai as keist ir nenoriu, as turiu metrine ir pusmetrine, tai vat ir kyla klausimas ar yra skirtumas tarp ju kai tiek SQ prisuktas? :roll: as taip mastau kad lyg ir nera... o bedu jau ieskota visur, niekas jau neranda ir net nezino ka patart...
studentas
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2008-11-06
Miestas: vilnius

Standartinė dima 2009-11-19, Ket. 13:30:07

PAs mane tai nuo duju irangos irgi atsiranda trukdziai, kai gaza spaudi. Mieste fm'e tai beveik nesijuacia, bet kaime Am'e tai jauciasi. Antena sirio su magnitu 1m ilgio. Kolkas dar tie trukdziai nelabai uzknisa, nes kai klausai tolimo pasnekovo tiesiog nespaudi gazo ir tiek. Bet jei labai prispirtu, tai kogero ziureciau kaip ten su ekranais (izeminimo laidais), nes kai stato dujas tai prisuka belenkaip ta kompa su savisregiu ir purkstuku valdyma ant plasmasiu uzdeda, apie patikima izeminima negalvoja. Tai kur ten grei dirbs. Ju darbas padariti kad duju mazai imtu, o ne kad racija necirsketu. Tarpkitko, kuo daugiau gazo spaudi, tuo daugiau trukdziu. Vaziuojant ~90km/h tai beveik netrukdo, o kai jau 130 ir pan, tai jau ten riekia kaip reikalas.
CB19FM /12AM_Dima; LY0RVL(RX 438.650 / TX 431.050)_LY2DS {LY Du Danute Sigitas}
dima
Dalyvis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-03-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY2DS
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: TTI TCB-660


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Kita Triukšmai