Padekit, 4G isorines antenos.

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė Macist 2017-09-09, Šeš. 15:21:21

Sveiki,
padekit,
Iskart atsiprasau, kad nelabai pataikau su klausimu, bet nezinau kur kreiptis.. o jus gaudotes radio bangose:)
Reikia 4G modemui "Ice Net4" stiprios isorines antenos (kad pvz butu galima iskelti prie stogo),
nes labai silpnas signalas ir letas internetas..
Neisivaizduoju ka pirkti, ebay - akys raibsta nuo external antenu pasirinkimo.. o dar isrinkti kad tiktu... reik jusu pagalbos.
Gal gali kas patart?
Reikia geros galingos antenos, kaina gal apie 100-150e..
Gal kazka kotio, tik sita australijoj randasi, ir nelabai zinau ar tiktu dazniai ir antenos antgalis..:
http://www.ebay.co.uk/itm/11dBi-4G-3G-7 ... tzK3cEdkDw

Gamintojas: Ice.Net
modelis: 4G Smartrouter A1

Linkai i Daugiau nuotrauku ir kygute su dazniais kaip suprantu:
https://1drv.ms/f/s!AjO0qni6tTqegWdB9TCPKDhoCcBP

:roll:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Macist
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2017-09-09
Miestas: Vilnius

Standartinė Korundas 2017-09-23, Šeš. 03:51:40

"...Reikia geros galingos antenos..."

geros, geresnės nei vidutinė, geriausios iš pigiausių ar/arba pigiau įperkamų ar galingos kurios net aš nesugebu įpirkt......
\

O iš tų super vienetinių extreem lewel?
apsispręsk dėl tų gerų ... kitu atveju - galingų.. jei reik pačiam - jos milioniškai juk be reikalo brangios.. jų yra , bet ar verta tiek jos pinigų pačio investuot?
kosk poreiksi yra tavo? kam tai panaudosi???? tokia sekstremalias poriekio antenas - tiek geras (pagal charakteristikas), tiek tuo pačiu galingas.. mmm ok.. kiti žinovai juk užklaus.. kas tai yra galinga? ant GHZ net keli W bus košmariškas galingumas.. o ant kelių šimtų HZ dažnumo tie patys galingumai - bus lašas jūroj.. būkžmogu sž- paraašyk detakle sko pačiam ir dėl ko reik .. bsu ir teisingų kometarų iš kolegų kaip ir ką.. kolka smatau tik noriu merso pasivažinėt, bet turiu mergą su močiutės spinta pusiau pilna triusikų pripirktų lenkijoj per akciją..
parašyk ko reik pačiam.. detalių - visiškas nulis.. koki dažniai, kam naudojama?:scan ar siuntimas ar priėmimas signalo... kiek norisi striprinimo.. kryptingumas - stiprinimo koef norimas(dB)- siuarajuostė palačiajuostė.. ?? į tokį terminą užklausimo susideda laaaaaaaaaaaaabai daug dedamųjų.. asmeniškai aš - net nežinau kokį modeliuką iš archyvo pasiūyt.. mano archyve jų tūkstančiai.. yra truputis gerų , bet yra ir LABAI galingų.. (jos net netelpa ant sodo sklypo teritorijos kelių arų, reik atskirų sodybų kad tokias sutalpint)
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė soda 2017-09-23, Šeš. 09:10:03

Ka cia suda mali ilgiausia zmogus parase kad kaina nuo iki o tu kalbi apie sistemas kurios su keliais ar net keliolika nuliu
soda
Senbuvis
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 2007-02-10
Miestas: Worcester
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė Macist 2017-09-29, Pen. 03:28:01

Gerbiamas, Korundas,
nelabai as gaudausi tuose jusu GHZ ir W.
Bet pateikiau visa turima/esama informacija linke i OneDrive(nes cia daugiau neleido prisegti) cia: https://1drv.ms/f/s!AjO0qni6tTqegWdB9TCPKDhoCcBP
Mano prieaiga(greitis) prie interneto yra 4G limitu ribose, max realu greiti pasiekiu 300/350kb/s.
Prasau patarkit ka nusipirkti ir pasikabinti prie stogo kad sustiprinciau siganala - (nes net telefono rysio pagaliukas 1-2max)
Akivaizdi problema tame.
Tai tiesiog patartkit ka atsisiut is ebay, kad tiktu angalis ir galeciau pagerinti greiti..

Aciu is anksto!
Macist
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2017-09-09
Miestas: Vilnius

Standartinė LY3BRA 2018-03-11, Sek. 16:36:09

Korundas rašė:"...Reikia geros galingos antenos..."

geros, geresnės nei vidutinė, geriausios iš pigiausių ar/arba pigiau įperkamų ar galingos kurios net aš nesugebu įpirkt......
\

O iš tų super vienetinių extreem lewel?
apsispręsk dėl tų gerų ... kitu atveju - galingų.. jei reik pačiam - jos milioniškai juk be reikalo brangios.. jų yra , bet ar verta tiek jos pinigų pačio investuot?
kosk poreiksi yra tavo? kam tai panaudosi???? tokia sekstremalias poriekio antenas - tiek geras (pagal charakteristikas), tiek tuo pačiu galingas.. mmm ok.. kiti žinovai juk užklaus.. kas tai yra galinga? ant GHZ net keli W bus košmariškas galingumas.. o ant kelių šimtų HZ dažnumo tie patys galingumai - bus lašas jūroj.. būkžmogu sž- paraašyk detakle sko pačiam ir dėl ko reik .. bsu ir teisingų kometarų iš kolegų kaip ir ką.. kolka smatau tik noriu merso pasivažinėt, bet turiu mergą su močiutės spinta pusiau pilna triusikų pripirktų lenkijoj per akciją..
parašyk ko reik pačiam.. detalių - visiškas nulis.. koki dažniai, kam naudojama?:scan ar siuntimas ar priėmimas signalo... kiek norisi striprinimo.. kryptingumas - stiprinimo koef norimas(dB)- siuarajuostė palačiajuostė.. ?? į tokį terminą užklausimo susideda laaaaaaaaaaaaabai daug dedamųjų.. asmeniškai aš - net nežinau kokį modeliuką iš archyvo pasiūyt.. mano archyve jų tūkstančiai.. yra truputis gerų , bet yra ir LABAI galingų.. (jos net netelpa ant sodo sklypo teritorijos kelių arų, reik atskirų sodybų kad tokias sutalpint)

Korundai .ka rukai ?
Nirvana ne už kalnų.
Vartotojo avataras
LY3BRA
Senbuvis
 
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Prie greitkelio


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems