Mikroautobusas, kokią anteną pirkti?

Klausimai, atsakymai, patarimai. Ką pirkti, ką pasirinkti

Standartinė Pawka 2012-06-10, Sek. 13:45:49

Sveiki!

Iskart atsiprasau jai kazka netaip parasiau ar kazka, esu naujokas, bet ruosiuos prisijunkti prie jusu. Labai neturiu laiko, tai mazai teskyriau laiko mano rupimu klausimu paieskai, bet manau nepyksit, kad galbut pasikartos klausimai ar tema..
Dirbu vairuotoju, su 8 iki 22 vietu mikroautobusais, issirinkau rrs.lt President teddy racija, bet va iskilo keli klausimai ir neaiskumai..
1. Kiek paskaites supratau automobilio aukstis kazkiek lemia geresni signala, tai pirmas klausimas ir butu, ar man nepakaktu ant mikroautobuso trumpesnes antenos nei pvz.: Sirio ml-145 ?
pasiulykit variantu antenu, kokia pirkti? ( tik magnetines )

2. Nusipirkes racija, siuo atveju teddy is rrs ir antena, pasijunges automobilyje jau galiu naudotis ja, ar man dar reikia kazkokius darbus atlikti?

Pradziai tiek, nepykit jai ka uz klaidas, ir is anksto dekui uz pagalba.. :)
OPEL VIVARO | HYUNDAI H1 |
Mercedes Sprinter 515 CDI Mini-bus
Pawka
Dalyvis
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2012-06-10
Miestas: Klaipeda
Antena: Sirio OMEGA 27
Antena: President Virginia
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė mirkazas 2012-06-10, Sek. 14:40:29

Asmeniskai siulau president firmos antenas, pats naudoju president ml-145. Pries tai turejau president ohio. Kokybe aukstam lygije. Del aukscio rasyta buvo cia (as lyginau mazesne lengvike ir minivena) esme rysio visgi antenoje, jos fiziniame ilgyje ty visgi kuo antena ilgesne tuo geriau. Siulau ta pati president ml-145- forumo dalyviu daugumos pamegta cb rysio antena su magnetiniu padu. Ka daryt kai nusiperki? Reikia regulioti antena. Presidentus kiek turejau rankose, praktiskai regulioti nereikejo, bet pasitikriti reguliavima reiketu, maza ko, buvo cia vienam- mat brokas papuole kabelio berods. Gal kas ir papriestaraus- bet as uz president (psakant ferrari tarp mersedesu :lol: )
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Pawka 2012-06-10, Sek. 14:46:43

mirkazas rašė:Asmeniskai siulau president firmos antenas, pats naudoju president ml-145. Pries tai turejau president ohio. Kokybe aukstam lygije. Del aukscio rasyta buvo cia (as lyginau mazesne lengvike ir minivena) esme rysio visgi antenoje, jos fiziniame ilgyje ty visgi kuo antena ilgesne tuo geriau. Siulau ta pati president ml-145- forumo dalyviu daugumos pamegta cb rysio antena su magnetiniu padu. Ka daryt kai nusiperki? Reikia regulioti antena. Presidentus kiek turejau rankose, praktiskai regulioti nereikejo, bet pasitikriti reguliavima reiketu, maza ko, buvo cia vienam- mat brokas papuole kabelio berods. Gal kas ir papriestaraus- bet as uz president (psakant ferrari tarp mersedesu :lol: )



rrs teigia...: Primename, kad perkant ryšio įrangą pas mus - antenos derinimo darbai - NEMOKAMI!


cia tamsta apie sita reguliavima ir kalbi?
OPEL VIVARO | HYUNDAI H1 |
Mercedes Sprinter 515 CDI Mini-bus
Pawka
Dalyvis
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2012-06-10
Miestas: Klaipeda
Antena: Sirio OMEGA 27
Antena: President Virginia
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė mirkazas 2012-06-10, Sek. 14:48:37

Taip apie sita- atvazioji su masina ant kurios stogo stoves nauja antena ir tau ja kalibruoja. Pastu kalibravima tau nepersius. :wink:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Pawka 2012-06-10, Sek. 14:54:17

mirkazas rašė:Taip apie sita- atvazioji su masina ant kurios stogo stoves nauja antena ir tau ja kalibruoja. Pastu kalibravima tau nepersius. :wink:


otai cia nenudziuginai, nes sitaucija tokia, kad pas mane mikroautobusas ne vienas, desiuos tai i viena tai i kita :/ o beto dbr vaziuot is klaipedos i kauna su mikroautobusu, kad sukalibruot antena biski nelogiska..
OPEL VIVARO | HYUNDAI H1 |
Mercedes Sprinter 515 CDI Mini-bus
Pawka
Dalyvis
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2012-06-10
Miestas: Klaipeda
Antena: Sirio OMEGA 27
Antena: President Virginia
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė ashandrius 2012-06-10, Sek. 14:55:56

nusiperki swr matuokly ir kai persidedi gali pasitikrint. ten juk greitai (+)
Vartotojo avataras
ashandrius
Senbuvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2012-05-24
Miestas: Druskininkai
Antena: President Dakota
Antena: Midland ML-145
Radijo stotelė: President Teddy

Standartinė Pawka 2012-06-10, Sek. 14:59:28

ashandrius rašė:nusiperki swr matuokly ir kai persidedi gali pasitikrint. ten juk greitai (+)


Na taip :)) lengva kalbeti.. reik vistiek zinoti kaip ten ka daryt, kai neismanai, tai vien matuoklio nepakaks man rods? :))

beja dabar jau apsisprendziau, antena kaip ir stotele President, bet va dbr ziuriu tarp ml 145 ir President Dakota, tas lankstymasis atrodo gal visai naudingas dalykas? ar cia man tik dabar taip atrodo :)
OPEL VIVARO | HYUNDAI H1 |
Mercedes Sprinter 515 CDI Mini-bus
Pawka
Dalyvis
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2012-06-10
Miestas: Klaipeda
Antena: Sirio OMEGA 27
Antena: President Virginia
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė ashandrius 2012-06-10, Sek. 15:06:02

Pawka rašė:
ashandrius rašė:nusiperki swr matuokly ir kai persidedi gali pasitikrint. ten juk greitai (+)


Na taip :)) lengva kalbeti.. reik vistiek zinoti kaip ten ka daryt, kai neismanai, tai vien matuoklio nepakaks man rods? :))

beja dabar jau apsisprendziau, antena kaip ir stotele President, bet va dbr ziuriu tarp ml 145 ir President Dakota, tas lankstymasis atrodo gal visai naudingas dalykas? ar cia man tik dabar taip atrodo :)


na as kaip tik y ta lankstyma kaskaip kreivai ziuriu. as linkciau link ml'o (+) o kas liecia reguliavima tai
viewtopic.php?f=29&t=441
Vartotojo avataras
ashandrius
Senbuvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2012-05-24
Miestas: Druskininkai
Antena: President Dakota
Antena: Midland ML-145
Radijo stotelė: President Teddy

Standartinė mirkazas 2012-06-10, Sek. 15:06:45

Vaziuoti nereikia. Trys variantai: 1. Surandi kas Klaipedoje turi ta matuokli (o ju yra tik surasti reikia- per ta pati foruma). 2. Butent, paciam nusipirkti ta matuokli, ismokti juo nauduotis (forume yra aprasymas), kas tikrai nesudetinga ir kada tik prireiks passimatuoti. 3. Sio varianto nesiulau, bet. Galima uzsimesti antena ant stogo, pasitiketi kad jai viskas gerai ir vazineti. Keisti antenos vieta ty neikreipti demesi i jokius swr ir tt. geriausia is to- sutaupai laika ir $ matuokliui, blogiausias scenarijus- gali blogai dirbti antena, o paciu blogiausiu atveju "sudeginti" stotele. Del lankstimo tai cia pagal poreiki- man reikejo tik spiruokles.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Pawka 2012-06-10, Sek. 15:13:59

Radau is forumieciu parduodanti toki komplekta:

President Truman ASC ir President Dakota 500lt
manau verta imti, nes perkant dabar nauja teddy su mlú gausis panasi suma :) o trumanas kaip suprantu tikrai neprastesne stotele?

na o kas liecia reguliavima, jai tas swr matuoklis nekainuoja simtus tai tada tikrai neproblema beabejo :)

P.S. dekui uz issamius atsakymus!
OPEL VIVARO | HYUNDAI H1 |
Mercedes Sprinter 515 CDI Mini-bus
Pawka
Dalyvis
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2012-06-10
Miestas: Klaipeda
Antena: Sirio OMEGA 27
Antena: President Virginia
Radijo stotelė: President Harry III ASC

Standartinė ashandrius 2012-06-10, Sek. 15:19:19

nas as db radau ta matuokly uz 25lt + laidas 15 lt. ( pirmadieny parves is kauno ) o siaip galima uz 40-60 lt rast. siaip del racijos ir antenos tai ziurek pagal savo norus ir kisene.as kai norejau geros racijos pigiau nusipirkau lenkuose ir stotele ir antena( aisku uz ta lenkija tai kai kurie senbuviai vos nenukryziavo :D :D :D ) o kaip ir minejau jei gali sau leist tai pirk nauja jei ne pirk deveta
Vartotojo avataras
ashandrius
Senbuvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2012-05-24
Miestas: Druskininkai
Antena: President Dakota
Antena: Midland ML-145
Radijo stotelė: President Teddy

Standartinė mirkazas 2012-06-10, Sek. 15:25:45

Na del finansu nemanau ka jau patarsim :D Bet jei yra skirta 500lt, ir net nenauja tai kodel gi ne. Cia turetu pasigincyti trumanu ir teddziu savininkai. Bet asmeniskai nors jos man jos vienodos, as uz trumana, nors ir nenauja. O antenos- dakotos stiprinima +5, o ml`o +6 :lol: o ir turint aukstesne masina, spiruokle aktualesne. Mikroautobuso atveju tuo labiau.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė ashandrius 2012-06-10, Sek. 15:34:37

na butent kad patarimu gali sulaukt visokiu pvz pas mane teddis ir siaip rankose mynkiau trumana na man tedis labiau patiko. gal del to kad turiu pats bet man jis kaskaip smagesnis. mano nuomone: nauja yra nauja.
Vartotojo avataras
ashandrius
Senbuvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2012-05-24
Miestas: Druskininkai
Antena: President Dakota
Antena: Midland ML-145
Radijo stotelė: President Teddy

Standartinė mirkazas 2012-06-10, Sek. 15:51:51

Issirinkti ne musu pareiga :) Cia jau autoriaus sios temos. Patarti galima, bet neissirinkti.
Del senu ir nauju stoteliu. Tarp kitko as uz nauja....... nauja JFKII :lol: Bet viskas priklauso nuo zmogaus biudzeto ir kas jam tinka (ismatavimai, o galu gale dizainas)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė ashandrius 2012-06-10, Sek. 16:00:20

na as dar viena patarima duosiu-paaukok siek tiek laiko ir paskaityk foruma. issistudijuok kas ka pataria, kas su kuo susidures ir manau suprasi ka daryt. forume yra lb geru minciu ir pasakymu.
Vartotojo avataras
ashandrius
Senbuvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2012-05-24
Miestas: Druskininkai
Antena: President Dakota
Antena: Midland ML-145
Radijo stotelė: President Teddy

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Patarimai besirenkantiems