Pamąstymui: ar įmanomas preamp ir linear amp kompleksas

Standartinė Vaidas 2010-04-27, Ant. 12:21:11

uzsisakyk pas tuos kurie pardavineja silpnesnius :) juk jei gamintojas tas pats tai ir uzsakys
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė Cluber 2010-04-27, Ant. 15:17:06

mondeo rašė:uzsisakyk pas tuos kurie pardavineja silpnesnius :) juk jei gamintojas tas pats tai ir uzsakys


Na taip. Gal ir imanomas variantas... Kazin kiek tektu laukt ir ar darytu pardavejai uzsakyma del vieno stiprintuvo. Siaip man ir silpnesnis tiktu. Svarbiausia, kad butu preampliferis kartu su stiprintuvu. Gal kas zino kokiu demesio vertu variantu?
Cluber
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2010-04-22
Miestas: Vilnius

Standartinė RolF2 2010-04-27, Ant. 15:26:04

pasiulyt nieko negaliu, tik pasakysiu kad nulis naudos bus is to preampo, nebent naudosi kazkur vienkiemy , kur nulis triuksmu ...
Vartotojo avataras
RolF2
Senbuvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2009-12-19
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1RF
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Maycom EM-27
Antena 2: Team Eco 050
Radijo stotelė 2: Zodiac M-3000

Standartinė Cluber 2010-04-27, Ant. 16:20:00

RolF2 rašė:pasiulyt nieko negaliu, tik pasakysiu kad nulis naudos bus is to preampo, nebent naudosi kazkur vienkiemy , kur nulis triuksmu ...


Na logiskai mastant, jei jau toks daiktas buvo sukurtas ir paleistas i rinka pardavimams reiskias paklausos jisai turi, o jei yra paklausa reiskias perkantieji sios rusies produkta jame kazkokia tai nauda izvelgia(bent jau as taip manau). Tuolabiau kiek man teko skaityti post'us forumuose is mieste masinuose naudojanciu preamp'us zmoniu, tai ant kiekvieno atsiranda savo nuomone. Kiek pastebejau - trumpas antenas turintiems zmonems preamp'as kuo puikiausiai veikia ir duoda tikrai jauciamos naudos, ilagas antenas(virs 1200mm) turintiems zmonems - preamp'ai sustiprina ne tik priimama signala, bet ir priimamus triuksmus.
Cluber
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2010-04-22
Miestas: Vilnius

Standartinė Fizz 2010-04-27, Ant. 16:27:26

baisu pagalvot.... ilga antena trumpa antena....
ilga daugiau triuksmu priima, trumpa maziau priima.... tai ir stiprina atatinkamai... atjungsi antena beveik isvis nebus triuksmo, bet nebus ir ka stiprint....


o gal jie i miska nubego ? ir kam atstumas ant tos cb ?


ir is viso parasai prasyma issiperki nuosava dazni normaliam diapazone... ir atstumai normalus bus ir amfu preamfu nereikes :)
~10LTL per menesi jei gerai prisimenu 1kanalas 2m diapazone, tai per tiek rasanciu kapeikos gausis
Vartotojo avataras
Fizz
Senbuvis
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 2008-08-06
Miestas: Lietuvoj
Radijo stotelė: Nokia 6500 Slide
Radijo stotelė 2: Nokia 6500

Standartinė Cluber 2010-04-27, Ant. 16:44:10

Fizz rašė:baisu pagalvot.... ilga antena trumpa antena....
ilga daugiau triuksmu priima, trumpa maziau priima.... tai ir stiprina atatinkamai... atjungsi antena beveik isvis nebus triuksmo, bet nebus ir ka stiprint....


o gal jie i miska nubego ? ir kam atstumas ant tos cb ?


ir is viso parasai prasyma issiperki nuosava dazni normaliam diapazone... ir atstumai normalus bus ir amfu preamfu nereikes :)
~10LTL per menesi jei gerai prisimenu 1kanalas 2m diapazone, tai per tiek rasanciu kapeikos gausis


Siaip nelabai supratau apie kokius tu pirkimus kalbi. Pagrindinis mano klausimas buvo ar zino kas kokiu geru vertu demesio preamp'u kartu su amp'ais skirtu CB rysio diapozonui. Pas mane yra neilga antena ir sis daiktas pagrinde man reikalingas padidinti priimamo ir siunciamo signalo atstuma. I kazkokias diskusijas sia tema as veltis nelabai linkes, nes ir be to jau apie preamp'us ir amp'us buvo pakankamai diskutuota. As paprasciausiai susirinkau visa man reikalinga rasta informacija ir pasidariau savo isvadas. Tos informacijos kurios rasti man nepavyko as klausiu.
Cluber
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2010-04-22
Miestas: Vilnius

Standartinė Vaidas 2010-04-27, Ant. 16:49:31

o tai ka tu nori pasistiprint, kokie motyvai??? gal zmones tau patars protingiau ka ir persigalvosi, nes jei zmones sako kad nesamone yra priamp, tai gal jie tau pataria nesvaistyt pinigu.
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė RolF2 2010-04-27, Ant. 16:55:56

Nu as pasakiau kaip yra, bet jokiu budu nepersu savo nuomones - pasijungsi , nepamirsk parasyt objektyvius ispudzius :)

PS. Yra kas prekiauja elektros taupymo "itaisais" kisamais i namu tinklo rozete , jiems irgi yra paklausa, bet jei paziuretum i jo schema viduje tai iskart suprastum kad jis negali nieko taupyt :)
Vartotojo avataras
RolF2
Senbuvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2009-12-19
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1RF
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Maycom EM-27
Antena 2: Team Eco 050
Radijo stotelė 2: Zodiac M-3000

Standartinė Cluber 2010-04-27, Ant. 17:43:52

mondeo rašė:o tai ka tu nori pasistiprint, kokie motyvai??? gal zmones tau patars protingiau ka ir persigalvosi, nes jei zmones sako kad nesamone yra priamp, tai gal jie tau pataria nesvaistyt pinigu.


Motyvai paprasti
Cluber rašė: ... Pas mane yra neilga antena ir sis daiktas pagrinde man reikalingas padidinti priimamo ir siunciamo signalo atstuma ...

O del to ka zmones sake, tai as jau minejau
Cluber rašė: ... I kazkokias diskusijas sia tema as veltis nelabai linkes, nes ir be to jau apie preamp'us ir amp'us buvo pakankamai diskutuota. As paprasciausiai susirinkau visa man reikalinga rasta informacija ir pasidariau savo isvadas. Tos informacijos kurios rasti man nepavyko as klausiu. ...


RolF2 rašė:Nu as pasakiau kaip yra, bet jokiu budu nepersu savo nuomones - pasijungsi , nepamirsk parasyt objektyvius ispudzius :)

PS. Yra kas prekiauja elektros taupymo "itaisais" kisamais i namu tinklo rozete , jiems irgi yra paklausa, bet jei paziuretum i jo schema viduje tai iskart suprastum kad jis negali nieko taupyt :)


Na del namu elektros taupymo ''itaisu'', tik galiu pasakyt, kad asmeniskai savom akim esu mates, kai prie elektros skydines prijunge tokia ''geltona dezute'' ir skaitliukas ne tik, kad leciau suka, bet buna, kad isvis atgal sukti pradeda, arba jei skaitliukas elektrinis - skaiciai naudojant elektra nedideja, o mezeja. Va tau ir elektros taupymo ''itaisas''. :) O del amp'o su preamp'o funkcija, tai jei rasiu demesio verta tinkama varianta, tai issistudijeves butinai parasysiu savo objektyve nuomone apie si daikta. Na bet ispradziu reiktu sulaukti atsakymo i pries tai uzduota klausima:
Cluber rašė: ... Siaip man ir silpnesnis tiktu. Svarbiausia, kad butu preampliferis kartu su stiprintuvu. Gal kas zino kokiu demesio vertu variantu? ...
Cluber
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2010-04-22
Miestas: Vilnius

Standartinė v.pavardenis 2010-04-27, Ant. 19:09:12

Cluber rašė:o kur dar buta galima rasti ta rm-kl200p pigiau? kas dar jeis prekiauja? kazkaip nelabai radau internete.

šiuo metu lietuvoje išviso kiek žinau nėra pardavime kl200 su P ar be P. reikia laukti kol naują partiją užveš. bet kas apie preamp, sakyčiau tikiesi šiek tiek per daug. jei jį ir naudosi, tai tik įtikinėsi save, kad tipo „jis padeda“.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Cluber 2010-04-27, Ant. 20:15:34

v.pavardenis rašė:
Cluber rašė:o kur dar buta galima rasti ta rm-kl200p pigiau? kas dar jeis prekiauja? kazkaip nelabai radau internete.

šiuo metu lietuvoje išviso kiek žinau nėra pardavime kl200 su P ar be P. reikia laukti kol naują partiją užveš. bet kas apie preamp, sakyčiau tikiesi šiek tiek per daug. jei jį ir naudosi, tai tik įtikinėsi save, kad tipo „jis padeda“.


Na jei tavo turimos zinios teisingos, tai greiciausiai man ir neteks pasinaudoti preamp'o teikiamais pranasumais nepaisant to ar jie veikia ar ne, nes istikruju ilgai laukti as nesiruosiu. Pakol pas mane masinos salonas yra isrinktas as ji buciau paprasciausiai isistates i man patoge vieta, kad jis nesimetitu, o kai as jau viska surinksiu - per naujo as isrinkinet tikrai nieko nesiruosiu.
Cluber
Dalyvis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2010-04-22
Miestas: Vilnius

Standartinė tomaz 2010-04-27, Ant. 22:36:18

Na pries perkant reiketu siek tiek teorijos.
Siame dazniu dapazone eterio triuksmai apsprendzia santyki signalas triuksmas antenoje, nes dabartiniu tranzistoriu nuosavas triuksmas siame daznyje yra kelis kart mazesnis tad galima sakyti kad stotele (teisingai veikianti) triuksmu neinesa.
Taigi stiprintuvas priimamam signalui gali buti reikalingas tik tuo atveju kai stotele yra bloga (sudeges pirmas tranzistorius, ar isiderintas iejimo konturas), bet manau geriau jau stotele taisyti. Tai kad automobilyje tai neduos jokios naudos. Tai lieka efektyvesne antena, o tai tiesiogiai susieta su jos ilgiu, arba didinti isejimo galia pasnekovui.
Vienas is pritaikymo atveju tai stacionarus stoties montavimas kai antena yra nutolusi (aukstai iskelta) ir tenka naudoti ilga kabeli sujungiant antena ir stotele, ir jei kabelis prastesniu parametru ir jo slopinimas 10dB ir daugiau tada stiprintuvas tikrai duos naudos tik aisku jis turi buti statomas prie antenos.
Na o jei vis vien norisi paekspermentuoti ir paneigti jau senai zinomus desnius, tai zinau pas ka yra toks stiprintuvas tik su sudegusiu galiniu tranzistoriu, bet priemimo laipsnis puikiai veikia.
tomaz
Dalyvis
 
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2007-04-26
Miestas: Kaunas

Standartinė RolF2 2010-04-27, Ant. 22:46:12

As noriu pabandyti :) Gal parsiduoda ? PM jei taip .
Vartotojo avataras
RolF2
Senbuvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2009-12-19
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1RF
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Maycom EM-27
Antena 2: Team Eco 050
Radijo stotelė 2: Zodiac M-3000

Standartinė tomaz 2010-04-27, Ant. 22:52:17

RolF2 rašė:As noriu pabandyti :) Gal parsiduoda ? PM jei taip .


Ryt suzinosiu ar noretu parduoti.
tomaz
Dalyvis
 
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2007-04-26
Miestas: Kaunas

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Kita Stiprintuvai