Laidas mikrafonui prailginti

Standartinė bumbum 2008-09-12, Pen. 11:18:31

ShadowM rašė:Tada nesuprantu kam reikejo kabeli ilgint


Vat pas mane Renault Laguna, jei mates salona, tai ten kur dedasi magas, po apacia yra dezute cd ar kam nors kitam isidet, bet as i ta deziute idejau racija. Magas ir ta dezute uzsidengia su dangteliu. Taciau i racijos lizda isukus mikrafona, negaledavau pilnai uzdaryti dangtelio, o man tas nepatiko, nes norint uzdaryti dangteli reikdavo kas karta issukineti mikrafona. Todel perkeliau mikrafono lizda ir dabar galiu pilnai uzdarineti dangteli.
TTI TCB-770 + President Ohio / Sirio Turbo 5000
Renault Laguna 94m.
12AM+19FM (PL)
Vartotojo avataras
bumbum
Senbuvis
 
Pranešimai: 160
Užsiregistravo: 2008-06-21
Miestas: Kaunas

Standartinė Marko 2009-06-18, Ket. 10:56:11

Susimontaves stotele pastebejau, kad ragelio laidas trumpokas. Saku reikia pasidaryti kazka panasaus i prailgintoja, bet stotele nauja ir apklijuota lipdukais, kuriu nenoriu lupti, kad garantinis nusikabinetu. Gal yra kur pirkti jungciu rageliui... pasidaryciau kazka panasaus, tik neardyciau stoteles o prailgintojas kistusi i ragelio vieta. O gal buna gatavu prailgintoju rageliams? Stotele tti 550 ir ragelis 4 kontaktu. Aciu uz supratima ir pagalba.
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė Korundas 2009-06-18, Ket. 16:26:50

Gatavų nemačiau niekur LT, bet manyčiau pasidaryti nebūtų sudėtinga... Reikėtų tik jungčių ir kabeliuko (tiesaus arba sukto 4 gyslų). Viską šitą turėtum lemonoj kokioj rasti...
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė Marko 2009-08-11, Ant. 13:25:32

Kazkaip likau neuzbaiges temos... Pasidariau prailgintoja is paprasto tiesaus 4 gyslu laido. Viskas veikia be problemu. Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė 911 2009-08-11, Ant. 19:47:22

Kietai padarei, gražu, nieko nereikalingo, dar stotelė būtu president su ASC tai galima išvis viską paslėpti. Aš kaip tik galvojau po rankiniu pečiūką paslėpti, o pajungimo lizdą antenai ir pečiūko jungiklį palikti išorėje.
Vartotojo avataras
911
Senbuvis
 
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2007-12-11
Miestas: Vilnius
Antena: Alan ML145 CB
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: SelfMadeDipole
Radijo stotelė 2: President JFK II

Standartinė Marko 2009-08-14, Pen. 16:10:58

911 rašė:Kietai padarei, gražu, nieko nereikalingo, dar stotelė būtu president su ASC tai galima išvis viską paslėpti. Aš kaip tik galvojau po rankiniu pečiūką paslėpti, o pajungimo lizdą antenai ir pečiūko jungiklį palikti išorėje.

Dar reikia isorini garsiakalbi pajungti ir pritvirtinti po porankiu. Tada tik prezidento reiks :roll: O siaip tai mano tti 550 taip pat turi asc (+) tik jis veikia ne kaip prezidento (-)
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Radijo stotys