President Virginia

Techniniai klausimai apie CB diapazono antenas

Standartinė dzukas 2013-12-29, Sek. 17:04:23

Taigi kas gali daugiau papasakoti apie sia antena? Geriau nei Florida?
Metai jau be CB tai stoga rauna :) Vel botago kaip senoji President Dakota nenoriu det. Reik kazko elegantisko :) Nes nebe "road warior" masina :D

Pastaruoju metu padidejo poreikis aprekti kai kuriuos CB bendruomenes narius del ju vaziavimo kulturos.
VW passat CC cinkuoto kibiro spalvos. Dar be antenos - nelimpa prie plastiko :)
Audi a6 c4 2.5TDI + chip. Siek tiek puvena :) Puvena parduota :D
Vartotojo avataras
dzukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2009-04-23
Miestas: Vilnius-Druskininkai
Antena: President Dakota
Radijo stotelė: TTI TCB-770

Standartinė Nydals 2014-01-14, Ant. 09:10:22

Kas geriau President Virginia ar President florida... ?
Vartotojo avataras
Nydals
Dalyvis
 
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-02-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: PRESIDENT HARRY III ASC

Standartinė Backlazhanas 2014-01-14, Ant. 17:09:43

Eina kalbos kad Virginia
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė Nydals 2014-01-14, Ant. 19:24:50

O kas ja bandete pasiteisino....
Vartotojo avataras
Nydals
Dalyvis
 
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-02-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: PRESIDENT HARRY III ASC

Standartinė Backlazhanas 2014-01-14, Ant. 20:02:49

Vienas klientas liko labai patenkintas tiek veikimu, tiek isvaizda. Poreikiai buvo nedideli - pasiklausti keliuko.
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė tautvyduka 2015-09-21, Pir. 08:56:52

Sveiki, nenaujokas esu cb pasaulyje.taciau noreciau kad kas daugiau papasakoti apie virginia, arba kad ir jos analoga new york. Nelyginkim su1.5m ilgio antenomis. Turiu tokia, jos galimybes zinau. Ant sedano netgi per agresyviai atrodo :) Domina mane ar verta ji demesio.
Mano geriausias kelionu draugas CB rysys ir Waze programa.
Galiu pagelbeti antenos derinimais Sirvintose.
Vartotojo avataras
tautvyduka
Dalyvis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2015-07-26
Miestas: Širvintos
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: President Truman

Standartinė tautvyduka 2015-09-30, Tre. 20:06:16

Pats atsakysiu i savo uzduota klausima. Galbut bus kas domesis siomis antenomis. Turiu nusipirkes new york. Tokia pati kaip virginia,tik lankstoma. Tikrai nelyginu su 1,5m antenomis, bet ji dirba savo darba tikrai.
Susisneketi galima su new york ir gerokai prasilenkus. Tolimu pokalbiu negirdi,bet daznai man jie buna ir nenaudingi. Papliurpti mieste su tolimais pasnekovais neiseis.
Su asc funkcija ji veikia tiktai teigiamai,negaudo bereikalingu trukdziu,kaip budavo su 1,5m antena,taip pat su asc.
Daugelis nezino su kuo sneka,nes ji per maza pastebeti neigudusiam cb'istui.
Esu gal netgi labiau patenkintas sia mazute, negu 1,5m meskere.
Galit teisti mane,taciau nededu pliuso antenoms del ilgio.
Mano geriausias kelionu draugas CB rysys ir Waze programa.
Galiu pagelbeti antenos derinimais Sirvintose.
Vartotojo avataras
tautvyduka
Dalyvis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2015-07-26
Miestas: Širvintos
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: President Truman

Standartinė armaturinis 2015-09-30, Tre. 20:29:47

na aš jau CB etapą praėjęs, bet vis dar šiek tiek naudoju CB. nevertinu tokių šiknos krapštukų... užlįsi kur nors, ir toliau 200-500m toliau negirdėsi, tik šiukšlyną, tavęs irgi tokiu pat atstumu toliau negirdės. geriau 1-1,5m antena, kad galėtum susikalbėti 3-4km atstumu extreme sąlygomis, ir su signalu 5-7 balų stiprumu pagal s-metro parodymus. kitaip sakant aiškiai, suprantamai. kiek girdėt nenoriu girdėt, užsuku SQuelch kiek man reikia, jei ASC, svarbiausia nereikalingų triukšmų nepriiminėtų, pvz nuo aukštos įtampos el. linijų, į kurias CB labai smagiai reaguoja... o jei antena šiknos krapštukas ar 2m botagas, vis tiek glušins tau viską priėmime tie triukšmai...
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė mynia 2015-12-20, Sek. 11:10:59

Sveiki, turiu tokia antena nusipirkes. Tiesa sakant grizau prie pries tai naudotos President Ohio. Taip Virginija mazesne, "simpatiskesne" ir galbut visokia -esne, bet tuo paciu ir silpnesne. Vaziuojant magistraleje jos kaip ir uztenka, bet man tenka pasimalt ir uzmiescio keliuose miskingose vietovese. O ten jau si mazyle mazai ka tegali. Spejai paklaust ir isgirst atsakyma - gerai, nespejai - tavo problemos. Tad bent jau man ji silpnoka
mynia
Senbuvis
 
Pranešimai: 259
Užsiregistravo: 2007-11-29
Miestas: Vilnius
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė aTanas 2016-06-30, Ket. 22:44:12

forumas aprimes, bet gal vis tik pabruzinsiu. gal atsiras galinciu pakomentuot.
destau kaip yra, sorry, jei per daug prirasysiu. situacija tokia, turejau nusipirkes antena President Montana export (870mm). Sian buvau susitikes su Gintaru, pamatavo pasijunges prietaisa, pasnekejo su kolegom per racija. sako antena nebloga, bet negalinga, trumpoka ir kazko is jos tiketis neverta. is pastebejimu, tai kad 19FM, vaziuojant is Guriu (sumsko plentas), buvo girdet kaip kalba Misha, pakankamai svariai. na bet trumpa tai trumpa. :)
nuvaziavau i parduotuve, pasakiau kas ir kaip ir pasikeiciau i President ML-145 export. (1530mm). ilgiausia kokia turejo.
atsitiko tai ko visiskai nesitikejau. nustojau girdet net Misha vaziuojant Subaciovke.
ir nors radioelektronikoj ne naujokas, bet CB srytyje neesuu zinovas, bet teoriskai nuo galingesnes antenos signalas turejo sustipret, bet to neatsitiko.
nekokybiska antena? imanomas variantas? "bukgudrus" pardavejas pabreze, kad garantijos antenai man nereikes, nes antenos negenda. racija? irgi lyg Truman nera jau baisiai jautrios.
noretusi daugiau informacijos is zinaciu zmoniu.
Antenu specifikacija kaip ir ipareigoja, kad ML-145 turetu traukt geriau, nei montana, bet taip nera.
aTanas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-06-27
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Truman

Standartinė nafania 2016-07-02, Šeš. 08:42:53

Kadangi vis tiek tylu, atsakysiu ne į temą :) vienas veikėjas pakaitino signalą ir ml-145 neatlaikė (100w). Va ir negendančios antenos, nors deklaruoja 600w lyg...

Aš kažkokį ilgą noname botagėlį pakeičiau į panašaus ilgio ml-145 tai lyg ir pagerėjo, na bet jokių objektyvių metrikų neturiu, nėr kaip paeksperimentuot. Išskyrus kolegą, su kuriuo Kaune porą kartų šnektelėjom pravažiuojant, gal kada pralekiant vėl susisieksim.
nafania
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2016-02-07
Miestas: Vilnius

Standartinė aTanas 2016-07-02, Šeš. 10:45:09

tai sudegint bet ka galima. :) cia ne gedimas, o jau neatsargumas. bet uz info aciu. reikes patikrint antena, kadangi ji jau buvo naudota, galejo visko but. parduotuvej gi netikrina, ar veikianti, kai grazini.
aTanas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-06-27
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Truman

Standartinė nafania 2016-07-02, Šeš. 13:09:55

Na taip, tiesa, sudegint ir plytą galima, bet jei skelbiasi, kad 600w laiko- abydna kai nuo 100w iškepa. Užmiršau nuorodėlę prikabint, kaip tai atrodė
https://youtu.be/H8d1qKIv_sU

Bet originalus Jūsų klausimas ir man įdomus. Ir šiaip- nuo ko priklauso antenos kokybė. Gi kinietišką bevardį vežiojausi, kuo anas blogesnis už ml145? :D ir kaip, galų gale, tą gerumą profanui patikrinti...
nafania
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2016-02-07
Miestas: Vilnius


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Techniniai klausimai Antenos

cron