Perpardavimo vertė?

Standartinė kipsus 2008-04-23, Tre. 10:49:15

Tarkim aš priklausau neapsisprendusių kategorijai, nežinau, ar man CB išvis reikia. Tačiau išmesti pinigai yra ne sumokėti už daiktą, o tas skirtumas, kuris lieka jį pardavus.

Taigi, turint omeny perpardavimo vertę, ką labiausiai apsimoka pirkti?

Iš stotelių, ar tai būtų pigieji Alan100 tipo aparatai, ar Alan42 (vienintelis rinkoje?), ar stotelės kainuojančios >500lt?

Analogiškai su antenom, ar realu paskui parduoti pačią pigiausią anteną už daugiau nei "alaus butelį"?

Laukiu pasisakymų ir patarimų
Vartotojo avataras
kipsus
Dalyvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2008-04-22
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1KV
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: AnyTone AT-5555

Standartinė omni 2008-04-23, Tre. 16:01:41

kipsus rašė:Tarkim aš priklausau neapsisprendusių kategorijai, nežinau, ar man CB išvis reikia. Tačiau išmesti pinigai yra ne sumokėti už daiktą, o tas skirtumas, kuris lieka jį pardavus.

Taigi, turint omeny perpardavimo vertę, ką labiausiai apsimoka pirkti?

Iš stotelių, ar tai būtų pigieji Alan100 tipo aparatai, ar Alan42 (vienintelis rinkoje?), ar stotelės kainuojančios >500lt?

Analogiškai su antenom, ar realu paskui parduoti pačią pigiausią anteną už daugiau nei "alaus butelį"?

Laukiu pasisakymų ir patarimų

Psichologinis klausimelis. Tu nupirkes nauja televizoriu ir isneses ji is parduotuves nebeparduosi uz tokia pat kaina uz kokia pirkai nors jis bus ir neispakuotas:)))
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė kipsus 2008-04-23, Tre. 16:10:12

Persiprašau, matyt leidau suprast, kad noriu atgauti visus pinigus. Žinoma, ne, tiesiog nenoriu užsiraut ant daiktų, kuriuos nupirkus paskui parduosi už pusę kainos ar dar mažiau, nes jų tiesiog niekam nereikia.
Vartotojo avataras
kipsus
Dalyvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2008-04-22
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1KV
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: AnyTone AT-5555

Standartinė paparacy 2008-04-24, Ket. 21:03:25

cia tik stotele :) biznio is jos tikrai nepadarysi.
jei dar nori tureti dideneja isliekama verte, pirk geresnio brendo stotele. beto jei nesi tikras ar reikia, tai manau tau nereikia jokos cb. issinuomok, gal pades tau apsispresti..
buvo šaukinys "paparacy"
Vartotojo avataras
paparacy
Dalyvis
 
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2008-03-22
Miestas: Vilnius


KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas