CB koordinatorius

Standartinė mirkazas 2010-12-22, Tre. 19:09:08

Diskusija užvirė... Ko tolyn to dar įdomesnės nuomonės :shock:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė S.W.A.T 2010-12-22, Tre. 19:11:47

Garbusis tomazzz ,nieks čia niekur dar nekandidatuoja ir nepretenduoja ir per šikna nieko nekiša(tiesiog kažkas pasiūlė idėja ir mes diskutuojame tuo klausimu) , jei tau px tai *numoderuota* išvis mintis reiški? dėl atributikos - tai nori pasakyti kad šiuo metu tarp mūsų įra apie 50 manijakų (o kur dar kiti kurie užsiklijave lipdukus?)kurie turi mano sukurta atributika :?: juk tau ji nepatinka ir tu jos neužsisakai, per šikna aš tau jos nekišu :!: :!:O jei kažkam trukdo tai kad aš kuriu atributika , ją gaminu ir bandau nuveikti nors kažka gero dėl bendruomenės tai pasisakykit, gal man aplamai užsičiaupti padėti skersa b ir kaip visi kiti nieko nedaryti :?: nes kaip matau taip juk visiems geriau, sedėkim ir tylėkim ir viskas pasidarys savaime.Jo įdomus kai kurių požiūris :!:ir dar pasakyk garbusis tomazzz ka tu gero nuveikei dėl bendruomenės? panašu kad visiškai nieko .Ir dar kur tu čia matai prievarta :?:
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė RolF2 2010-12-22, Tre. 19:24:33

O kas per radija cia reklamuoja president racijas ? Sian vazinejant nugirdau per kazkuria stoti, kad tevelis vaiko visus kaledom skirtus pinigus atidave kazkokiam zaliam dedei ir teciui jau reiktu prezident racijos :mrgreen:
Vartotojo avataras
RolF2
Senbuvis
 
Pranešimai: 339
Užsiregistravo: 2009-12-19
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1RF
Antena: Sirio ML 145 MAG
Radijo stotelė: Maycom EM-27
Antena 2: Team Eco 050
Radijo stotelė 2: Zodiac M-3000

Standartinė volvo 2010-12-22, Tre. 20:08:45

[quote="Marchiux"]Del zenklu pasiskaitykit ystatymus. Vieno zenklo tik zenklo gamyba yra 300 lt. Plius medziagos. Iskur kainos. Kainos is ten pat kas tuo uzsiema. Pats tikejausi pastatyti zenklus prie firmos yvaziavimo. Deja. Nors mano veikla ir yra serrvisas. Bet tai vistiek netelpa y jokius remus ir negaliu as to zenklo pasistatyti. O po kuo pakisti CB zenkla? Jokiu sansu net nera.
Deja del valstybes ir zenklu tai taip geras pinigu visirimo aparastas :)

O jeigu vietoj zenklo pastatyti koki reklamini skyda? Kartais tai veikia geriau,nei zenklas! O gal tarp musu yra koks grafiti fanas?! :D
Nesakyk,ka turiu daryti ir as nesakysiu,kur tau eiti.
Vartotojo avataras
volvo
Senbuvis
 
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2009-11-20
Miestas: vilnius
Antena: SIRIO PERFORMER 5000
Radijo stotelė: President Teddy ASC
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė Marchiux 2010-12-22, Tre. 20:39:03

Na va ir as daba galiu kazkam pritarti :) Tomazzz (+)
Sorry bet cia jau man darosi juokinga :) Tarsi kazkas butu uzsiskiedes but dievu, guru, vadu, valdovu ir t.t. :D
Del kuriamos atributikos: Viskas ok. Bet pvz lipdukai tai yra simtas metu ir nieko kurt nei reikejo nei reikia. Nes jei jau daba jie skirtingi tai kokia tada bendruomene?
Reikia vadovo? Vadovas visa laika buvo ir yra! Tomas (President) ir Pavardenis.
O jei jau apie kluba tai tada skelbiam EUROPOS SĄJUNGOS CB RADIJO RYSIO NAUDOTOJU KLUBA. Apmokestinam visus vartotojos po 100 lt y metus ir patikekit kaip gerai gyvensim :D
Taigi klubo nereikia :)
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė S.W.A.T 2010-12-22, Tre. 20:44:04

Siūlau aplamai panaikinti šią tema ,nes kažkas labai jau įžeidus darosi, esame labai protingi :?: kagi sekmės nieko neveikiant :!:
p.s. turbūt man jau reiktų užraukti su visa atributika :roll: :?: galit netgi mane pašalinti ir iš forumo kad neskleisčiau erezijų, aš nesupyksiu (-)
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė Marchiux 2010-12-22, Tre. 20:52:03

Neturejau as cia nieko asmenisko. Ir nieko neketinau yzeidinet.
Tiesiog faktas tas kad dyrbame visi vienam tikslui! Ir neturime susiskirstyti ar issidalinti!
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė KirminuX 2010-12-22, Tre. 20:56:38

Diskusija realiai apimanti labai daug temų ir trumpai ir aiškiai surašyti nepavyks. Tuo labiau svarstant vienas ar kitas mintis - jų gerąsias ir blogąsias puses.
Mintis apie tai, kad nereikia jokių lyderių. Tokia siūloma idėja yra flashmob, kritinė masė ir pan. Veikia visi prijaučiantys norimoms idėjoms. Kas nors sugalvoja idėja, ją pasiūlo kiti prie jos prisijungia arba ne - pagal savo norą. Panašu, kad iki šiol, taip ir gyvenama - kas pasiūlo „antpečius“, kas lipdukus - kam įdomu - tie įsigyja ir pan. Sėkmingas flashmobas - mytai Vilniuje, Kaune, Druskininkuose. Kiek tai tęsis? Kiek tai pateikia informacijos kitiems? O kaip tokia struktūra ginti savo interesus? Bandos principu?
Tiesą sakant nežinau bendruomenės, kuri neturėtų savo tam tikros tvarkos - lyderių, koordinatorių ir t.t. Aktyvūs ir iniciatyvūs bendruomenės nariai yra gerai. Nepamirškime, kad jei tenka bendrauti su pvz. žiniasklaida, tai kiekvieno bendruomenės nario nuomonė - tėra tik asmeninė nuomonė. Organizacinė struktūra, jau gali padėti pareikšti nuomonę, kaip juridinio vieneto - tada vienas žmogus gali kalbėti ir išreikšti visos bendruomenės bendrą nuomonę, atstovauti ginant tam tikrus interesus, siųsti atstovus į vienus ar kitus renginius. O jei, kaip minėjo SWAT, atsirastų galimybės gauti finansinę paramą - kaip kalbėti su rėmėjais? Lyderiai vienaip ar kitaip turi būti, tačiau kaip jie keisis, kokias teises jie turės - tai jau visai kita kalba. O ir patys lyderiai, turi nepamiršti, kad tapę išrinktais lyderiais anksčiau ir vėliau bus drabstomi purvais, kad daro kažką ne taip, kaip kitų nuomone reiktų.
Dėl klubų, bendruomenės ir narystės joje. Visada kyla klausimas - kokia nauda man iš to, kad esu klubo/bendruomenės narys? Gudresni prisimena kažkurio iš JAV prezidentų žodžius „galvok, ne ką ši šalis gali duoti tau, o ką tu gali duoti šaliai“. Taigi jei kuriama vieninga bendruomenė, tai joje pirmiausi turi susirinkti žmonės, kurie negalvotų apie tai, kad va - būdamas klubo nariu gausiu nuolaidą kurui, ar auto remontui, o kurie galvotų - ką daryt, kad mūsų būtų daug, kad būtume jėga, kad servisai ir degalinės norėtų mums dovanoti tas nuolaidas. Galų gale net surasti rėmėjus ir t.t. paprasčiau organizuotai struktūrai.
Kiekvienas bendruomenės narys turėtų pats norėti nešioti bendruomenę parodantį ženklą.
Pati bendruomenė ar klubas, turi turėti savo tikslus, idėjas - man patinka klausinėti apie tai ar tai yra radijo ryšio mėgėjų bendruomenė, ar tai vairuotojų su racijomis bendruomenė.
Apie mokesčius. Taip jau buvo yra ir bus - jei yra kažkoks organizacinis vienetas - visada atsiras lėšų poreikis. Nario mokestis yra tik minimalus pinigų kiekis - daugiausia lėšų visada turi rastis iš rėmėjų. Žinoma, kad kažkam tokie dalykai nepatinka, o ir noras už tą nario mokestį kažką gauti irgi atsiranda - štai čia ir yra sunkus momentas susirinkti nariams. Taip radijo ryšys yra hobis, bet nario mokesčiai klube, tai nėra hobio apmokestinimas, tai yra bendrų tikslų pirkimas, tiesiog susimetimas. Vat kai kauniečiai susimeta pirtelėje pabaliavoti - tai irgi susimetat pinigėlį vieną ar kitą už pirtelę susimokate. Panašiai ir su bendruomene - tik gal ne visada pirtelė perkama. O kas nenorės, tai niekas nevers būti klubo/bendruomenės nariu ir nemokės jokių mokesčių, o hobiu džiaugsis. Iš esmės tokie dalykai yra žmogaus socialinio brandumo rodiklis - visuomeniškai brandus žmogus dažnai suvokia narystės bendruomenėje vertę be jokio materialinio rezultato už tai. Kažkas panašaus į labdarą.

O diskusija tikrai nėra nauja. Apie klubo poreikį jau buvo prieš daugiau nei metus mąstoma ir tokių pačių nuomonių buvo ir tada, yra dabar ir garantuoju, kad ir po metų bus. Bet kol neatsiras minimalus norinčių ir pasiryžusių kiekis (kiek ten pagal asociacijų įstatymą?) ir kol nebus paimtas ir įregistruotas klubas, tol ir bus galima tik diskutuoti. Kai bus klubas, bus įstatai, tada matysis kiek atsiranda norinčių prisijungti ir veikti po klubo vėliava, o kiek tiesiog toliau džiaugsis hobiu savarankiškai. O jau besiburiantys nariai kurs idėjas ir bandys jas įgyvendinti, kad atsirastų tam tikra narystės nauda. Tiesa - visada bus narių, kurie tenkinsis tiesiog tuo, kad jie yra klubo nariai ir tiek - jiems tikrai daugiau nieko nereikia ir tokių narių dažnai būna ne taip ir mažai.
Pasidairykime į jau seniai susikūrusias bendruomenes.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė KirminuX 2010-12-22, Tre. 21:00:14

Marchiux rašė:Neturejau as cia nieko asmenisko. Ir nieko neketinau yzeidinet.
Tiesiog faktas tas kad dyrbame visi vienam tikslui! Ir neturime susiskirstyti ar issidalinti!

O kas trukdo lygiai taip pat „dirbti“ sukūrus klubą? O SWAT minėjo - jei kažkas nori paremti veiklą pinigais, kaip tą paramą pasiimt?
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė Marchiux 2010-12-22, Tre. 21:04:42

Del pinigu. Yra tu budu. Gal jie nera svarus bet budu yra. Ir siaip pats buvau vienas is daugelio AB klubo valdybos steigeju. Kol nieko nebuvo taip visi reke joooo remsim jooo duosim kaip ci atik pasidarykit ir butinai. O realiai gavosi visai kitaip. pismus metus tik ysikurus is 300 aktyviu nariu liko 60, dar po metu liko 10, o daba klubas visiskai mires.
Nereikia remtis pasakymais ar mintimis kad duos kruvos. Ok ka keis y metu sgauti 200-300 lt? Norint ir patys nariai tiek susimeta. Bent jau kane tai renkasi pastoviai kazkam bendram labui (veliava, fyskes, keliones ir t.t.).
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė S.W.A.T 2010-12-22, Tre. 21:04:49

Marchiux rašė:Neturejau as cia nieko asmenisko. Ir nieko neketinau yzeidinet.
Tiesiog faktas tas kad dyrbame visi vienam tikslui! Ir neturime susiskirstyti ar issidalinti!


Dirbame visi vienam tikslui ? :lol: juokingai nuskambėjo . Tu manes ir neįžeidei bet jau atsiranda tokių kurie nepatenkinti viskuo ka aš darau, kagi nepatinka galiu nedaryti, jei tik nuo to visiems bus geriau, nes kažkas jau ir prievarta mano veiksmuose įžvelgia :lol: man tai jau panašu nebe į bendruomenę bet veikiau į bardaka (+) Visi rėkia mes visi viska darom savo laisva valia :lol: bet rezultate pastebim kad praktiškai niekas nieko nedaro arba daro kokie 6 žmonės iš tokios didelės masės :!: Va čia tai bendruomenė , tiesiog šaunu :!: ,pavyzdys visiems :!: :!: :!:
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė KirminuX 2010-12-22, Tre. 21:15:38

Marchiux rašė: Tarsi kazkas butu uzsiskiedes but dievu, guru, vadu, valdovu ir t.t. :D

Nematau tame nieko blogo. Kaip tik yra gerai, kad kažkas jaučia, jog turi pakankamai idėjų ir tiki savo jėgomis, kad galės vesti paskui save daugiau žmonių. Ir nereikia perlenkinėt su „dieviškais“ terminais.
Marchiux rašė:Del kuriamos atributikos: Viskas ok. Bet pvz lipdukai tai yra simtas metu ir nieko kurt nei reikejo nei reikia. Nes jei jau daba jie skirtingi tai kokia tada bendruomene?

Labai blogai jei lipdukai būtų vienodi. Klubas turėtų turėti savo atributiką - logotipą, kurį būtų galima įkomponuoti kokiame tik nori, dėmesį atkreipiančiame kontekste. Įvairovė nėra blogai ir ji gali būti net bendruomenės viduje.
Marchiux rašė:Reikia vadovo? Vadovas visa laika buvo ir yra! Tomas (President) ir Pavardenis.

Kuria prasme vadovas? Nežinau, v.pavardenis, man vis tik nėra bendruomenės vadovas - jis forumo administratorius/moderatorius. Tomas? O gal tada tikrai galima detaliau kuo tas vadovavimas pasireiškia bendruomenėje?
Marchiux rašė:O jei jau apie kluba tai tada skelbiam EUROPOS SĄJUNGOS CB RADIJO RYSIO NAUDOTOJU KLUBA. Apmokestinam visus vartotojos po 100 lt y metus ir patikekit kaip gerai gyvensim :D

Nepainiok veiklos apmokestinimo su naryste klube. Gali vadintis net ir VISO PASAULIO CB RADIJO KLUBAS, bet tai nereiškia, kad visi CB turėtojai, bus tavo klubo nariais. Iš ko tada gerai gyvensi? Ir iš viso prie ko čia geras gyvenimas.
Marchiux rašė:Taigi klubo nereikia :)

Kaži, kai kūrėsi LRMD ar buvo tada galvojančių, kad LRMD nereikia? (Asmeniškai manau, kad buvo). O ir nario mokestis ten tik 50Lt. Ir yra manančių, kad draugijos reikia.
Lygiai taip ir su CB bendruomene - kas nori, tas tegul kuria tą klubą, o tada bus matyt ar jo tikrai reikia ar ne.
Taigi - jūsų išvada nepagrįsta ir abejotina ar teisinga.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė Marchiux 2010-12-22, Tre. 21:22:46

Mano logika tokia kad padarom pirma tiek kad pamatytume jog klubas tikrai reikalingas. O jau tada pradedame diskutuoti apie klubo kurima. Nes daba realaus poreikio tikrai nematau. Nes dar ir iki klubo steigimo reikia atlikti kruva namu darbu. Nes realiai sioje situacijoje matau tik uzgaidas.
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė S.W.A.T 2010-12-22, Tre. 21:24:03

tomazzz rašė:
S.W.A.T rašė:Garbusis tomazzz ,nieks čia niekur dar nekandidatuoja ir nepretenduoja ir per šikna nieko nekiša(tiesiog kažkas pasiūlė idėja ir mes diskutuojame tuo klausimu) , jei tau px tai *numoderuota* išvis mintis reiški? dėl atributikos - tai nori pasakyti kad šiuo metu tarp mūsų įra apie 50 manijakų (o kur dar kiti kurie užsiklijave lipdukus?)kurie turi mano sukurta atributika :?: juk tau ji nepatinka ir tu jos neužsisakai, per šikna aš tau jos nekišu :!: :!:O jei kažkam trukdo tai kad aš kuriu atributika , ją gaminu ir bandau nuveikti nors kažka gero dėl bendruomenės tai pasisakykit, gal man aplamai užsičiaupti padėti skersa b ir kaip visi kiti nieko nedaryti :?: nes kaip matau taip juk visiems geriau, sedėkim ir tylėkim ir viskas pasidarys savaime.Jo įdomus kai kurių požiūris :!:ir dar pasakyk garbusis tomazzz ka tu gero nuveikei dėl bendruomenės? panašu kad visiškai nieko .Ir dar kur tu čia matai prievarta :?:



nafig tas isverstaskuriskusmas su tuo garbusis. pats sakei kad px, tai ir parasiau "PX"

ka as pardariau, o ka turejau padaryti, DIEVE? Nemanijaksikai pareklamavau, nekomerciskai zmonem padejau ir su bendro pomegio turetojais palaikiau ir palaikau rysi.

ir panasu kad pamirsai, ko cia visi renkasi, o renkasi del benro pomegio!


Aš nei DIEVAS nei dar kažkas, aš tiesiog žmogus kuris turi entuzijazmo, veiklus ir tiek (+) man labai panašu kad tamsta jaučiasi DIEVU , jauskis ,man nuo to nei šilta nei šalta, galiu *numoderuota* išeiti iš šitos bendruomenės jei aš jums tokia rakštis subinėj :!:
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė KirminuX 2010-12-22, Tre. 21:30:37

Marchiux rašė:Del pinigu. Yra tu budu. Gal jie nera svarus bet budu yra.

Kaži, kada išaugsime iš tų „gal jie nėra švarūs“?
Yra toks posakis - kvailas įstatymas, bet įstatymas. Būk bendruomenė, kovok, kad ir įstatymas pasikeistų, bet ieškojimas sprendimų, kaip „nelabai švariais“ būdais susitvarkyti pinigų reikalus, man kaip tik labiau kvepėtų nepatikimumu ir nenoru jungtis į tokią bendruomenę, nes tai tik labiau sukuria jausmą, kad tokioje bendruomenėje kažkas ne tiek veiklą daro, kiek tiesiog pelnosi.
Marchiux rašė: Ir siaip pats buvau vienas is daugelio AB klubo valdybos steigeju. Kol nieko nebuvo taip visi reke joooo remsim jooo duosim kaip ci atik pasidarykit ir butinai. O realiai gavosi visai kitaip. pismus metus tik ysikurus is 300 aktyviu nariu liko 60, dar po metu liko 10, o daba klubas visiskai mires.

O taip sąžiningai atsisėk ir gerai pagalvok kas iš tikro dėl to kaltas. Pirmiausia, tai klubo steigimosi metu didelis narių skaičius - natūralu - mada ir bandos jausmas. Vėliau - ima sijotis netikri nariai - lieka tikintys galimybėmis. Dar vėliau - neteisinga veikla išbaido visus - gal nebuvo reikiamo aktyvumo, nebuvo veiklos gairių. Nebuvo veiklos ir rezultatų analizės ir t.t. O galiausiai - gal tikrai tas klubas ir nereikalingas. O kam nuo to tapo blogiau?
Marchiux rašė:Nereikia remtis pasakymais ar mintimis kad duos kruvos. Ok ka keis y metu sgauti 200-300 lt? Norint ir patys nariai tiek susimeta. Bent jau kane tai renkasi pastoviai kazkam bendram labui (veliava, fyskes, keliones ir t.t.).

Jei klubas reikalingas, jis negaus tos paramos per pirmus ar antrus metus, jis negaus paramos ir po dešimties metų, jei neparodys, ką jis veikia. Jis kaip ir žmogus turi užaugti ir subręsti. Jame turi būti veiklių žmonių - kurie mokėtų įtikinti, eitų ir įtikintų kitus, kad klubą reikia paremti, kad klubas veiklus ir t.t.
Aš siūlau tiems kas nori tegul kuria klubą, sukuria savo veiklos gaires ir veikia. O prie šios temos grįžti po kokių 5 metų nuo klubo įsikūrimo ir pažiūrėti rezultatus iš šalies. tada ir suprasime ar reikėjo klubo ar ne. Net jei jis neišgyvens, tai vis tiek matysis ar jo reikėjo ir buvo kažkas nepadaryta, kad išgyventų, ar tikrai tai buvo tik kelių žmonių svaigalai apie naudą bendruomenei.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas