CB koordinatorius

Standartinė promo 2010-12-23, Ket. 14:53:04

Jau vaiku darzelis cia :G
Vartotojo avataras
promo
Senbuvis
 
Pranešimai: 724
Užsiregistravo: 2008-03-10
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY
Antena: Poliofke
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Radijo stotelė: VEF-201
Antena 2: Zaibolaidis
Radijo stotelė 2: SPIDOLA-231

Standartinė mirkazas 2010-12-23, Ket. 15:02:12

promo rašė:Jau vaiku darzelis cia :G

tiksliai pastebėta :roll:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė v.pavardenis 2010-12-23, Ket. 15:04:55

mirkazas rašė:Bet yra moderatoriai galėjo pratrinti, jei kas negerai buvo :roll:

moderatoriai nieko blogo tame nemato. miestų skiltys yra skirtos kiekvieno miesto pokalbiams. ten tinka viskas.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė S.W.A.T 2010-12-23, Ket. 15:15:44

Deja kaip matome tokiems piliečiams kaip tomazzz tai nepatinka, jį tai erzina (beje tomazzz pačiam patarčiau užsiauginti gaurus nes jei kas ir peršalo tai tik tu vienas) Taip kad nebeerzinti PONO DIEVO tomazzz kaip ir sakiau nutraukiu bet kokią savo veiklą !!! dar pasprings iš pykčio koks tomazzz, tai mane sąžinė paskui užgrauš. Beje gal dar aš kažkam nepatinku? išsakykite visi savo nuomone , nagi drasiau vadinamoji bendruomene :!: bendruomenė be entuzijastų - bendruomenė su ateitimi valio :!: :!: o tie kas bent pabandys parodyti iniciatyvą - užmėtyti akmenimis :!: o tokius kaip S.W.A.T išmesti iš bendruomenės tarpo be teisės sugryžti :!:
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė mirkazas 2010-12-23, Ket. 15:32:01

... rašė:...užsiauginti gaurus...

:lol:
chebra, baikyt, ir nusišipsokyt, juk
v.pavardenis rašė:Kalėdos - stebuklų metas
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Marchiux 2010-12-23, Ket. 15:40:26

Vsio chebra uzteks. Juk kaledos. Uzteks cia zaist zodziais eikit geriau mustis :D
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė armaturinis 2010-12-23, Ket. 15:48:40

Manau čia ne vieta tokiems asmeniniams ginčams ir įžeidinėjimams vienas kito.

Kas liečia atributikos siūlymą ar paaktyvinimą užsisakyti kažkokią tai atributiką, tai miestų temose galima, tik reikia surasti tinkamą siūlymo formą, čia jau kiekvieno asmeninis reikalas, kaip tai pateikti ir kaip tai priimti. Aš taip pat buvau forume užsipultas, net ne forumo administratoriaus, o tiesiog "prašalaičio", - "kokio velnio čia brukama ta nesamonė". Bet niekas čia nebuvo brukama. O tai, kad apie atributiką egzistuoja kelios temos, tai taip yra, čia tereikia tik truputį paredaguoti tas temas, čia jau v.pavardenio reikalas redaguoti ar neredaguoti, ir nereikia čia rėkti, kad ale flūdinama keliose temose, juk patys ir flūdiname.

O apie klubą, tai, jei daugelio čia esančių, nuomonė yra tokia, kad nereikalingas bendruomenės įregistravimas kaip juridinio vieneto, tada tebūnie kolkas, kada pribręsime iki to, kad galbūt jau ir reikėtų registruoti, tada galima bus vėl pradėt diskutuot apie tai.
Kitu atveju vėl kils "gaidžių peštynės" ir visokie numoderavimai bei įžeidinėjimai.
Nori būti laimingas dieną - gerk vyną, nori būti lamingas metus - vesk, nori būti laimingas visą gyvenimą - tapk sodininku...
Vartotojo avataras
armaturinis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2009-12-25
Miestas: Šeduva
HAM šaukinys: LY1JI

Standartinė S.W.A.T 2010-12-23, Ket. 16:15:18

tau rimtai su protu negerai, nei aš skustagalvis nei dar kažkoks ir visų pirma išsiaiškink žodžio skustagalvis reikšmę ,beto nesu aš ir dau... kaip kad norėjai pasakyti (tik nepabaigei sakinio), dėjau aš ant taves skersa :!: pasprink tu su savo išsireiškimais :!: Garbinkite visi - tomazzz juk jis dievas -" bendruomenės " šviesulys :!: Tfu
Vartotojo avataras
S.W.A.T
Senbuvis
 
Pranešimai: 881
Užsiregistravo: 2008-04-12
Miestas: Druskininkai
HAM šaukinys: LY3RS
Antena: President Alaska
Radijo stotelė: TTI TCB-770
Antena 2: TEAM ECO 200 5/8
Radijo stotelė 2: DNT START-1

Standartinė Pokis 2010-12-23, Ket. 16:22:47

SWAT - įkvėpiam giliai ir nusiraminam. Vienam patinka, kitam ne, reikia truputį santūrumo. Čia turi būti tik diskusija. Kreipiuosi į visus. Nereikia asmeniškai varyti ant to ar ant ano. Ir aplamai čia negalima taip pelepėti negražiai. jei yra kažkokie simpatijų nesutapimai, galima tai padaryti PM, GSM ar dar kažkaip. Nereikia kitų traukti į tą negrąžų pokalbį. nustojam pjautis, pasibučiuojam, palinkim vienas kitam ramybės ir tik diskutuojam diskutuojam diskutuojam, O kas gausis, pats viešpats težino.
SWAT - daryk ką darei. Tu tautai reikalingas. Ir niekur nebėk. Nusišypsom tautiečiai :)
S.W.A.T rašė:Deja kaip matome tokiems piliečiams kaip tomazzz tai nepatinka, jį tai erzina (beje tomazzz pačiam patarčiau užsiauginti gaurus nes jei kas ir peršalo tai tik tu vienas) Taip kad nebeerzinti PONO DIEVO tomazzz kaip ir sakiau nutraukiu bet kokią savo veiklą !!! dar pasprings iš pykčio koks tomazzz, tai mane sąžinė paskui užgrauš. Beje gal dar aš kažkam nepatinku? išsakykite visi savo nuomone , nagi drasiau vadinamoji bendruomene :!: bendruomenė be entuzijastų - bendruomenė su ateitimi valio :!: :!: o tie kas bent pabandys parodyti iniciatyvą - užmėtyti akmenimis :!: o tokius kaip S.W.A.T išmesti iš bendruomenės tarpo be teisės sugryžti :!:
POKIS VIDEO
LY1LP
Vartotojo avataras
Pokis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1220
Užsiregistravo: 2009-07-02
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LP
Antena: SIRTEL 1950m.
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: Alan Energy 5/8 CB
Radijo stotelė 2: TTI TCB-880
Radijo stotelė 2: wouxun

Standartinė volvo 2010-12-23, Ket. 18:06:15

Va cia tai reklaaamaaaI Jei sias "diskusijas" paleisti per koki garsiakalbi po visa miesta su forumo nuoroda,tai isivaizduoju kaip padides forumieciu gretos :lol:
Nesakyk,ka turiu daryti ir as nesakysiu,kur tau eiti.
Vartotojo avataras
volvo
Senbuvis
 
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2009-11-20
Miestas: vilnius
Antena: SIRIO PERFORMER 5000
Radijo stotelė: President Teddy ASC
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė Jonce 2010-12-23, Ket. 18:47:19

Tai kai diskusiją kokią praleidęs buvau :D Anywai tomazz'ai ir Mačiau aš jus palaikau :D Nesigilinsiu čia į smulkmenas, bet čia dauguma labai veidmainiauja, bet čia jų reikalas... Geri darbai yra labai vertinami, bet kai žmogus kuris daro tuos gerus darbus, dar dešimt kartų pats tai būtinai pabrėžia, ką nuevikė, tai čia absurdas :D Kažkokia patarlė yra, kur sako, kas daugiau šuniui pakels uodega nei jis pats, ar kažkas tokios :D

P.S. Aš čia plačiąja prasme ir tik pamatymui ;)
Vartotojo avataras
Jonce
Senbuvis
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2010-02-22
Miestas: Kaunas

Standartinė Kedra 2010-12-23, Ket. 20:15:18

Marchiux rašė:Vsio chebra uzteks. Juk kaledos. Uzteks cia zaist zodziais eikit geriau mustis :D


va, parą laiko neskaičiau forumo ir jau kiek įvykių. iš visos diskusijos jau, atrodo, tuoj kažkas eis dvikovon su antenomis :)
ir ar kas nors prisimena pradinę diskusijos temą ir idėją. įvyko tradicinis foruminis susikabinimas dėl taip vadinamų internetinių "trolių" įnešamos destrukcijos.
Toks vaizdas, kad adminas labai nori būti visiems geras ir tiesiog nieko nedaro... o imtų ir pratrintų eilę nereikšmingų ar net tulžingų pasisakymų, atstatydamas diskusijos pradinę temą ir viskas nurimtų.
(nesupyksiu jei ir mano šią rašliavėlę ištrins)

bet iš tikrųjų: ponai, juk Kalėdos!
santarvės ir susipratimo....
Kedra
Dalyvis
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2010-11-19
Miestas: Kaunas
Antena: President Iowa
Radijo stotelė: President Truman

Standartinė Marius 901 2010-12-23, Ket. 20:32:36

:D geriau jau sniega kasti eikit! tai ne tokie pykti busit!pries Kaledas reikia susitaikyti...o jus atvirksciai...pykstates! :P
mieste PL 19FM, trasoje PL 12AM
Vartotojo avataras
Marius 901
Senbuvis
 
Pranešimai: 250
Užsiregistravo: 2009-06-12
Miestas: kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Taylor III asc
Antena 2: President Alaska

Standartinė Rimasilgas 2010-12-23, Ket. 20:48:37

Marius 901 rašė::D geriau jau sniega kasti eikit! tai ne tokie pykti busit!pries Kaledas reikia susitaikyti...o jus atvirksciai...pykstates! :P

Aš irgi pritariu Mariui - chebra juk Kalėdos :!: Pamirškim viską, kas buvo netaip, palinkėkim vieni kitiems sėkmės ir geriau galvokime apie gerus dalykus (+)
Vartotojo avataras
Rimasilgas
Senbuvis
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 2009-03-22
Miestas: Kaunas

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas

cron