tom tom balsas

Standartinė žalia antena 2010-06-26, Šeš. 21:54:51

sveiki,
gal kas patars kaip ir is kur gauti sviezia lenkijos zemelapi i tomtom? bo anie kelius daro kaip pasiute. ziurejau gps.lt, ten lyg ir yra, bet instrukcijos man nelabai suprantamos kaip ten viska instaliuoti...
Vartotojo avataras
žalia antena
Senbuvis
 
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2007-10-12
Miestas: Vilnius-Aukštadvaris
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: TTI TCB-880

Standartinė Vaidas 2010-06-27, Sek. 11:48:41

susikele vakar man garmin programa ir lt zemelapi i savo nokia 5230 ir radariukus stacionarius ir pranesimo balsa broniaus apie radariukus, o pacio navi balso nesikeliau, nes sake atsibosta greitai, pazaidimui gerai tik.
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė eDis 2010-06-29, Ant. 09:44:48

O gal yra gudrių ir daugiau nusimanančių už mane žmonių, kurie patartų arba apšviestų kaip susidėti TomTom į telefono aparatą kurio vardas yra Nokia 5800 berods, ir ar išvis galimas toks programų sujungimas :?: :?: Nes kiek skaičiau Tomas neskuba mobile versijos gamint nes jiems reikia išparduot savo navigacinius prietaisus :x , o mobile garminas tikrai yra ir jį naudoju 8) , bet per prievartą nes jis man visiškai nepatinka, ne tiek kiek programiškai ar vizualiai, bet greičiau morališkai.. (+) :wink:
Tai bene smagiausias užsiėmimas...
BMW - Baisiai Mandras VolksWagen'as
Vartotojo avataras
eDis
Senbuvis
 
Pranešimai: 570
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President JFK II
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė mirkazas 2010-06-29, Ant. 14:47:11

eDis rašė:O gal yra gudrių ir daugiau nusimanančių už mane žmonių, kurie patartų arba apšviestų kaip susidėti TomTom į telefono aparatą kurio vardas yra Nokia 5800 berods, ir ar išvis galimas toks programų sujungimas :?: :?: Nes kiek skaičiau Tomas neskuba mobile versijos gamint nes jiems reikia išparduot savo navigacinius prietaisus :x , o mobile garminas tikrai yra ir jį naudoju 8) , bet per prievartą nes jis man visiškai nepatinka, ne tiek kiek programiškai ar vizualiai, bet greičiau morališkai.. (+) :wink:

Tom tom Į Nokia 5800 negalima įdiegti. Nokiai naudojau kažkada Nokia Maps (turėtu dabar nemokamai naviguoti, seniau buvo mokama paslauga). Dėl detalumo žemėlapiu nieko negaliu pasakyt, bet ir tada kažkada vedžiodavo gan neblogai kaip telefonui :roll:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Vaidas 2010-06-29, Ant. 19:39:33

garmina galima idet, yra instrukcija internete nuo a iki z kaip koki faila ir kokia tvarka idet i telefa :D ir balsai nukrekinti, visi :) tik kai man viska dare, as nepasakysiu kaip ta padaryt :D
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė eDis 2010-06-30, Tre. 22:04:14

Vaidas rašė:garmina galima idet, yra instrukcija internete nuo a iki z kaip koki faila ir kokia tvarka idet i telefa :D ir balsai nukrekinti, visi :) tik kai man viska dare, as nepasakysiu kaip ta padaryt :D

garminą aš turiu, bet man jis nepatinka tiesiog šiaip sau.. nokia maps, tikrai gana nebloga programėle, bet žemėlapiai pasiklydę.. na žodžiu teks palaukt keletą metelių arba tel keisis arba tomas ant jų pasidarys :mrgreen:
P.S. ką turęjai uomenyje sakydamas, kad yra visi balsai nukrekinti? :? nes kiek man žinoma tai yra vienintelis garmino moteriškas Beatos balsas kuris vis man sako : "už du šimtas metras staigus pasukite į dešinė" :-( na gal ne taip žiauriai, bet panašiai, yra ir lebroniaus ar kazkoks, mėgėjo namūdiškai iš tomtomo perdarytas, o daugiau, kaip ir negirdėt.. :roll:
Tai bene smagiausias užsiėmimas...
BMW - Baisiai Mandras VolksWagen'as
Vartotojo avataras
eDis
Senbuvis
 
Pranešimai: 570
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President JFK II
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė Vaidas 2010-07-01, Ket. 12:10:01

jo yra ir lebroniaus balsas ir atskiras broniaus balsas pranesantis apie radariukus
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė mirkazas 2010-07-01, Ket. 14:29:30

Jo su navigacija Simbianose pasirinkymas ne koks. O vat Windows mobile :twisted: :mrgreen: ir IGO8 ir TomTom ir Garmin, ir jie kartu visi :lol: :lol: :lol: nu begalybe tiesiog..... :wink:
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Vaidas 2010-07-01, Ket. 14:45:39

Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė Rimaz 2011-12-14, Tre. 09:44:47

Sveiki. problema tokia - turiu GARMIN nuvi 1200T...viskas buvo gerai, kol ano nepajungiau prie kompo. Vienu metu atnaujinau softą, įmečiau zbigniewo balsą tris variantus; pratryniau kalbų audio failus kurių man tikrai neprireiks....Po viso to dingo tas lietuviškas malonus moteriškas balsas...Turbūt žioptelėjau ir ištryniau per daug. Dabar net nežinau kaip tas balso failas vadinosi.Į Recysle bin ištrinti failai nepateko...
Zbygniewas N-7 būtų visai nieko, kiti biskį per riebūs prie kai kurių keleivių...:D bėda ta kad ten reklaminė apgaulė - tyčia supainiota kairė su dešine....Negi teks pirkt jo išsidirbinėjimus už 50 lt...
Tai va noriu paprašyti - jei kas nors turit tokį ar panašų aparatą - nukopinkit iš folderio AUDIO tą lietuvišką balso failiuką ir atsiūskit jei nesunku į rimosas@gmail.com

P.S. gps.lt prisiregistravau ir iškart gavau baną mėnesiui...Už šį prašymą. Tikiuosi čia to nenutiks....
Mazda parkas: 323P-kibiriukas .
MPV - didelis baisus monstras.Su antena kas be ko.
Rimaz
Dalyvis
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2007-12-21
Miestas: Vilnius-Elektrėnai
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė Rimaz 2011-12-14, Tre. 23:58:37

ačiū už dėmesį... jau nebereikia. Radau.
http://search.4shared.com/postDownload/ ... viu__.html
Mazda parkas: 323P-kibiriukas .
MPV - didelis baisus monstras.Su antena kas be ko.
Rimaz
Dalyvis
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2007-12-21
Miestas: Vilnius-Elektrėnai
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Ankstesnis

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Šiukšlynas

cron