Ilgai laukta TTI TCB-R2000

CB naujienos parduotuvių lentynose ir padangėse

Standartinė Radioshop 2011-06-12, Sek. 22:39:07

Pagaliau sulaukem.
Trumpa video reportaza sudejau cia:
http://www.youtube.com/watch?v=jBWuiorycfI

Butu idomu palyginti su visais virs 700 LT kainuojanciais prezidentais.
Kas Vilniuj tokiu turi - atsiliepkit
Vartotojo avataras
Radioshop
Senbuvis
 
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2008-09-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1A
Antena: Alan Funk 90 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-1100
Radijo stotelė: YAESU FT-857D, TCB-R2000
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė Antonas 2011-06-13, Pir. 13:24:01

Kiek tokia kainuoja? Kur galima butu paziuret is arciau i ja?
Antonas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011-06-10
Miestas: Vilnius
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: TTI TCB-1100

Standartinė Radioshop 2011-06-13, Pir. 14:16:33

Dabar teturim tik 1 vnt, kuris kol kas dar neskirtas pardavimui. Bet pasižiurėt būtų galima, jei Vilniuje

Numatoma rinkos starto kaina 666 LT
(jeigu atsiras neprietaringu)
Vartotojo avataras
Radioshop
Senbuvis
 
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2008-09-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1A
Antena: Alan Funk 90 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-1100
Radijo stotelė: YAESU FT-857D, TCB-R2000
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė AG1 2011-06-13, Pir. 18:38:15

Daug darbo tuos kabelius paslept ,o jei panoretum i kita masina isidet tai vel ar beslepsi tuos kabelius bus,kaip filmuke pademonstruota,cia ir matau nepatoguma as.
Gan pazangus butu toks modelis http://www.berlin-satshop.de/albrecht-a ... s-6565.htm monitoriukas nusiima vienu laidu sujungiamas ir baigta cia filmukas http://www.youtube.com/watch?v=e95kAvLR ... ure=fvwrel
AG1
Dalyvis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-06-12
Miestas: Utena

Standartinė Radioshop 2011-06-13, Pir. 20:59:30

Be jokios abejonės, šis modelis neskirtas tiems, kas dažnai kilnoja stoteles iš automobilio į automobilį.
Tokiais atvejais gal tikslingiau įsigyti keletą paprastesnių stotelių kiekvienam A/m
Ypač kad kai burios net kartu su antena jau bekainuoja mažiau, nei kad vienas pilnas bakas benzino

Kad labiau suvokti R2000 galimybes - pasižiūrėkit dar šį šio vakaro video:
http://www.youtube.com/watch?v=_njoox8HQVE

Nežinau ar Albrechtai gali tiek visko, kiek šis TTI. Bet spėju - nelabai.
Vartotojo avataras
Radioshop
Senbuvis
 
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2008-09-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1A
Antena: Alan Funk 90 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-1100
Radijo stotelė: YAESU FT-857D, TCB-R2000
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė Alumvagis 2011-06-14, Ant. 00:05:17

Galbūt jau yra galimybė stebėti 2 kanalus skirtingomis moduliacijomis?
Kartais skauda kojas...
...o galvos ne, del mano 1,4 SBK.
Alumvagis
Senbuvis
 
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: 2008-09-08
Miestas: kaunas
Antena: Alan S9 Plus CB
Radijo stotelė: Ninja emperor
Antena 2: Bumerangas >
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė Radioshop 2011-06-14, Ant. 12:45:13

Alumvagis rašė:Galbūt jau yra galimybė stebėti 2 kanalus skirtingomis moduliacijomis?


Na lyg ir nedaro šito.
Bet dar pasiaiškinsiu su gamintoju, gal vistik tai kažkaip realizuojama per atminčių skenavima
Vartotojo avataras
Radioshop
Senbuvis
 
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2008-09-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1A
Antena: Alan Funk 90 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-1100
Radijo stotelė: YAESU FT-857D, TCB-R2000
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė mirkazas 2011-06-14, Ant. 13:41:48

Idomus modelis. Kas rase kad laidai trukdo nesiot is masinos i masina- manau galima atsakyti taip- zmogus neperka tanko, jei jam reikalingas tik dviratis :D Kazkada ieskojau su nuimama panele stoteles- pagaliau tai yra ir Lietuvoje/ albrehta tada radau in LV tik/. Galu gale atsirado toks nestandartinis modelis kaip sis. Eh but jis anksciau atsirades, kol jfk nenusipirkau, tikrai buciau pabandes sita daikciuka. Tarp kitko gera video apzvalga, daug maz nuomone galima sudaryt neiseinant is namu- liuks (+)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė AG1 2011-06-14, Ant. 21:24:45

mirkazas rašė:Idomus modelis. Kas rase kad laidai trukdo nesiot is masinos i masina- manau galima atsakyti taip- zmogus neperka tanko, jei jam reikalingas tik dviratis :D Kazkada ieskojau su nuimama panele stoteles- pagaliau tai yra ir Lietuvoje/ albrehta tada radau in LV tik/. Galu gale atsirado toks nestandartinis modelis kaip sis. Eh but jis anksciau atsirades, kol jfk nenusipirkau, tikrai buciau pabandes sita daikciuka. Tarp kitko gera video apzvalga, daug maz nuomone galima sudaryt neiseinant is namu- liuks (+)


Jo nuomone idomi tik kur tankas ir kur dviratis,as skaitau gera stotele tokia kuri yra kuo paprastesne valdyme, kaip ir instaliavime, gera rysio kokybe dideliam atstume,be dideliu pribumbasu kurie tik skatina zaisti ir nera mechaniskai patvarus ar stabilus plius sudarantys keblumu parenkant vieta instaliacijai.
Standartines stoteles yra 4W galingumo CB rysyje ir su ta galia reikia uztikrinti kuo tolimesni aiskesni rysi ir mano nuomone visi pribombasai tik sukelia kaina, bet ne patikimo rysio atstuma ir patoguma valdyti.
Morale butu tokia: su dviraciu pervaziuosiu siaura liepta,o su tanku bandydamas ta padaryti giliai ikrisi ir paskesi.
Cia mano nuomone!!! ir jos tikrai niekam nenoriu ipirsti ar atkalbeti pirkti tokia stotele.
AG1
Dalyvis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-06-12
Miestas: Utena

Standartinė AG1 2011-06-14, Ant. 23:11:18

tomazzz rašė:tai kam reki sauktuku pridejes, jei tik tavo nuomone :D

o jei tam tanke technologijos, kurios padeda tanka islaikyti virs pavirsiaus ir turi automatine parkavimo sistema? pirk alan 100 ir turesi kainos ir kokybes santyki ;) ir po galais antena yra pagrindinis rysio reikalas o ne stotele, nes ju visu jautrumas beveik vienodas, o tam siuksliu ruoze nepajausi jokio skirtumo, nebent tik moduliacijos kokybe

Saukiu ,kad tai mano nuomone todel ,kad zmogui biznio nesugadinti,o kas tame matys pliusus tik valio.

[o jei tam tanke technologijos, kurios padeda tanka islaikyti virs pavirsiaus ir turi automatine parkavimo sistema?*]


O jei lieptukas eina per kanjona kur islipimo nera? ir tanka islaikanti pavirsiuje nesa didele srove kuri krenta nuo didelio kroklio. :D

Pvz. Ivyko avarija ir zmogus istiktas didelio streso bando susitvarkyti su stotele pilna pribumbasu ,spaudo klavisus ir drebancios rankos vis ne ta spustelna,tai uzblokuoja,tai stotele ne ta moduliacija persijungia,prasideda nepasitikejimas,ima laidus tikrinti drabanciais pirstais bando kviesti pagalba,o stotele trakst i kita kanala ,tada pradeda ieskoti instrukcijos lyg ka tai blogai suspaude ir tt. Ka kalbet apie tokia stotele ,kada as maciau zmogu kuris nesugeba su telefonu susitvarkyti streso situacijoje.Gyvenime visko buna ir paprastumas panasiose situacijose turi privaluma.
AG1
Dalyvis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-06-12
Miestas: Utena

Standartinė eDis 2011-06-15, Tre. 08:59:47

Nesileiskit į kraštutiniškumus, priimkit inovacijas tokias kokios jos yra. Jei netinka šis modelis rinkitės iš likusių bene 1000-čio, o aš labai laukiau šio modelio ir tikrai kai pasirodys prekyboje išbandysiu jį, nes būtent dabar reikia antros stotelės (+) Ir jeigu aš savo JFK sugebėjau sumontuot mašinoje, kurioje praktiškai nėra vietos kur ką pasidėt, tai šis modelis man absoliuti išeitis ir prie interjero tiks :mrgreen:

Kaip sakant: kiekvienam savo..
Tai bene smagiausias užsiėmimas...
BMW - Baisiai Mandras VolksWagen'as
Vartotojo avataras
eDis
Senbuvis
 
Pranešimai: 570
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President JFK II
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė Radioshop 2011-06-15, Tre. 12:29:25

tomazzz rašė:....... pirk alan 100 ir turesi kainos ir kokybes santyki ;) .....


Stebiuosi kaip stipriai įauges į pasamonę ALAN100+ stereotipas.
Juk jei jau kalbeti apie kainos/kokybės santykį, neabejoju kad yra ir geresnių.

pvz kad ir TTI TCB-550
http://www.gps-shop.lt/radijo-iranga/cb ... perpage=90

-10LT aišku ne kažin kas, bet kokybe juntamai tą 100+ lenkia, + juntamai mažesnė ir 2x lengvesnė
Vartotojo avataras
Radioshop
Senbuvis
 
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2008-09-04
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1A
Antena: Alan Funk 90 CB
Radijo stotelė: TTI TCB-1100
Radijo stotelė: YAESU FT-857D, TCB-R2000
Radijo stotelė 2: KG-UVD1P

Standartinė Backlazhanas 2011-06-15, Tre. 21:18:41

Alan 100+ yra tarsi zodzio "racija" apibudinimas :) buna kad sako "nu man reiktu racijos" parodai alaniuka, sako jo jo sita midlandas geras, visi turi, ir as noreciau :)
pilkas >> berlingo
neaiskiai zalios spalvos OOOO 100
Vartotojo avataras
Backlazhanas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1995
Užsiregistravo: 2008-10-27
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY3VV
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President Jackson II
Antena 2: SIRTEL Santiago 1200
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė Pokis 2011-12-15, Ket. 23:55:14

Jo majo, kaip aš jos noriuuuuuuuuu. Kur pigiausia ji yra ? Gal kas žino ?
eDis rašė:Nesileiskit į kraštutiniškumus, priimkit inovacijas tokias kokios jos yra. Jei netinka šis modelis rinkitės iš likusių bene 1000-čio, o aš labai laukiau šio modelio ir tikrai kai pasirodys prekyboje išbandysiu jį, nes būtent dabar reikia antros stotelės (+) Ir jeigu aš savo JFK sugebėjau sumontuot mašinoje, kurioje praktiškai nėra vietos kur ką pasidėt, tai šis modelis man absoliuti išeitis ir prie interjero tiks :mrgreen:

Kaip sakant: kiekvienam savo..
POKIS VIDEO
LY1LP
Vartotojo avataras
Pokis
Senbuvis
 
Pranešimai: 1220
Užsiregistravo: 2009-07-02
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LP
Antena: SIRTEL 1950m.
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: Alan Energy 5/8 CB
Radijo stotelė 2: TTI TCB-880
Radijo stotelė 2: wouxun

Standartinė eDis 2011-12-16, Pen. 18:22:38

Aš Poki žinau, tik, kad mane atkalbėjo nuo jos.. (+)
Tai bene smagiausias užsiėmimas...
BMW - Baisiai Mandras VolksWagen'as
Vartotojo avataras
eDis
Senbuvis
 
Pranešimai: 570
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President JFK II
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Skelbimai Naujienos

cron