Tvarka forume!!!

Forumo pasikeitimai užrašomi čia

Standartinė Rimasilgas 2011-06-23, Ket. 12:03:02

Laba diena visiems, tiesiog iškilo toks klausimėlis :D
Kodėl naujai atsiradęs forumo dalyvis gali šaipytis iš visų ir jam netaikomos jokios sudrausminimo priemonės :?: :?: :?:
Pvz.: vartotojas 001 užduoda 50 visiškai tuščių klausimų (į juos atsakymai seniai surašyti), gauna plius lygiai tiek pat atsakymų, bet vistiek lieka įkyrus ir klausinėja toliau apie tą patį :!: Per tą laiką jis sugeba įkyrėti ne tik man asmeniškai, bet minimum dar 10 -čiai forumo senbuvių :!: Prasideda visuotiniai piktumai, ko pasekoje Vardenis necenzūrinius pranešimus ištrina. Ir kas toliau - ogi visiškai nieko :!:
Bent jau šiuo konkrečiu atveju prasidėjo vienas kito įžeidinėjimai per PM - galėčiau pagarsinti visiems gautą žinutę nuo vartotojo 001, aišku, prisipažinsiu atsakiau jam lygiai tokiu pačiu stiliumi.
Mano supratimu tokie vartotojai turėtų būti šalinami visam laikui iš forumo, be jokių išlygų :!:
Niekados nebuvau chamas, bet viskam yra ribos, deja šis "žmogelis" jau peržengė padorumo ribas :!:
Būtų labai idomu išgirsti ir kitų CB istų nuomones tuo klausimu, nes tai jau ne pirmas atvejis :D
Vartotojo avataras
Rimasilgas
Senbuvis
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 2009-03-22
Miestas: Kaunas

Standartinė Pilaite 2011-06-23, Ket. 12:46:28

Aisku, jeigu tokie dalykai tesiasi kitose temose veikejas turetu gauti ispejima,o toliau jau turetu buti taikomos sankcijos, ar tai butu ban'as kuriam laikui ar esant nepataisomam atvejui -visishkas blokavimas. Visdelto yra kazkokios ribos padorumo ir ikyrumo ir turi buti kazkoks supratimas kaip reikia bendrauti forume. Jei tai yra PM lygyje, tai turetu buti paciu vartotoju reikalas (as tiesiog nereaguociau), nebet yra kazkokie krastutinumai, grasinimai ir t.t.
Iš automobilio- "Pilaitė mobyl" :)

Kviečiu kurti tvarkingą CB bendruomenę, kad CB ryšiu būtų gera naudotis visiems!
Informacija: http://www.cbforumas.lt/viewtopic.php?p=24287#p24287
Vartotojo avataras
Pilaite
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 2008-08-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1MY
Antena: 5/8
Radijo stotelė: Icom 735
Antena 2: Sirio AS 100
Radijo stotelė 2: Alan-Midland 42

Standartinė Marko 2011-06-23, Ket. 16:16:09

Manu, kad jei visi patylėtų ir nereaguotų į "nesąmoningus" klausimus, tai ir "įkyrūs" veikėjai mažiau reikštųsi. Aš esant galimybei atsakau į užduotą klausimą, o jei matau, kad nesupranta ar nenori suprasti daugiau nereaguoju. Visi tie kritiški pasisakymai garantuotai sulauks atsakymų, o tada ir gaunasi šaršalynas.
Vartotojo avataras
Marko
Senbuvis
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President Indiana
Radijo stotelė: President Walker
Antena 2: President ML-145

Standartinė Rimasilgas 2011-06-24, Pen. 09:10:12

Marko rašė:Manu, kad jei visi patylėtų ir nereaguotų į "nesąmoningus" klausimus, tai ir "įkyrūs" veikėjai mažiau reikštųsi. Aš esant galimybei atsakau į užduotą klausimą, o jei matau, kad nesupranta ar nenori suprasti daugiau nereaguoju. Visi tie kritiški pasisakymai garantuotai sulauks atsakymų, o tada ir gaunasi šaršalynas.

Marko, protingai tu kalbi, bet tada, kai šaukštai jau po pietų :!: Būtent jus ir padarot tą šaršalyną, atsakinėdami į kažkokio pižono užduodamų klausimų tiradą :!: Idiotų buvo ir tikrai bus, bet nors mes patys tokių nekelkime į padebėsius :!:
Jeigu kiekvienas perskaitytų bent du puslapius tos temos, prieš rašydamas atsakymą, tada gal ir pats susiprotėtų, su kuom turi reikalą :!: Temos pavadinimas labai dažnai parodo žmogaus smegenų tūrį :mrgreen:
Vartotojo avataras
Rimasilgas
Senbuvis
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 2009-03-22
Miestas: Kaunas

Standartinė mirkazas 2011-06-24, Pen. 13:22:02

VP gal ir vienodai, bet jei jau apsiėmė tai tvarka reiktu prižiūrėti. Pritariu Rimui, troliams tokio tipo reikia taikyti sankcijas. Mes galime ir neatsakinėti į kvailus išsidirbinėjimus, bet kartais per vėlai supranti su kuo susidėta. Tuo labiau jei ir PM žinutės dar iš tokiu gaunamos "atitinkamo" tūrinio- blokuoti :!: kažkaip ar panašiai.
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė v.pavardenis 2011-06-25, Šeš. 12:03:18

na kaip, niuansai tokie, kad žmogus temoje (kalbu apie ham šaukinio temą) tiesiog klausė. pripažinkim, kad turbūt nelabai suprato apie ką. klausė tol, kol jam pasidarė aiškiau. bet gi atsirado tokių, kurie nusprendė jam ne tik atsakyti, bet ir pasišaipyti. keista ar ne, tačiau strėlės pradžioje lėkti pradėjo iš senbuvių pusės, nors 001 tik klausinėjo kvailų klausimų. tai negi dabar pvz. rimasilgas būdmas naujoku ir užklausęs, jo nuomone, rimto klausimo ir gavęs pasišaipymų ir pasiuntimų tiradą, nedarytų to pačio? atsakytų tuo pačiu ir didelė dalis darytų tą patį.

tai aš manyčiau, kad visų pirmiausia, senbuviai turėtų būti pakantūs naujokams ir rodyti jiems pavyzdį. jeigu nenori ar nežinai atsakymo į užduotą klausimą, tai temą geriau praleisti, ir joje nieko neparašyti.

001 klausimo tema išvalyta ir palikta tik tai, kas tvarkingai užklausta ir kas atsakyta.

o jeigu kas nors privačiomis žinutėmis siunčia netinkamą informaciją ar grąsina Jums, tai tokias žinutes visų pirmiausia reikėtų persiųsti administratoriui. ir už tokius pažeidimus viskas greitai būtų išspręsta.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė v.pavardenis 2011-06-25, Šeš. 12:13:34

Rimasilgas rašė:Bent jau šiuo konkrečiu atveju prasidėjo vienas kito įžeidinėjimai per PM


bravo, ir apie tai sugebi pranešti tik čia ir tik dabar. o kad pvz permesti informaciją man tiesiai į pm ir kuo greičiau, tai net nesivargini. maždaug aš pats suspanuoti turiu, kad tau 001 prirašė grąsinimų. tiesiog eilinis pašūkavimas kokie visi blogi ir kaip viskas blogai...
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė v.pavardenis 2011-06-25, Šeš. 12:24:40

senbuvis atsako žmogui, kuris nurodė klaidą skelbime:
S.W.A.T rašė:
vaidas2 rašė:100mm - trumpoka tokia.
http://lpd.radioscanner.ru/topic21730.html

Man atrodo aš tamstai nekišu jos per užpakalį , jei kam reiks tas nupirks , o nebus norinčių pasiliksiu sau. /2011-06-23, Ket. 10:22:47/

ar čia yra senbuvio kultūra? o ar buvo atsiprašyta įžeisto žmogaus? ne.
po dviejų valandų buvo nuspręsta jog reikia slėptis po lapais, nes žmonės įžeisti nepagrįstai:
S.W.A.T rašė:Man atrodo aš parašiau - Trinam , todėl nebėra prasmės diskutuoti :!: /2011-06-23, Ket. 12:15:29 /

rimai, kaip pasielgtumei, gal ir čia reikėtų užbaninti? o gal čia tiesiog SWATui gavosi neapsižiūrėjimas, jis pasimokė, ir daugiau taip cbforume nedarys? gal dar reikėtų duoti šansą?

jeigu klausyčiau kiekvieno bano prašytojų nuomonės, tai bijau, kad jau ir pats forumas būtų užbanintas.
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė mirkazas 2011-06-26, Sek. 18:15:00

Tegyvuoja pats humaniškiausias forumas pasaulyje :mrgreen: (beveik pacitavau sparnuota frazė iš seno, bet gero filmo)
forumas- užprogramuotas žlugti, nes jis praktiškai neprižiūrimas o ir aktyvus žmonės čia nereikalingi (jie vadinami perdaug aktyvus :)) 12 am - jėga, nors antena senai padžiauta garaže, nes mašina per daug galinga kad dar su racija važiniet :)))
mirkazas
Senbuvis
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2009-12-08
Miestas: WWw
Radijo stotelė: President JFK II

Standartinė Vaidas 2011-06-26, Sek. 21:32:42

nebeturit ką daryt jau , Rimai tu iš pat pradžių su savo įtarimais manau padarei klaidingą sprendimą išsiliet ir taip pradėjai visą šitą SAVO nesąmonę. Galbūt reiktų tik paklaust TAVO kaltinamojo versijos ne PM aišku ;)
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Standartinė Rimasilgas 2011-06-26, Sek. 22:42:30

Vaidas rašė:nebeturit ką daryt jau , Rimai tu iš pat pradžių su savo įtarimais manau padarei klaidingą sprendimą išsiliet ir taip pradėjai visą šitą SAVO nesąmonę. Galbūt reiktų tik paklaust TAVO kaltinamojo versijos ne PM aišku ;)

Pasilaikyk savo nuomonę sau :!: Nenoriu kartotis, bet jei kiekvienas iš mūsų pradės klausinėti iš serijos "kas galvoj, tas ant liežuvio" - tada čia bus ne forumas, o kažkoks bardakas :!:
Vartotojo avataras
Rimasilgas
Senbuvis
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 2009-03-22
Miestas: Kaunas

Standartinė v.pavardenis 2011-06-27, Pir. 10:13:28

Rimasilgas rašė:Pasilaikyk savo nuomonę sau :!: Nenoriu kartotis, bet jei kiekvienas iš mūsų pradės klausinėti iš serijos "kas galvoj, tas ant liežuvio" - tada čia bus ne forumas, o kažkoks bardakas :!:

tai gal persiųsi tai, ką tau parašė 001?
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Rimasilgas 2011-06-27, Pir. 10:31:27

v.pavardenis rašė:
Rimasilgas rašė:Pasilaikyk savo nuomonę sau :!: Nenoriu kartotis, bet jei kiekvienas iš mūsų pradės klausinėti iš serijos "kas galvoj, tas ant liežuvio" - tada čia bus ne forumas, o kažkoks bardakas :!:

tai gal persiųsi tai, ką tau parašė 001?

Ar aš prašiau tavęs pagalbos :roll: :?:
Kalba eina apie tvarką forume, apie žmogaus kultūrą, apie įkyrumą, apie supratingumą ir norą suprast, bet ne apie mano asmenines žinutes :!:
Gal net vertėtų trint tą temą, niekam be manęs ir vardenio neidomu :!:
Vartotojo avataras
Rimasilgas
Senbuvis
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 2009-03-22
Miestas: Kaunas

Standartinė Arunčiks 2011-06-27, Pir. 13:56:57

Daugumai reikia atostogų nuo visko, kad biskį galvos prašviesėtų :G
Tiesa slypi kažkur anapus..
Vartotojo avataras
Arunčiks
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2007-12-18
Miestas: Šakiai
HAM šaukinys: LY3OO
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry III ASC
Antena 2: UVS-300 & 6m-80m dipolis
Radijo stotelė 2: YAESU FT-897D

Standartinė Vaidas 2011-06-27, Pir. 17:45:35

tai taip išeina niekas čia negali nieko paklaus apie ką žino daugelis forume esančių bent porą metų :?: tai dabar pradėsiu klausinėt su kokiu geriausiu lituokliu lituot, po to kokį lydmetalį naudot, kokio nominalo rezistorius ar droselius lituot, kad tinklelis pasikeistų ir keli radioelektronikai pradės šitaip stumt ant manęs, kad aš nieko nežinau ir panašiai ir galų gale mane išbanina už tai kad aš neesu gyvenime nieko litavęs ? :?: ? Čia tik savanaudiškumo instinktas kažkoks :D
Signalizacija, el. instaliacija Jūsų namams.
Vartotojo avataras
Vaidas
Senbuvis
 
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2009-04-28
Miestas: Kaunas
Antena: President MS-145CN
Radijo stotelė: President Truman Turbo

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Forumo reikalai Administratorių pranešimai