Padekite naujokiu :)

Standartinė Marchiux 2012-02-28, Ant. 16:01:38

Tomai :) As tada pasakysiu dar kitaip aisku daugiausiai atsakymu yra mano aukstesniam poste.
As turiu fotoaparata. Bet juo nesinaudoju jau keli menesiai ir nesinaudosiou manau menesi kaip mininum. Tai ka man dabar jy parduoti?
Arba zinau kad esi kaip ir fotografas. tai kodel visuomet ir visisaki visur nesinesioji savo yrangos? O gal prireiks?
O Ham leidima turiu ir kai reikia as tikrai pasinaudoju tais dazniais. bet nematau mirtino poreikio ir tikslo neturint normalios yrangos lysti y etery uir supypinta kokybe sau ir kitiems gadinti nervu :) Atsiprasau kad nesu toks turtyngas kad iskart galeciau nusipirkt ir tureti normalia stotele kuri tenkintu mane.
Jei susimesit ir duosit man tuos kelis tukstancius pazadu net darbe issikelti antena :)


P.s. patinka man tokjios temos galima issiliet :D
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė Marchiux 2012-02-28, Ant. 16:22:39

Tomai. Iskeltas pas mane tas somercampas ir stovi jis puikiai paruostas darbui. Stotele, Wouxun'as pajungtas ir sorry bet kas 5 ar 10 min silendantis taxistai tikrao nervuoja ir jokio noro nera ten ju klausyt. Perdaug jkau visus atspindzius surinkineja. Daba gavau auto stotele, bet jos dar nepasileides ir nesusitvarkes tai taipogi negaliu islyst.
Antra darbe man reikalingas ne koks kitas o 12AM, HAM nu neypatyngai, klausyt ir blevyzgot sorry nera kaiko. Namuose gryzus nu po 12 val 12kanalo lojimo tikrai jau nesinori lyst y etery iur dar neduok dieve isgirst zmogu kurio tu nevyrskini.
Arba lygiai taippat ir kieto HAM senbuvio girdet yzeidinejimus koks tu ............ ir tavo yranga..........
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė eDis 2012-02-28, Ant. 16:55:32

Būtų funkcija LIKE paspausčiau (+)
Tai bene smagiausias užsiėmimas...
BMW - Baisiai Mandras VolksWagen'as
Vartotojo avataras
eDis
Senbuvis
 
Pranešimai: 570
Užsiregistravo: 2009-03-02
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President JFK II
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President Walker

Standartinė Lukas 2012-02-28, Ant. 17:05:54

Aš irgi turiu wouxun, bet mėgėjiškuose dažniuose dar jų niekada gyvenime negirdėjau.
Siūlyčiau nemaišyti 12am pl ir mėgėjiškų dažnių. Tai du skirtingi dalykai. Tai turėtum ir pats žinoti, gi HAM'as..
Ir nei vieno kolegos eteryje dar negirdėjau peikiant kito įrangą, apart tyli moduliacija ir t.t. nebent pats įrangos savininkas ją keikia.
O dėl erzinančių balsų tai manau yra asmeninė problema, kurios sprendimo reiktų ieškoti taip pat savyje, o ne kur aplinkui... ;) Sėkmės.
Vartotojo avataras
Lukas
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: 2008-07-14
Miestas: Marijampolė
HAM šaukinys: LY1LK
Antena: X-510
Radijo stotelė: Yaesu FT-7800
Antena 2: Sirio AS100
Radijo stotelė 2: Yaesu VX-3E

Standartinė Marchiux 2012-02-28, Ant. 17:46:31

Vat atvqaziuok pas mane pasijunk wiouxuna ir pamatysi netik taksi bet isgirsi ant vieno daznio taksi fyrmas, dvi apsaugos ir dar visa kose. ATSPINDZIAI! Ar teko toki dalyka girdet?
Tai turbut ir nesi girdejas kaip kauno HAM'ai retransliuoja HAM pokalbius y CB Etery?
Lukai. Daugiau atkreipk demesi y kauno hamus, senius. Tie net y CB sulinde ........... mala. Ir del kanalo tai as neiko nemasau. As zinau kas yra mano darbnas ir kuo jis susijes. Siulyciau ysiskaityt y mano posta. Ar siulai man klausyt darbe HAM'u ir visus klientus siust ant dvieju raidziu?

Del nepageidaujamu asmenu irgi tai nera asmeniskumai. Tai yra daugelio zmoniu nuiomone mano taipogi.
CB/GPS SERVICE PREKYBA/REMONTAS/DERINIMAS +37061442000 Kauno vakarinis apvažiavimas 86km, Vakoil parkingas
Vartotojo avataras
Marchiux
Senbuvis
 
Pranešimai: 1053
Užsiregistravo: 2009-09-29
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY1LW
Antena: President Missouri
Radijo stotelė: Kita
Antena 2: President Black Pirate
Radijo stotelė 2: President HARRY III ASC

Standartinė KirminuX 2012-02-28, Ant. 19:05:25

Marchiux rašė: ATSPINDZIAI! Ar teko toki dalyka girdet?

Šiaip jau intermoduliacija ar kažkas panašaus į pvz. prastą wouxuno aukšto dažnio filtrą.
Atspindžiai čia jau visai kitokie reiškiniai, tarp kurių interferenija :)
Marchiux rašė:Tai turbut ir nesi girdejas kaip kauno HAM'ai retransliuoja HAM pokalbius y CB Etery?

Dirbtinis eterio gyvybės auginimas? Iš vienos pusės normalus rezultatas, kai daugelis tų HAMų atsiradę iš CB. O atvirkščiai daro (CB į HAM)?
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė punkstar 2012-02-28, Ant. 19:09:21

Nezinau,kaip kiti rankinukai,bet Wouxunas su stacionaria gera antena gaudo visoki sh...,jo jautrumas liuks,bet selektyvumas nelabai,jis skirtas dirbti su portatyvine antenyte.
Šaukinys 059 19-20FMPL
Vartotojo avataras
punkstar
Senbuvis
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: KO25LA
Antena: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė: President Truman ASC

Standartinė v.pavardenis 2012-02-28, Ant. 21:01:11

tomazzz rašė:nera toks jau tas platus FM ruozas, kaip jis atrodo :) ypac kai visi naudoja 25khz kanalo ploti :)

kanalo plotis toks įdomus išsireiškimas. gal vistik reikėtų vadinti kanalų padalijimu ar atskyrimu — viewtopic.php?f=13&t=3155
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė arnas11arnas 2012-02-28, Ant. 21:28:59

eDis rašė:Priprask arnas11arnas.. nes čia jau toks įsisenėjęs dalykas (kai kurių senbuvių), jie tau nepatars, o pirmiausiai tave visaip išjuoks, prigrasins, tada užvirs žodžių mūšis, tavo tema pavirs šiukšlynu, tada tu nematysi prasmės net čia lankytis, administratorius ištrins netemines žinutes ir tiek iš o cbforumo... Jau maždauk nuo šitos vietos nebus nieko įdomaus parašyta kaip tik komentarai apie mano komentarą... :lol:

arnas11arnas teisingu keliu eini, domiesi ir tikiuosi iš tavęs bus puikus HAM'as


teisingai ir pasakei :D gerai kad bent yra geru zmoniu kurie supranta tuos kurie nesupranta tai ko nori suprasti :)
arnas11arnas
Dalyvis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-02-27
Miestas: Jurbarkas
Antena: Home made
Radijo stotelė: Wouxun KG-889 UHV
Antena 2: Standartine 10 cm

Standartinė 237 2012-02-29, Tre. 09:57:50

Radijo Megėjų egzaminą gali laikyti ir anksčiau nei 14 metų (aš laikiau budamas 13), Svarbiausia gerai pasiruošti tam dalykui klausimų daug reikia visus žinoti yra ir atsakymų internete, kaip suprantu dar jaunas esi tai viską rasi, egzaminas kainuoja nedaug 7lt už egzaminų laikyma, ir jeigu išlaikysi sumokėsi 14lt už popieriuką kuris patvirtins, kad esi radijo megėjas. Bet kai gausi leidimą vistiek galėsi kalbėti tik radijo megėjų leistinuose dažniuose ir kaip suprantu nori su draugais kalbėtis tai tuo negalėsi daryti kol jie irgi neišlaikys egzamino, o jeigu nori ramiai kalbėtis su draugais tai nereik aš manau egzaminų tau tesiog pasikartosiu google panaršyk ką reiškia CB arba PMR ryšis išsirink pagal biudžeta ir kalbėk į valias.
Vartotojo avataras
237
Senbuvis
 
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2011-08-06
Miestas: Vilnius

Standartinė LY1GP 2012-02-29, Tre. 10:46:38

O man tai džiugu, kad žmonės klausia, domisi, o ne puola iš karto piratauti. :!:
Atėjau, pamačiau... ale kas per bardakas...
Vartotojo avataras
LY1GP
Senbuvis
 
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: 2008-02-24
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1GP
Antena: W3DZZ
Radijo stotelė: Ivairios

Standartinė arnas11arnas 2012-02-29, Tre. 11:52:41

237 rašė:Radijo Megėjų egzaminą gali laikyti ir anksčiau nei 14 metų (aš laikiau budamas 13), Svarbiausia gerai pasiruošti tam dalykui klausimų daug reikia visus žinoti yra ir atsakymų internete, kaip suprantu dar jaunas esi tai viską rasi, egzaminas kainuoja nedaug 7lt už egzaminų laikyma, ir jeigu išlaikysi sumokėsi 14lt už popieriuką kuris patvirtins, kad esi radijo megėjas. Bet kai gausi leidimą vistiek galėsi kalbėti tik radijo megėjų leistinuose dažniuose ir kaip suprantu nori su draugais kalbėtis tai tuo negalėsi daryti kol jie irgi neišlaikys egzamino, o jeigu nori ramiai kalbėtis su draugais tai nereik aš manau egzaminų tau tesiog pasikartosiu google panaršyk ką reiškia CB arba PMR ryšis išsirink pagal biudžeta ir kalbėk į valias.

as tai nejaunas :D bet mano vaikas labai nori su tom racijom uzsiimti :D
arnas11arnas
Dalyvis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-02-27
Miestas: Jurbarkas
Antena: Home made
Radijo stotelė: Wouxun KG-889 UHV
Antena 2: Standartine 10 cm

Standartinė 237 2012-02-29, Tre. 14:38:08

Jo, man irgi atrodo, kad ten nemokamai liktais nemokėjau, bet vistiek netokia ten baisi kaina
Vartotojo avataras
237
Senbuvis
 
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2011-08-06
Miestas: Vilnius

Standartinė punkstar 2012-02-29, Tre. 19:26:56

Ten laikinai buvo nemokamai isdavimas.
Dabr vel 10Lt uz leidima ir egzamino kaina 7Lt.Berods taip...
http://www.rrt.lt/lt/vartotojui/radijo- ... s_478.html
Šaukinys 059 19-20FMPL
Vartotojo avataras
punkstar
Senbuvis
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 2009-04-17
Miestas: KO25LA
Antena: Alan Energy 1/2 CB
Radijo stotelė: President Truman ASC

Standartinė 237 2012-02-29, Tre. 19:37:09

Aš tai tesiog pasiūlyčiau nupirkti PMR radijo stotelę/stoteles, ir kalbėtis be apribojimų, nes daug patirties neturi šitoje veikloje tai ir nesuk sau galvos o pmr stotelių daug rasi.
Vartotojo avataras
237
Senbuvis
 
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2011-08-06
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Kitas radijo ryšys

cron