Kenwood TK-250

Standartinė Regis 2009-12-10, Ket. 23:31:35

Sveiki, gavau dvi tokias racijas, gal galit papasakot kaip man padaryt kad su jomis galima butu susikalbeti? kanalu yra 8, abi nustatytos buvo tuo paciu kanalu ir nesusisiekia jos.. ka daryt? ka spaust? yra klaviatura a ,b,c,d,0...9, *,#.
Regis
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009-12-10
Miestas: Alytus-Kaunas
Radijo stotelė: Kenwood tk-250 (pokolkas neatlieka savo funkciju)

Standartinė v.pavardenis 2009-12-10, Ket. 23:35:25

na tai turbūt suprogramuoti jose skirtingi kanalai...
tarpkitko, negalima naudotis tokiomis stotimis, jos dirba licenziniuose dažniuose...

Nešiojama radijo stotis profesionaliam radijo ryšio tinklui.
# (150-174) MHz TK-250,
# 32-160 (semi duplex) kanalai,
# kanalo plotis 12,5KHz,
# DTMF (papildomai įmontavus klaviatūrą),
# QT,
# DQT,
# kanalo siųstuvo galia 5W,
# jautris 0,25 mkV (12dB SINAD)
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Regis 2009-12-10, Ket. 23:40:33

daug ko negalima daryti siais laikais, o kas is to :) o galima padaryt kad niekam as nemaisyciau su jomis ir niekas man nemaisytu kalbetis tarpusavy?
Regis
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009-12-10
Miestas: Alytus-Kaunas
Radijo stotelė: Kenwood tk-250 (pokolkas neatlieka savo funkciju)

Standartinė v.pavardenis 2009-12-10, Ket. 23:59:18

Regis rašė:daug ko negalima daryti siais laikais, o kas is to :) o galima padaryt kad niekam as nemaisyciau su jomis ir niekas man nemaisytu kalbetis tarpusavy?

viskas galima šiais laikais. bet už tokį netyčinį patekimą į kam nors priklausantį dažnį gali tekti poto rimtai susimokėti į valstybės iždą
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Regis 2009-12-11, Pen. 00:07:32

o kaip jie gali suzinot kas pateko i ju ta dazny kad pareikalautu susimoket? o negalima su jomis naudotis atskiru kokiu dazniu kad apskritai tik mano dvi racijos butu tame daznyje?
Regis
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009-12-10
Miestas: Alytus-Kaunas
Radijo stotelė: Kenwood tk-250 (pokolkas neatlieka savo funkciju)

Standartinė v.pavardenis 2009-12-11, Pen. 10:45:37

Regis rašė:o kaip jie gali suzinot kas pateko i ju ta dazny kad pareikalautu susimoket? o negalima su jomis naudotis atskiru kokiu dazniu kad apskritai tik mano dvi racijos butu tame daznyje?

tam yra www.rrt.lt -- jei kalbėsi ne ten kur reikia, ir kam nors tai nepatiks - susiras jie tave kadanors :mrgreen:
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Regis 2009-12-11, Pen. 12:09:42

na tai vistiek jos manau max iki 5km gali nest ar taip? tai jei as su jomis kalbesiu ten kur apie 20km aplink nera jokios tarnybos su radijo rysiu tai manes nesuuos niekas ar taip? :) tai daba pagrindinis klausimas kas man gali jas sureguliuoti kad jos abi butu tame paciame rysyje? nes tuo pat kanalu jos nesisneka, tiesa kartais kai vienoje paspaudi kalbeti tai kitoje trumpam zybteli BUSY ir zalia lempute bet labai kartais.. o toje kur spaudi kalbeti zybteli raudona lempute ir supypsi.. cia gal su klaviatura reikia ka suspaudyt? beje manuala buvau parsisiuntes tai rase tik kokia knopke ka reiskia..atrodo turi but viskas lengva, sujungsi vienu kanalu ir snekek.. o ne velnio..
Regis
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009-12-10
Miestas: Alytus-Kaunas
Radijo stotelė: Kenwood tk-250 (pokolkas neatlieka savo funkciju)

Standartinė promo 2009-12-11, Pen. 12:27:57

Regis rašė:na tai vistiek jos manau max iki 5km gali nest ar taip? tai jei as su jomis kalbesiu ten kur apie 20km aplink nera jokios tarnybos su radijo rysiu tai manes nesuuos niekas ar taip? :) tai daba pagrindinis klausimas kas man gali jas sureguliuoti kad jos abi butu tame paciame rysyje? nes tuo pat kanalu jos nesisneka, tiesa kartais kai vienoje paspaudi kalbeti tai kitoje trumpam zybteli BUSY ir zalia lempute bet labai kartais.. o toje kur spaudi kalbeti zybteli raudona lempute ir supypsi.. cia gal su klaviatura reikia ka suspaudyt? beje manuala buvau parsisiuntes tai rase tik kokia knopke ka reiskia..atrodo turi but viskas lengva, sujungsi vienu kanalu ir snekek.. o ne velnio..

tos tarnybos turi masinas su spec. antenom ir iranga ir vietoj jos nestovi 8)
Vartotojo avataras
promo
Senbuvis
 
Pranešimai: 724
Užsiregistravo: 2008-03-10
Miestas: Kaunas
HAM šaukinys: LY
Antena: Poliofke
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Radijo stotelė: VEF-201
Antena 2: Zaibolaidis
Radijo stotelė 2: SPIDOLA-231

Standartinė Regis 2009-12-11, Pen. 12:35:04

nu ir tegu vazineja ir iesko ir neras. tai kaip del pagrindinio klausimo? :)
Regis
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009-12-10
Miestas: Alytus-Kaunas
Radijo stotelė: Kenwood tk-250 (pokolkas neatlieka savo funkciju)

Standartinė Fizz 2009-12-11, Pen. 13:04:10

pagrindinis klausimas yra toks....
tom stotims reikia spec. kabelio ir kompiuterio, tada suprogramuoji i psio (+)
klaipedoj 25Lt viena stotis suprogramuot...
traukia ji tik tarpusavi 5Km jei niekas netrukdo....
stacionaras tokia girdi iki 20Km
rrt pagal ju turima iranga speju turetu girdet dvigubai ar net dar daugiau nei stacionari stotis...

tiek ziniu...
Vartotojo avataras
Fizz
Senbuvis
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 2008-08-06
Miestas: Lietuvoj
Radijo stotelė: Nokia 6500 Slide
Radijo stotelė 2: Nokia 6500

Standartinė Regis 2009-12-11, Pen. 14:14:04

a va kaip cia yra.. na bet vistiek daba as ju neismesiu vien del to kad mane gires kaskas..gal kas zino alytuje kas geltu perprogramuoti? blogiausiu atveju kaune kur galima butu tai padaryti.. :)
Regis
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009-12-10
Miestas: Alytus-Kaunas
Radijo stotelė: Kenwood tk-250 (pokolkas neatlieka savo funkciju)

Standartinė v.pavardenis 2009-12-11, Pen. 14:19:47

Regis rašė:a va kaip cia yra.. na bet vistiek daba as ju neismesiu vien del to kad mane gires kaskas..gal kas zino alytuje kas geltu perprogramuoti? blogiausiu atveju kaune kur galima butu tai padaryti.. :)

visda gali parduoti tiems, kas turi leidimą jomis naudotis...
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

Standartinė Regis 2009-12-11, Pen. 19:00:54

tai blemba ir as noriu naudotis jomis :D yra pakrovejas ir dvi racijos, ar gauciau kokia 250lt?
Regis
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009-12-10
Miestas: Alytus-Kaunas
Radijo stotelė: Kenwood tk-250 (pokolkas neatlieka savo funkciju)

Standartinė KirminuX 2009-12-11, Pen. 21:40:12

Regis rašė:na tai vistiek jos manau max iki 5km gali nest ar taip?

5W. Na aš bent jau sugebu, esant palankesnėms, sąlygoms pasiekti ryšį apie 25-30km. su tokia galia, naudodamasis rankine racija su standartine antena iš automobilio vidaus (pavyzdys - rankinė racija automobilyje, ryšys nuo Trakų iki Vilniaus. Ir ne tik aš, o ne vienas žmogus yra tokių dalykų pasiekęs.
Regis rašė: tai jei as su jomis kalbesiu ten kur apie 20km aplink nera jokios tarnybos su radijo rysiu tai manes nesuuos niekas ar taip? :)

Labai blogai, kad mokykloje nelankėte fizikos pamokų. Per jas gana vaizdingai pasakodavo kaip veikia radijo lokatorius. O dar gerai mąstant po to tampa visai nesunku sužinot apie tokį dalyką, kaip radijo pelengacija.
Apie RRT jau minėjo, kad jie ne tik vietoje būna. Bet to daugelis kitų tarnybų paprastai būna judrios. Ir jų ne taip mažai tame diapazone.
Regis rašė: tai daba pagrindinis klausimas kas man gali jas sureguliuoti kad jos abi butu tame paciame rysyje? nes tuo pat kanalu jos nesisneka, tiesa kartais kai vienoje paspaudi kalbeti tai kitoje trumpam zybteli BUSY ir zalia lempute bet labai kartais.. o toje kur spaudi kalbeti zybteli raudona lempute ir supypsi.. cia gal su klaviatura reikia ka suspaudyt? beje manuala buvau parsisiuntes tai rase tik kokia knopke ka reiskia..atrodo turi but viskas lengva, sujungsi vienu kanalu ir snekek.. o ne velnio..

Yra čia forume toks RADISTAS. Jis iš Alytaus ir tokius darbelius su kai kuriomis radijomis daro. Bet ar jis pagelbės - priklauso nuo jo požiūrio į radijo piratus.
ɐʇsɹǝʌdɐ ɹı ɐıʞıǝʌ ɐɾıpɐɹ
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė Regis 2009-12-12, Šeš. 00:20:56

as ne piratas, apsaugoje gan ilgokai dirbu, naudojames motorola racijomis, gavau darbe kenvudus todel noriu tureti racijas ne tik darbe bet ir gamtoje ir pan.. as kasdien nesiruosiu jomis naudotis ar kistis i kaskeino dazny ir nesamones daryt.. ir seip nera reikalo cia man pasiaiskint niekam :D aciu uz info labai dekingas, bandysiu susisiekti su RADISTU :)
Regis
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2009-12-10
Miestas: Alytus-Kaunas
Radijo stotelė: Kenwood tk-250 (pokolkas neatlieka savo funkciju)

Kitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Kitas radijo ryšys