siulau vilnieciams naudotis CB 4 kanalu FM moduliacija

Viskas kas susiję su CB standartais, susitarimais, bei šių klausimų aptarimas.

Standartinė KirminuX 2008-08-20, Tre. 11:32:42

ramus rašė:Apskritai nesuprantu tokio pasipriesinimo esmes. Jei zmogus ismano si reikala, duoda pasiulyma, kas butu geriau, kodel gi juo nepasinaudoti :?:

Na tai kad gerumo prasme viskas yra labai panašu, koks kanalas bebūtų – vienintelis tikslus pasisakymas, kad 19-as labiau apkrautas. Tik kaip jau minėjau – pasiskaičius forumą kanale vis dar tyla, nedaug kas giriasi kad girdi ir tolimus praėjimus.
Pasipriešinimas yra todėl, kad dar neįsigalėjo vienas dalykas, bet po ilgų diskusijų jau po truputį pradeda įsigyventi 19-o kanalo projektas visuose miestuose, ir čia netikėtai išlenda naujas pasiūlymas vienam miestui.

ramus rašė: :!: Jei tai netiesa, argumentuotai galetu kas nors, ismanantis sita sriti, paneigti. O kam sita pasipiktinimu banga :!: :!: :!: :?: Nesuprantu....


Asmeniškai aš nesipiktinu, tik nepalaikau tokių iššokimų, kai nei iš šio nei iš to išlenda pasiūlymas. Man asmeniškai jokio skirtumo koks kanalas. Teisingai pastebėjo waiduoklis, kur buvo tie senieji CBistai, kai buvo diskutuojama apie kanalo pasirinkimą.
Lygiai toks pats pasipriešinimas išlindo vien iškėlus idėją apie ėjimą į CEPT tinklelį, tik tiek kad toks perėjimas turi daug daugiau pagrįstumo, tiek techniško, tiek teisinio.

Kita priežastis kodėl nepalaikau idėjos apie ėjimą į 4 kanalą, jau minėjau – kylantis iš to paties argumento, kad daug kur pasaulyje jis yra šaukimo kanalas. Jis yra šaukimo arba dar vadinamas informacinis kanalas – tai toks gali būti ir pas mus, o toliau susišaukę 19-ame, galima pokalbiams persijungti į 4-ą ar kokį kitą.
Vartotojo avataras
KirminuX
Senbuvis
 
Pranešimai: 1173
Užsiregistravo: 2008-03-31
Miestas: Vilnius
HAM šaukinys: LY1XO
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: Alan-Midland 42
Antena 2: Eagle, dratas ar dar kokia nors
Radijo stotelė 2: Yaesu FT-897D

Standartinė Marco 2008-08-20, Tre. 20:36:56

na man asmeniškai tai irgi nesvarbu koki kanala jungti, bet yra daug jėgų įdėta populiarinant 19 kanala (vis daugiau girdisi "gyvų") tad reikia ir likti prie jo. Dar keistas tas pasakymas "vilniečiams". Logiškiausia visuose miestuose žinoti nr 19:)
tti TCB 880 + Ohio
19FM (PL) mieste
12AM (PL) užmiestyje
marco@radiocb.lt
Marco
Dalyvis
 
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Vilnius
Antena: President Ohio
Radijo stotelė: TTI TCB-880

Standartinė Korundas 2008-08-21, Ket. 19:42:08

Koks skirtumas? Ar tai būtų 10 ar 30 siųlomas, nėra skirumo... Forumas, eteris kalba apie geresnę kokybę ryšio, apie švarumą garso... Blevyzgojat nesamones kad užsiciklino ant to 19 ir vsio... Protingi žmonės turintys aparatūrą (ne taip kaip daugelis tik stotelę ir anteną) galintys skanuoti eterį ir pasakyti kur iš tikrųjų yra problema, tai ne... Dar juos idijotais išvadina. Aš kaip naujas žmogus CB pasaulyje pilnai suprantu Gintaro ir kitų jau ne vieną dešimtį metų dirbančių :!: su CB pastangas. Tik mūsų mieli tautiečiai nekreipia visiškai į tai dėmesio. Sorry matosi kokia dar mūsų tauta tamsi.
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė rytiz 2008-08-21, Ket. 20:04:08

Korundas rašė: ... Forumas, eteris kalba apie geresnę kokybę ryšio, apie švarumą garso...


kab sakyt :D :

1. statyk GERA antena (mobili - bent 150 cm, NEMAGNETINE)
2. statyk STIPRINTUVA (na, pradedantiems, tarkim, 35W - juk tai tik "stolnikas!")
3. normaliai susiderink antena

...ir turesi "...kokybę ryšio, švarumą garso..."
hau :D
mobilus: TTI TCB-880/Alan78plus MULTI + S9PLUS antena, Yaesu FT-60R + NAGOYA NL-770R antena
stacionarus: Yaesu FT-857D + Comet GP9 antena, President Lincoln + 5/8 antena
12AM PL, 29FM EU, 431.900/439.500 MHz FM
Vartotojo avataras
rytiz
Senbuvis
 
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: 2006-08-18
Miestas: Kaunas

Standartinė Korundas 2008-08-21, Ket. 20:12:27

Aš savo ryšiu nesiskundžiu... Vilnius mane girdi nuo - iki :P ... Ir su tokia įranga kaip pas mane nors ir 72 cm antena bet nesiskundžiu tegul skundžiasi kiti man pakanka kokybės kokia pas mane... Kuo puikiausia susikalbu su Ast Naugarduko g. tiek su Gintaru Kareivių g. o aš auto prie Juozapo pasažo ir VW centro Laisvės pr. gale... Taip kad aš į kitų skundus atsižvelgiu ir tegul nesikuklina tauta pakrapštyti ne tik kišenes įsigyti įrangai bet ir jai suderinti... O tada tegul tik pabando skųstis apie blogą ryšį.
Tik čia kalba visai ne apie tai, o apie PAŠALINIUS garsus kurie "puola" iš už tūkst. km. Tema apie užterštą 19 :!:
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė rytiz 2008-08-21, Ket. 20:24:48

like to tinklelio kanalai "uztersti" (?) LYGIAI TIEK PAT :!: Galima butu kurti atskiras temas atskirai apie kiekvieno kanalo "uzterstuma"... Pats 27 MHz diapazonas yra niekam tikes bent jau trukdziu prasme, todel gincytis apie vieno ar kito kanalo didesni/mazesni uzterstuma yra tuscias reikalas. Toliau - 20 kanalo nuliuose sulinde ruseliai/ukrainieciai/kita rusakalbe publika, kuri per praejimus puikiai "prasimusa", ruseliai dar naudoja 27.190 dazni USB rysiams, ten kokie nors serbai kontaktiniu laiko 30 kanala ir velgi puikiai "griaudeja" per praejimus.
mobilus: TTI TCB-880/Alan78plus MULTI + S9PLUS antena, Yaesu FT-60R + NAGOYA NL-770R antena
stacionarus: Yaesu FT-857D + Comet GP9 antena, President Lincoln + 5/8 antena
12AM PL, 29FM EU, 431.900/439.500 MHz FM
Vartotojo avataras
rytiz
Senbuvis
 
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: 2006-08-18
Miestas: Kaunas

Standartinė Korundas 2008-08-21, Ket. 20:37:42

Jeigu jau tokia aiški padėtis eteryje tai mieli tautiečiai mažiau skųskimės dėl prasto ryšio
DODGE GRAND CARAVAN SPORT FWD RSK
Vartotojo avataras
Korundas
Senbuvis
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: 2008-07-13
Miestas: Vilnius-Druskininkai
HAM šaukinys: LY1OA

Standartinė SaMaras 2008-08-22, Pen. 09:33:12

na as paskutiniu metu bent jau pastebiu prasimusimu mazejima.. o skustis niekada nesiskundziau.. butent CB ruozas jau toks yra kad mobilkes komybes nepasieksim... kam nepatinka isjunkit ir bus tylu, nebus prasimusimu traskesiu ir pan..
Jeigu tu ginčijiesi su idijotu... jis greičiausiai daro tą patį...
Vartotojo avataras
SaMaras
Vadovaujantis
 
Pranešimai: 660
Užsiregistravo: 2008-05-19
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: Alan-Midland 42

Standartinė l_paulius 2008-08-22, Pen. 10:27:20

as manau kad gal nedarom balagano, visi jau iprato naudotis 19 taip pat atsiranda ganetinai nemazai naujoku, jei dabar pradesim sokinet nuo 19 i 4 po to dar koki kita kas sugalvos tai manau nieko gero is to nesigaus. Aisku vertinu ir Gintaro pastangas jog stengiasi kaip geriau padaryt, bet mano siulymas nieko nekeist ir palikti kaip yra.
MOBILUS RATU REMONTAS
www.mrr.lt
Vartotojo avataras
l_paulius
Senbuvis
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 2008-08-19
Miestas: Klaipeda
Antena: Sirio AS 100
Radijo stotelė: TTI TCB-550
Radijo stotelė 2: GRE Psr-282 (pasidairymui aplink)

Standartinė saulens 2008-08-22, Pen. 12:40:36

Kaune 19Fm jau kontaktu buna daug dazniau nei pries koki men ir kuo daugiau musu juo pasitikes tuo ju dauges. Reikia nepamirsti ir sveciu skaitanciu foruma :!: dalis ju ir sukontaktuoja. As mieste tik ant 19Fm ir tik uz ji
Vartotojo avataras
saulens
Senbuvis
 
Pranešimai: 553
Užsiregistravo: 2008-07-25
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė Tadas_HP3 2008-08-22, Pen. 13:00:46

as mieste visom keturiom uz 19 kanala. reik laikytis bendros tvarkos.
PKT_HP3
President JFK II ASC + President ML-145
Tadas_HP3
Senbuvis
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2008-08-20
Miestas: Kaunas
Antena: President Texas 1800
Radijo stotelė: President JFK II
Antena 2: President ML-145
Radijo stotelė 2: President Harry II

Standartinė saulens 2008-08-22, Pen. 21:13:59

Katik grizau is Vilniaus :!: tik ivazeves i ji pabandzau sukontaktuoti ir pavyko. Kol persimetem keliais zodzais prisijunge dar 4. Nezinau kas jums ten negerai :?: .
Vartotojo avataras
saulens
Senbuvis
 
Pranešimai: 553
Užsiregistravo: 2008-07-25
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė omni 2008-08-22, Pen. 22:28:42

saulens rašė:Katik grizau is Vilniaus :!: tik ivazeves i ji pabandzau sukontaktuoti ir pavyko. Kol persimetem keliais zodzais prisijunge dar 4. Nezinau kas jums ten negerai :?: .

Cia tik siandien taip... nes kai kase buvo net teko isjungti cb. nervas nelaike nors girdejosi ir moteriskas balsas :lol:
omni
Senbuvis
 
Pranešimai: 728
Užsiregistravo: 2008-03-18
Miestas: Vilnius

Standartinė saulens 2008-08-22, Pen. 22:40:24

Ta moteriska balsa klausydavausi ne viena karta net iki Lodz(PL) :evil: ,bet CB neisjungdavau. Iskentejau
Vartotojo avataras
saulens
Senbuvis
 
Pranešimai: 553
Užsiregistravo: 2008-07-25
Miestas: Kaunas
Antena: President ML-145
Radijo stotelė: President Harry II

Standartinė v.pavardenis 2008-08-23, Šeš. 09:56:19

jūs galvojat kad tas vienas moteriškas balsas visur balbatuoja? nes ir druskininkuose 12'am centriukas skalija
Vartotojo avataras
v.pavardenis
Senbuvis
 
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 2006-08-17
Miestas: Druskininkai-Vilnius

AnkstesnisKitas

KUR ESATE

Pagrindinis diskusijų puslapis Bendras Standartai, susitarimai